Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Greystorm 4 bitti. 3. Ahit 2.sayısını yarıladım.  :)
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Şu anda Bilka Örümcek Adam 182'yi okuyorum.Son sayı olduğundan merak ettiğimden başladım bırakamadım.

Örümcek adam  gece yarısı sokakta saldırıya uğrayan bir kadını kurtarır.Aslında tam kurtarmada denilemez.Ayağı kayan örümcek adama gizli kadın yardım ederek hayatını kurtarır.Örümce adam şaşkın şakın bakarken birden seslenir:

"Dur bir bakayım.O vuruşlar yabancı gelmedi bana"

SEN KARA PANTER'SİN" der ve kadın bayılır.

Kara panter hafızasını kaybetmiştir.Örümcek ona bu konuda yardım etmeye çalışmaktadır.İş SHIELD e dayanır.Nik Furi( ;D) karapanteri Örümceğin elinden kaçırır ve örümcek onların peşine düşer işler daha da karmaşık bir hal almaktadır.

Macera ve aksiyon devam etmekte son sayısı alırsanız sizde okursunuz.Devamı 182. sayıda...

hennessy

Şu an dönüşümlü olarak martin özel seri okuyorum bugün aldığım Mister No KS 11 numarayı okuyorum dev örümcekler görünce bir an oha oldum :) bilim kurgu ve mister no :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 06 Ağustos, 2011, 17:31:12
Şu anda Bilka Örümcek Adam 182'yi okuyorum.Son sayı olduğundan merak ettiğimden başladım bırakamadım.

Örümcek adam  gece yarısı sokakta saldırıya uğrayan bir kadını kurtarır.Aslında tam kurtarmada denilemez.Ayağı kayan örümcek adama gizli kadın yardım ederek hayatını kurtarır.Örümce adam şaşkın şakın bakarken birden seslenir:

Kara panter hafızasını kaybetmiştir.Örümcek ona bu konuda yardım etmeye çalışmaktadır.İş SHIELD e dayanır.Nik Furi( ;D) karapanteri Örümceğin elinden kaçırır ve örümcek onların peşine düşer işler daha da karmaşık bir hal almaktadır.

Macera ve aksiyon devam etmekte son sayısı alırsanız sizde okursunuz.Devamı 182. sayıda...

İyi de sayın Güneş Semerci sizin yazdığınız macera ayrıca Bilka birinci sayıda yayınlanmıştır. Ya sizde o sayı yok ya da.....
   Bu arada Bilka'nın türkçemize kattığı bir isimdir Kara panter. Gerçek adı kara dul.

hanac

Gerekli Şeyler'in çıkardığı X-Men Klasik Sayı 1'i okuyorum.

X-Men kadrosu 6 kişi; Cyclops, Storm, Banshee, Nightcrawler, Wolverine ve Colossus.

rumar80

Bu 6'sı yeter de artar ama merak etme en kısa zamanda diğer dostları da göreceksin.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 06 Ağustos, 2011, 19:11:03
Gerekli Şeyler'in çıkardığı X-Men Klasik Sayı 1'i okuyorum.

X-Men kadrosu 6 kişi; Cyclops, Storm, Banshee, Nightcrawler, Wolverine ve Colossus.

İnşallah geriside gelir güzel hikayeler var umar abinin dediği gibi 6 sı yeter artar Cyclops ve Wolverine ikisi bile yeter :)

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Ağustos, 2011, 18:58:57
Alıntı yapılan: gunessemerci - 06 Ağustos, 2011, 17:31:12

İyi de sayın Güneş Semerci sizin yazdığınız macera ayrıca Bilka birinci sayıda yayınlanmıştır. Ya sizde o sayı yok ya da.....
   Bu arada Bilka'nın türkçemize kattığı bir isimdir Kara panter. Gerçek adı kara dul.

Bilka 182. ve son sayısında Örümcek Adam'ın ilk sayısını tekrardan basarak bir sürpriz yapmıştı..
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

V

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Ağustos, 2011, 20:42:43
bilerek mi bunu yaptılar hatamı :) ilginç
Döneminde Bilka yayınlanmadık Spider macerası bırakmamış,ABD'ye yetişmişti.Özellikle son sayılarında,malzeme yetersizliğinden sıkça eski maceraları basmaya başlamışlardı.Son sayıda da olduğu gibi ilk sayıyı bastılar.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Greystorm 4'e başladım. Güzel bir çizgi roman tadında nasıl bırakılır anlatılıyor. Bu arada giriş sayfasında sevgili Fuat Bey bizi ve ödülü anmış. Sağolsun

s.b

Zagor 102, 103 ve 104. sayılarını kapsıyan macerasını okuyorum. Şu anda 104. sayı olan Mohavlar Saldırıyor adlı bölümün 74. sayfasındayım. Birkaç dakikalığına ara verip Altın Madalyon'a gireyim dedim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Volto Nascosto 2.cilde başladım. Heyecan hız kesmeden devam ediyor...
Darkwood Sakinleri..

s.b

Zagor'un bu zorlu macerası 104. sayıda bitiyor zannetmiştim ama yanılmışım. 105. sayı olan Missisipi ile macera devam ediyor. Tam dört sayı süren bu macerayı kaçırmayın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

NIC

Pireye kızıp yorgan yakmayalım derim ben yinede sayın altay1944