Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eflatun

Alıntı yapılan: kalidor - 25 Şubat, 2013, 09:27:25
Nathan Never 7. cilt ilk 2 hikayeyi okudum. Nathan'ın Mars'a ilk gidişiydi. 2 sayılık macera genel olarak içiçe ve heyecanlı olsa da ne yazıkki Mars'la ilgili pek ayrıntı göremedik

Mars serüveni tek kelimeyle nefisti bana göre.

darkwood

Son 2 gündür iş çok yoğunluğundan, hiç kitap okuyamadım. Bu akşam ne okusam acaba. Hmm  :-\ 
Geçen gün Martin Klasik 9 nolu cildin son macerası "Kundingaların Dönüşü" da kalmıştım, kitaptaki diğer 3 macera "Toth'un Kitabı, Nuraghe'nin Sırrı, Moha Moha" oldukça iyiydi, sanırım ona devam edeceğim.  ::)
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Geoff Johns ve Gary Frank ikilisinden Superman: secret origin e basladim dun gece

emre ozdamarlar

Yalniz Kurt ve Yavrusu 14. cilt bitti. Bu kadar okuduktan sonra daha hikayeyi yeni yarilamis olmak, bi bu kadar daha okunacak macera oldugunu bilmek guzel bir duygu :)

darkwood

Martin Klasik Maceraların 9 ve 10 nolu ciltleri bitti, bu seriye başlayınca ara vermek oldukça zor. Çoğunu daha önce okumuş olsamda gerçekten çok güzel maceralar var.  ;)
Darkwood Sakinleri..

aa

Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Alıntı yapılan: aa - 28 Şubat, 2013, 17:29:45
Dampry cilt 22 ye başladım.
O halde kolay gelsin, bu kitabı ben bir haftada bitirebilmiştim.   :D
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Kull'a bir göz atmıştm ilk aldığımda. Şimdi yavaştan başlıyorum. Kull'a kul olmadan okumak lazım tabii :P
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: aa - 28 Şubat, 2013, 17:29:45
Dampry cilt 22 ye başladım.

Şimdiye dek çıkanlar içerisinde en iyi maceralar diyebilirim.

Maxi ciltteki ilk macera da (kısa öyküler şeklinde) aynı güzellikte.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: kalidor - 28 Şubat, 2013, 17:49:37
Kull'a bir göz atmıştm ilk aldığımda. Şimdi yavaştan başlıyorum. Kull'a kul olmadan okumak lazım tabii :P

Conan ayarında değil. Hatta en düşüğünden çakma Conan ;D 2. cildi de haftaya çıkabilirmiş.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Çizgili Düşler Julia 1. sayıyı bitirdim.Julia tadı bambaşka bir çizgi roman.Çizgili Düşler Nathan'da olduğu gibi Julia'da da

yayınlanma aralığını kısa tutar inşallah..
"İstemem,eksik olsun.."

drfuhrer

bu aralar çizgiroman okuyamıyorum maalesef!!!bu durumdan son derece müteessirim...tus,yabancı dil,acil nöbeti derken iyice koptum...ÇR okuyan arkadaşları gördükçe motivasyon oluyor bana tabii ki...

hennessy

Julia Özer Sahaf 2.cilti okumaya başladım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

emre ozdamarlar