Mister No Dönüyor!

Başlatan Nemo, 03 Haziran, 2019, 15:41:02

« önceki - sonraki »

Nightrain ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Efsane tekrar dönüyor. Gerisi hikaye.......

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Bilal ceylan

Özlemiştik doğrusu, güzel oldu bu dönüş.

Nightrain

Mister No Revolution biz de basılacak mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Şubat, 2020, 22:16:56
Mister No Revolution biz de basılacak mı?

Evet :) Zagor Origin ile donusumlu olarak cikacak.
Özel Alfa Ajanı

darkwood

İyi haberler, dağıtımı ne zaman olacak bilgi var mı?
Darkwood Sakinleri..

karlıova

Sayın Darkwood, Zagor aylık seri takip etmiyoruz galiba? Yaman bir çelişki içindesiniz nick'iniz le  ;)

Zagor 215. sayı kapak içi yazısında Lal Kitap Mart ayından itibaren her ay Mister No yeni maceralar, iki ayda bir dönüşümlü olarak renkli Mister No Revolution ve renkli Zagor Origin yayınlayacağını duyurdu. Kaliteli bir edisyon olacak sanıyorum. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

karlıova

Bu arada, Yeni Mister No albümlere bir göz attım. Çizimler eskisinden daha dinamik göründü bana. Her albüm 96 sayfa, ayrı bağımsız öyküler mi yoksa birbirini takip eden çok albüme yayılan maceralar mı olacak. Belki Nemo bilgi verebilir.

Yeni seri bir yana, renkli Revolution çok heyecan verici. Revolution "California" albümüne takıldım. 60'ların son dönemi Mister No karakterine çok uygun. Çizimler nefis, buyrun linkten bakın.

https://youtu.be/pC0mUHJN7Jg

darkwood

Alıntı yapılan: karlıova - 06 Mart, 2020, 01:18:08
Sayın Darkwood, Zagor aylık seri takip etmiyoruz galiba? Yaman bir çelişki içindesiniz nick'iniz le  ;)

Zagor 215. sayı kapak içi yazısında Lal Kitap Mart ayından itibaren her ay Mister No yeni maceralar, iki ayda bir dönüşümlü olarak renkli Mister No Revolution ve renkli Zagor Origin yayınlayacağını duyurdu. Kaliteli bir edisyon olacak sanıyorum. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Nickim de aylık seriler düzenli okunur mu yazıyor  ;D
Şaka bir yana yarım kalan hikayeleri sevmediğimden, yeni serileri macera bazlı takip ediyorum değerli dostum. Yani hikayeler tamamlanınca bir seferde oturup hepsini birlikte okuyorum. Sevdiğim kahramanların maxi, dev albüm gibi tam maceralı hikayelerini ise hemen tüketiyorum.  Ayrıca fumetti haricinde de o kadar çok kitap çıkıyor ki artık hangisini okuyacağıma karar vermekte zorluk çekiyorum. Aynı kahramanların devam eden serilerini sürekli okumaktansa, onları biriktirip yeni çıkan çizgi romanları öncelikle okumak beni daha çok cezbediyor.  İş güç, çoluk çocuk arasında fırsat bulabildiğim sürece tabi.
Darkwood Sakinleri..

KenParker

Sabırsızlıkla Mister No Revolution beklenmektedir.

karlıova

Alıntı yapılan: darkwood - 07 Mart, 2020, 01:05:40
Nickim de aylık seriler düzenli okunur mu yazıyor  ;D
Şaka bir yana yarım kalan hikayeleri sevmediğimden, yeni serileri macera bazlı takip ediyorum değerli dostum. Yani hikayeler tamamlanınca bir seferde oturup hepsini birlikte okuyorum.

Haklısın dostum, macera tamamlanınca okumak elbette daha keyifli. Ben de öyle yapıyorum. Yalnız yeni bir albüm alınca bir göz atarım içine. Duyurudan böyle haberim oldu.

Mart sonundan evvel Lal yeni yayınları dağıtıma çıkarır umarım.

Nemo

9- SON SALDIRI

Yazan: Luigi Mignacco

Cizen: Massimo Cipriani, Roberto Diso

Kapak: Fabio Valdambrini

Bir kabilenin tamaminin yok olmasina neden olan maden olayinda finale gelinmistir. Mister No, intikam pesinde.

https://shop.sergiobonelli.it/mister-no/2020/01/27/albo/l-ultimo-atto-1007695/

Özel Alfa Ajanı

Nemo

10- Olduren Golge

Cizen: Roberto Diso

Mister No ve Esse-Esse, film yapimcisi Lola ve ekibine Amazon ormanlarinda rehberlik yapmaktadir. Fakat, peslerinde gizemli birileri vardir.

https://shop.sergiobonelli.it/mister-no/2020/02/19/albo/l-ombra-che-uccide-1007800/

Özel Alfa Ajanı

Nemo

11- Uzun Gece

Cizen: Roberto Diso

Serseri pilotumuz, film ekibine rehberlik yaparken gizemli cinayetleri arastirmak zorunda kalacaktir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

14- Meslegi: Maceraci

Yazan: Michele Masiero
Cizen: Massimo Cipriani

Jerry ve Patrica, Amazonún ortasinda Stonehenge benzeri yapilar yapan ve kurbanlar adayan tarikatin gizemini cozmeye calisiyor.

Özel Alfa Ajanı

BAHADIR

Ahamda Patrica'da gelmiş... Pat'siz olmazdı zaten... ;)