Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Death Note 11. sayıyı okuyorum.

Sonra 12. sayı ile seriyi bitireceğim.

darkwood

Lone Wolf and Cub'u okudum.  Satılık kılıcı olan bir baba ve karnı doyurulması gereken bir çocuk.  Keyifle okuduğum bir kitap oldu. Aklıma takılan tek soru isei babası ile bu kadar kanlı maceraları yaşayan çocuk büyüyünce nasıl bir karaktere sahip olacağı oldu.  :-\
Sıra da kanlı imajı ile bile cazibesinden bir şey kaybetmeyen Red Sonja'nın 2 ve 3. ciltleri var.  ;)

Darkwood Sakinleri..

rumar80

Dampyr maxi. İlk macera bitmek üzere.

kandorlu

Red sonja 3 ü dün akşam bitirdim umarım 4. sayı içinde çok beklemeyiz macera tamamlanmadı çünkü.Bu akşam Gizli istilayı okumaya başlicam.

HacıGeraltEmmi

Dylan Dog okunması için ısrarla mesaj yazan arkadaşlara buradan topluca teşekkür ediyorum. Sayelerinde kendimi zorladım ve bu harika çizgi romandan mahrum kalmamış oldum. Arkadaşın birisi sağolsun Dylan önerirken bana en dandik maceraları vermiş meğersem. Oysaki Oğlak'ın efsanevi maceraları bu kahramanı okumaya başlamak ve hayran olmak için yeterliymiş. Bunca süre Dylan'dan uzak durmama vesile olduğu için kendisini kınım kınım kınıyorum. >:( Süratle eksik sayılarımı tamamlama telaşındayım şimdi.

Yalnız; Oğlak yayınlarında Arşak, diğerlerinde Groucho denilen arkadaşa hala ısınamadım, ayrı mesele ;D

kalidor

Alıntı yapılan: kandorlu - 26 Kasım, 2012, 16:23:15
Red sonja 3 ü dün akşam bitirdim umarım 4. sayı içinde çok beklemeyiz macera tamamlanmadı çünkü.Bu akşam Gizli istilayı okumaya başlicam.

Red Sonja'nın devamının geleceğini sanmıyorum. Çünkü 3. ciltte satmazsa Türkiye'de yayınlanan son Sonja macerasını okumuş olacağız.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 25 Kasım, 2012, 19:48:48
Teşekkürler Haşim Öz.Teşekkürler Başak Öz...Dylan sizlerin tarafından sevilmese idi belki bizler bu sayıları okuyamayacaktık.Son okuduğum sayı maxi dylan dog 4.İlk macera göç adını taşıyor.Bilinmeyen bir güç tarafından çağrılan SEÇİLMİŞlerin öyküsü.Dylan bu öyküde yan karakter aslında .Tavsiye ederim.Özellikle bir sahne varki ..Okuyunca anlarsınız...
Özel sayılar ana sayılardan daha güzel oluyor nedense... :-\ ;) :)

DAMPYR

Brendon Ciltlerini bitirdim ve çok beğendim.Doğa üstü olayları bile bir mantık çerçevesi içinde sonlandırmaları hoşuma gitti.Brendona devam diyorum.Dampry,Julia ve Brendon Forever diyorum... 8) 8) 8)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kültürelgüncel

Yürüyen Ölüler 11'i okumaya başlıyorum

darkwood

Bu hafta sonu manga takılıyorum. Hellsing'i bitirdim.  :) sırada Berserk ve Naruto var.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Birazdan 190 sayfalık yeni Manga Bleach'e başlayacağım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Desene herkes aynı kafada. Ben de Hellsing'e başladım.

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Aralık, 2012, 23:09:59
   Desene herkes aynı kafada. Ben de Hellsing'e başladım.

Yahu hiç sorma arkadaş. Bir sürü çizgiromanı atlayıp Manga okumaya başladım. Olacak şey değil ama, oluyor işte.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN