2021 Mart - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 05 Mart, 2021, 19:48:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Bilal ceylan

pizagor

Yalnız Kurt ile birlikte birkaç da Amazing Spider-man cildi gelse artık, özledik!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Draka

Marmara çizgi yayın periyodunda mangaya ağırlık vereceğini söylüyordu. Yalnız kurt'un bitmesine 1 kaldı.

Bilal ceylan

Marmara çizgi conan 'ın 2 serisine de uzun bir ara verdi, amazing spiderman da durdu, yayıncılar yavaş yavaş mangaya kaymaya başladı, biz fumetti ve comicsciler yavaş yavaş geri planda kalmaya başladık, ancak unutulmaması gereken bir şey var, türkiyede çizgi roman bitse de batsa da biz sadık okur ve koleksiyonerler her zaman var olacağız, Yayın evlerinden dileğim bizim gibi vefalı okuyucuları boş bırakmasınlar biliyorsunuz el eli yıkar elde döner yüzü yıkar.

Bilal ceylan

Mrtekin

Keşke, Yalnız Kurt'un kalan cildini de çıkartıp, seriyi tamamlasalardı, çok iyi olacaktı. Sırf Yalnız Kurt için büyük bir teşekkürü hak ediyor, Marmara Çizgi.

Star Wars cephesinde, fasikül değil de, devam eden serilerin ciltlerini bekliyorduk.  ;D Yine de, güzel bir sürpriz oldu.
They drew first blood...

worldman

Umarım Yalnız Kurt'un kalan son cildi için 1 yıl beklemeyiz.

Bilal ceylan

Star wars 'ın devam cilt leri bu ay bitmeden gelicek diye biliyorum,son konuşmamız da ilker bey bu ay dedi.

afu

Planetary - 3 daha önce çıkmış. Bu ayki listeye ekledim.
Ayın sürprizi Ken Parker oldu :)

Kinowa59

Ken Parker özel sayı 16 çıkmış. Güzel sürpriz. Ama iki taraflı sürpriz. Fiyata da sürpriz yapmışlar. Yapın bakalım,  nasılsa  bahane çok... Tam da Erhan Afyoncu'nun _muhtesem Valide, Kösem Sultan_ kitabındaki ; Anadolu'yu haraç a kesen Celâli eşkıyalarini okuyordum. Nereden aklıma geldiyse...

rorschach1940

Hocam fumetti fiyatlarından yakınıyorsunuz, peki biz american comicsçiler ne yapalım?  :D

darkwood

Alıntı yapılan: bayram - 09 Mart, 2021, 15:16:01
Ken Parker özel sayı 16 çıkmış. Güzel sürpriz. Ama iki taraflı sürpriz. Fiyata da sürpriz yapmışlar. Yapın bakalım,  nasılsa  bahane çok... Tam da Erhan Afyoncu'nun _muhtesem Valide, Kösem Sultan_ kitabındaki ; Anadolu'yu haraç a kesen Celâli eşkıyalarini okuyordum. Nereden aklıma geldiyse...

Ken Parker 16.cilte ait yeni fiyatı görünce bende önce şaşırdım ama sonra bir önceki cilt ile karşılaştırınca, İçinde 1 cilt fazla sayfa koymuşlar, Bu şekilde bakarsak normal geldi bana.
Darkwood Sakinleri..

Zeljko

Alıntı yapılan: darkwood - 10 Mart, 2021, 01:42:35
Ken Parker 16.cilte ait yeni fiyatı görünce bende önce şaşırdım ama sonra bir önceki cilt ile karşılaştırınca, İçinde 1 cilt fazla sayfa koymuşlar, Bu şekilde bakarsak normal geldi bana.

Yanlış mı anladım yoksa içerisinde 3 sayı mı var  ???
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan