Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hayal Kahvem

DAMPYR

o kadar çok çizgi roman serisi birikti ki hangisini okuyacağımı şaşırdım.Juliaları bitirmeye çalışıyorum ki diğerlerinede vakit kalsın anlaşılan o ki nisan ayındada epey bi çizgi roman daha birikecek..... 8) ??? ;)

rumar80

Deathnote 6-7-8 bitirildi. Yeni karakterler, bol konuşma. Bir yerden sonra bir sussalar demiyor değilim...

hennessy

Nihayet Yürüyen Ölüler 8.kitaba kavuştuk.7.kitabın sonunda öyle bir yerde bırakmıştıkki macerayı şimdi sayfaların arasında kaybolup merakımı gidereceğim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Özer Sahaf'dan çıkan Nathan Never Cilt 2 yi okudum.

İlk cilde göre kesinkikle daha iyi maceralar vardı.

Ah bir de şu çizimler daha iyi olsa.

hennessy

Durmak yok yola devam Lal Nathan Never 5.6.fasiküllere başlayacağım.Nathan'ı önceden okumamış arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum çizim olarak belki biraz zayıf ama konu olarak sizi tatmin edecek bir seneryoya sahiptir.

NIC

Alıntı YapAh bir de şu çizimler daha iyi olsa.

Hasan abi Bahaus Katilinin çizimlerini demi beğenmedin? :o

Hayal Kahvem

Bahadır Boysal'ın Büşra adlı bir çizgi romanını satın aldım.
İlk sayısı mı, devamı var mı hiç bilmiyorum.

Masanın üzerinde, çizgi romanın kapağındaki kız, hüzünlü hatta endişeli gözlerle bana bakıyor.
Bu kitap ve kahramanı hakkında hiç ama hiç bir şey bilmiyorum.  Sadece çizerini biliyorum.

Şimdi biraz gogılladım...  Vay canına sayın seyirciler...
Hayır, anlamıyorum. Haftalık mizah dergileri okuyorum. Tamam... Bazılarını atlıyorum. Ama bu kadar olmaz ki!
Ben neden Büşra'yı hiç bilmiyorum?
Filmi bile çevrilmiş. Ömrümde duymadım.

Memleketimin bir kadın çizgi roman kahramanı...  ;)
Büşra...

Haa.. Bi de büşra, müjdeli haber, sevinçli haber demekmiş...
Du bakalım...   Hayırdır inşallah.. :D

hanac

Alıntı yapılan: NIC 39 - 25 Mart, 2012, 18:52:35
Hasan abi Bauhaus Katilinin çizimlerini demi beğenmedin? :o

O maceranın çizimleri (Roberto De Angelis) idare ederdi.

Ama ilk 2 macerayı aynı kişi çizmişti, Stefano Casini.

O çizimleri pek beğenmedim.

Şimdi baktım da, Casini daha epey macera çizecek.  :(

haysat

Mister NO almanak bitti. Savaş maceraları yine çok güzeldi.

Teks aylıklar kaldığı yerden tüm çıkanları okudum.
Teks okumak başka bir keyif....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Bugün bayağı çizgi roman okumak güzel oldu.Ne zamandır alıp bir kenera koyduğum çok uzun zamandır okumadığım Teksas'a bir bakacağım Çelik Blek'in öyküsü macerasına başlayacağım.

HacıGeraltEmmi

Baykuş kitapın yayınladığı Bağdat'ın Aslanları'nı nihayet okudum. Şimdiye kadar niye beklediğimi de bilmiyorum açıkçası, kızdım kendime bunun için. Gerçekten nefis bir eser. Konusunu her okuyan kendince yorumlayacaktır muhakkak. Özgürlük teması ana konuymuş gibi görünsede, satır aralarında farklı göndermeler yüklü. Çizimler ve renklendirmesi zaten muhteşem. Mutlaka okunması gerekenler arasında. Hala okumayan varsa alsın okusun, benim gibi kendisine kızmasın sonradan.

Türkçe okumamızı sağlayanlara, yayıncısına, emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Aynı kalitede işlerini görmek dileği ile...

ümitkr

Dün okunanlar -

Batman - Red Rain
Büyülü Rüzgar (Son Sayı)
Kubert - TOR (8 sayı cilt)
Green Lantern - (cilt) Brightest Day
Thor - (cilt)
Omega Man - no 13

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 25 Mart, 2012, 22:36:32
Baykuş kitapın yayınladığı Bağdat'ın Aslanları'nı nihayet okudum. Şimdiye kadar niye beklediğimi de bilmiyorum açıkçası, kızdım kendime bunun için. Gerçekten nefis bir eser. Konusunu her okuyan kendince yorumlayacaktır muhakkak. Özgürlük teması ana konuymuş gibi görünsede, satır aralarında farklı göndermeler yüklü. Çizimler ve renklendirmesi zaten muhteşem. Mutlaka okunması gerekenler arasında. Hala okumayan varsa alsın okusun, benim gibi kendisine kızmasın sonradan.

Türkçe okumamızı sağlayanlara, yayıncısına, emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Aynı kalitede işlerini görmek dileği ile...

Böyle beklenmedik kalitede yayınları riske edip yayınlayan Cesur yüreklere teşekkürler

kalidor

Alıntı yapılan: ümitkr - 25 Mart, 2012, 22:59:09
Dün okunanlar -

Batman - Red Rain
Büyülü Rüzgar (Son Sayı)
Kubert - TOR (8 sayı cilt)
Green Lantern - (cilt) Brightest Day
Thor - (cilt)
Omega Man - no 13

Ümit abi bu kadar çryi bir günde nasıl okuyorsun maşallah:)
Crom! Ölüleri Say...