Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

hanac

İkinci sayıyı aldım. Oldukça iyi olmuş baskısı.  :)

DAMPYR

Yeni Sayı 78 nezaman çıkacak acaba İnşallah fazla gecikmez?

Rossi

Bu ay çikacak. Çizimleri cok güzel, heyecanlı bir macera.

Rossi

Alıntı yapılan: hanac - 14 Ekim, 2021, 17:50:34
İkinci sayıyı aldım. Oldukça iyi olmuş baskısı.  :)

Teşekkürler sevgili Hasan.

DAMPYR

Julia yeni sayı neoldu bi haberi olan varmı ayın kaçı oldu hala çıkmadı yoksa oda diğerlerinin akibiyetinemi uğradı kaydıkça kaymaya başladı.Email gönderdim cevap vermediler yeni sayı için neyi bekliyorlar anlamadım..

Rossi

Su an basım aşamasında

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 21 Ekim, 2021, 14:28:37
Su an basım aşamasında
Buna Sevindim ,Çıktı Devam ediyor diye çok sevindik hevesimiz Türkiye piyasa koşulları yüzünden bari kursağımızda kalmasın...

DAMPYR

julia haftaya piyasaya çıkar sanırım bende yeni çıkacak olan Julia 78'i şöyle bi tanıtayım istedim :

Konu: Giancarlo Berardi
Senaryo: Giancarlo Berardi ve Lorenzo Calza
Çizimler: Claudio Piccoli
Kapak: Marco Soldi

Konusu : Telefon çalar ve Julia cevap verdiğinde, telefonun diğer ucundan bir kadının endişeli sesi gelir. Tracy Shawn, Garden City kriminoloğundan yardım ister: bir yıl önce kocasını öldürmek suçundan hapse atıldığını ve hapishaneden kaçtığını anlatır, onun hapse girmesi için bir suç patronunun, yozlaşmış polislerle ve kamu görevlileriyle ağır bir şekilde gizlice işbirliği yaptığından kuşkulanmaktadır.. Kadın, suçlandığını ve yetkililerin cinayetin işlendiği tuhaf koşulları kasıtlı olarak gözden kaçırdığını söyler. Tracy arabada, neredeyse bilinçsiz, sarhoş bir halde, elinde cinayet silahı ve yanında ölü kocası ile bulunmuştur. Patronun dul eşi artık hapishanede olmadığı için, bu iftirayı kim uydurduysa, onu bulmak istemektedir....

DAMPYR

Julia yarın piyasaya verilmezse bu ay es geçilmiş olacak hala matbadan çıkmadı sanırım...

DAMPYR

Julia 78 hala çıkmadı benimde tadım kaçtı böyle yayıncılık olmaz,Ne matbaymış hala çıkamadı böyle giderse yayın hayatı fazla uzun sürmez gibi geliyor bana ..

Rossi

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 02 Kasım, 2021, 23:13:48
Haftaya çıkacak.
Sayın Editör bize bir gün versinler (Lal Kitabın yaptığı gibi her ayın şu günü diye) bizde Bütçemizi ona göre ayarlayalım.Bakın her ay dendi geçen ay pas geçildi nezaman çıkacağını bilmediğimiz için parayı başka yere harcadık.Özlem Hanıma bunu iletin Lütfen...

Rossi

Yayının ne zaman çıkacağına ben karar veremem sevgili Dampyr.

Ben sadece naçizane olarak yardımcı olmaya çalışıyorum bir çizgi roman sever olarak.

İthal kağıda 2 kez zam geldiği için kağıt bulunamamış. O nedenle gecikmiş.

Sevgiler
Dr.Batuhan Cantürk

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 03 Kasım, 2021, 19:21:04
Yayının ne zaman çıkacağına ben karar veremem sevgili Dampyr.

Ben sadece naçizane olarak yardımcı olmaya çalışıyorum bir çizgi roman sever olarak.

İthal kağıda 2 kez zam geldiği için kağıt bulunamamış. O nedenle gecikmiş.

Sevgiler
Dr.Batuhan Cantürk
Zam konusunda haklılar ona bişey demiyorum Gerekirse Daha kalitesiz bi kağıda bassınlar, ama her ay gününde çıksın istiyoruz Ben Özlem Hanıma ulaşamıyorum ondan Size söyledim.Yayıncılık zor iş biliyorum...