Tekrar Yayındayız!

Başlatan kalidor, 05 Aralık, 2013, 15:06:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Merhaba değerli dostlar. Altın madalyon forumunu ayna olarak kabul edersek, biz üyeler yalnızca aynanın ön yüzünü görüyorduk. Forumun işlem dışı olduğu süre, bana aynanın arka yüzüne de bakmamız gerektiğini gösterdi. Politik beceriksizlik ve ekonomik kıskacın yoksul ve orta sınıfı( her ne kadar kaldıysa) her geçen gün daha da bunaltmasi yaşamın her alanında olduğu gibi, çizgi roman tutkunlarını da ezmektedir. Sayın pizagor' un üzülerek okuduğum forumun geleceğiyle ilgili yazısı durumun vehametini anlamamız için yeterlidir. Ülke ekonomisinin böylesine berbat ve umutsuz oluşunun tek nedeni, tek adam uygulamalarıdır. Yanlışta ısrar, ancak bilgisizlik ve cehaletle açıklanabilir. Değerli dostlar. Ben bu karanlık günlerde,  sayın Caretta dostumuzun geçmiş tarihlerde yazdığı Tex ve Zagor ile ilgili birbirinden değerli yazılarını tekrar tekrar okuyarak çizgi romanların geleceğiyle ilgili umudumu diri tutmaya çalışıyorum. Bence sizlerde deneyiniz. Kalınız sağlıcakla.

Gabby

Hanac'ın "...durum böyle, forum gidebildiği yere kadar gidecek" benzeri bir açıklamasını bir başka başlıkta da okuduğumu hatırlıyorum; bu da Adminimizin elinden gelenin fazlasını yaptığını ne badireler atlattığını gösteriyor. Forumların durumu da insan ömrü gibi, bugün var ama yarına çıkacağının garantisi yok; bu yüzden olsa gerek bir şeyler yazıp paylaşırken su üstüne yazı yazıyormuş hissiyatını ara ara yaşıyorum... Foruma olabildiğince uzun bir ömür diliyorum...

hanac

Merhaba Arkadaşlar,

Forumun alan adının uzatılması süreci tam da bayrama denk gelince halledemedik.

Bayram dönüşü sorun çözüldü. Verdiğimiz kısa rahatsızlık için özür dileriz.  ;D

worldman

Güzel haber. Teşekkürler.

Forsythe

caretta

Şükür ki forumumuz tekrar yayında...

Kinowa59

Hakikaten de gözlerimiz aydın olsun. Forum kapalıyken Tex okumak bile bir firt az keyif veriyor.

noir

Bayramda her gün baktım site niye geri gelmiyor diye, artık korkmaya başlamıştım, gözümüz yollarda kalmıştı

aa

Esse Gesse Hayranı...

Kinowa59

Evet arkadaşlar Bayram'ı da savdık.  Forum üyesi dostlarımızın Bayram'da yedikleri tatlılar , içtikleri şerbetler afiyet olsun. Bal, kaymak olsun . Bayram sürecinde kapalı olan forumu her açmaya çalıştığımda , anlamını bilmediğim  " do goddy " ( veya buna benzer ) bir site ile , ikiz kardeşi kadar Recep İvedik' e benzeyen bir vatandaş çıktı karşıma . Yalan yok, aklıma , hemen diğer sitelerin  altinmadalyon sitesine suikast planladıkları ve Kaptan Swing ' deki korsan El Ginşo 'yu   andıran bu şahısla foruma sabotaj yaptıkları düşüncesi geldi. Ancak, forum yöneticisi sayın hanac dost un , durumun benim zannettiğim gibi olmadığını açıklayan iletisini okuyunca , düşüncelerimin temelsiz , tutarsız ve paranoyakça olduğunu gördüm.

Zeljko

Madem forum geri döndü tüm ahali de geri dönsün ayin bir günü kısır günü gibi bir sey yapalim herkes yazsin o gün
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Nightrain

Site kapandı sandım yeminle >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

KenParker

Al benden de o kadar

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 15 Nisan, 2024, 19:56:20Madem forum geri döndü tüm ahali de geri dönsün ayin bir günü kısır günü gibi bir sey yapalim herkes yazsin o gün

Mükemmel bir teklif.
Bu ay herkesin en az 1 mesaj yazacağı gün 23 Nisan olsun derim.

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 16 Nisan, 2024, 08:00:03Mükemmel bir teklif.
Bu ay herkesin en az 1 mesaj yazacağı gün 23 Nisan olsun derim.

Evet evet kesinlikle yapalim sn administrator her ay bir gün yapalim bunu

Burhan Cacan'in dedigi gibi;

Yara kaldi yara kaldi
Sinemde bir yara kaldi
Eski günlere özlem
İçimde yara kaldi
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan