Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Essential Avengers'a kısa bir mola verip 13gezegen'den yeni siparişlerimden olan Green Lantern: War of Green Lantern'a başladım. Bitince Avengers'a döneceğim.
   Bu arada Essential'larda yeni sürpriz Sergant Nick Fury and his Howling Commandos. İlk aldığım comics olan Nick Fury'i hemen aldım. Birgün MUTLAKA okuyacağım.

yalcinerol345

West'in beşinci cildi de bitti.Dört macera da birbirinden güzeldi.Hele son macera"Dakotalar"bir alemdi.Bir Dakota'nın ismi maceranın ortalarında değişiyor ve o çok meşur ismi alıyor.Bu macerada resmen İNTİKAM diyerek kızılderelilerin tarafını tuttum.Şimdi Demirbaş'tan altıncı sayıyı bekliyorum.
Neyse,bu kadar fumetti yeter.Biraz da Comics okumak lazım.X-Men klasik2'ye başlıyorum.

pukay

watchmene tekrar başladım,3 ayda bir yaptığım bir rutin haline geldi gerçi :)

darkwood

Marmara'nın yayınladığı Spider man 1.cildini okumaya gün gece başladım.
Örümceğin ağ atıp şehri turlamasını özlemişim.  :)
Darkwood Sakinleri..

aa

Esse Gesse Hayranı...

pearl jam

Son zamanlarda sırasıyla :

conan kimmerya - deathnote - tübitak - yürüyen ölüler - asteriks okudum.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Tex Almanakları bitirdim. Yılbaşı programlarından ve çocuklardan fırsat bulursam Conan Dark Horse 1.cilde başlamayı düşünüyorum.  :D
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Brendon 3. cilt ilk macerayı okudum. Kurgusu oldukça başarılı.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Tolga Sayı 5: Şeyhin Kızı'nı okuyorum.

yalcinerol345

X Men Klasik 2'yi okudum.Güzeldi.Hadi Gerekli,çıkar şu Essentielleri.

tommikser

Ben Thorgal okuyorum nefes bile alamıyorum.Şu ana kadar beni çarptı desem yalan olmaz.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 01 Ocak, 2012, 16:48:28
X Men Klasik 2'yi okudum.Güzeldi.Hadi Gerekli,çıkar şu Essentielleri.

Kıhh kıhh kıhh:) Ha ha ha... Hepimizin gönlünden geçen bu ama Gerekli Şeyler bizi uğraştırmayı seviyor.

Yine de Essentialleri beklemeye devam :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Alıntı yapılan: gunessemerci - 01 Ocak, 2012, 17:26:32
Ben Thorgal okuyorum nefes bile alamıyorum.Şu ana kadar beni çarptı desem yalan olmaz.

Eşim 2-3 hafta önce Thorgal'in ilk sayısını okuduktan sonra bu sabah sanki film seyretmişim gibi halen aklımda dedi. Thorgal gerçekten de bambaşka.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Mister No Klasik cilt 16 ile devam ediyorum. Paralı Askerler ve devamındaki Uluslar arası Entrika maceraları Civitelli'nin kahramanımıza yakışan çizgisi ile müthiş akıcı ilerledi. Ki kendisinin çizimlerini Teks için fazla düz ve donuk bulduğumu belirtmeliyim. Ancak Mister No çizimleri için muhteşem diyebilirim. Maceranın devamı ve son sayısı olan Bir Askere Ağıt'ı okumaya başlayacağım şimdi. Macera isimlerinden de anlaşılacağı üzere kahramanımız kendisini gene bir ton karmaşanın ve entrikanın içinde buluyor. Tabi ki hepsinin üstesinden gelecek sevimliliğe ve cesarete sahip. Nasıl mı? Okuyunuz efenim :D

Mister No okurken, hayat o kadar güzel ve hoş ki ;D okuyunuz, okutunuz, dostlarınıza tavsiye ediniz 8)