Gotham Tv Series

Başlatan dean, 15 Ocak, 2014, 16:43:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bolum:3/1 (GunceL) Bruce biraz olgunlasmis olarak dondugu Gotham da yine basini belaya sokar
Gordon ise psikolojik bunalimla artik baska istedir
Penguen ile Sakacinin konustuklari sahne cok hosuma gitti
Dizi sezona oldukca iyi basladi
Yazim hatalari icin ozur dilerim Batum dan bu kadar oluyor ::) ::)

Bolum Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:3/2 (GünceL) Dizi yeni sezondada dolu dizgin gidiyor.
Herkes Fish Mooney'in peşinde.Bölümün ilginç özelliği ''Ne kadar özel güçlerin olursa olsun salt çoğunluk karşısında yenilmeye mahkumsun''
Bruce ve Selina bu sezon boy atıp serpilmişler

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:3 (GünceL) Sihirbazın ön planda olduğu bölüm çok yönlü gelişti
Gordon'un durumu - Penguen'in durumu - Bruce'nin durumu  her şey mükemmel işlendi

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

Bölüm:3/4 (GünceL) Sihirbaz Jervis'in öyküsü bu bölümde devam ederken,Penguen başkanlığa oynuyor
Bu sezon dizi daha güzel olacak gibi

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:3/5 (GünceL) Butch ile Nygma arasında Oswald'un gözüne girmek için yaptıkları çekişmelerin ekseninde gelişen bölüm bir nefesde kendini izlettirdi. Bu sezonda ivmesini kaybetmeden devam ediyor.ÇR uyarlamaları içinde uzak ara birinci

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:6 Jervis Tetch ile James Gordon arasındaki kedi-fare oyunu tüm bölüme damgasını vuruyor
Bu bölümde Penguen'e dikkat ;D ;D ;D

doktor1881

Bölüm:3/7 (GünceL) Çizgiroman uyarlaması diziler arasında açık ara birinci
Tetch'li bölümlere devam.Penguen aşkını kaybetmemek için kararlı
James Gordon'un iç dünyasındaki yolculuğu göz kamaştırıyor

Bölüm Notu:9.5/10

dean

İlk sezon için olan eleştirilerime ve dizinin şu anki haline bakıyorum. İnanılmaz bir fark görüyorum. Hatta o sözleri bu dizi için söylemiş olmam garip bile gelebiliyor. Şu kesinki Gotham dizisi çok yol kat etti. Bu derece kötü giderken böyle toparlamak pek gördüğümüz şeyler değil aslında bir diğer güzel örnekte Agents of S.H.I.E.L.D. olsa gerek.

Üçüncü sezonun sekizinci bölümüne geldim. İlk sezondaki yapmacık hava ve karton karakterler yerini sağlam bir hikaye örgüsüne ve katmanlı, daha derinliği olan karakterlere bıraktı. İlk sezondaki "monster of week" kafası iki sezondur yok. Ana hikayeyi çok beslemesede artık villainlarımızla daha uzun süre vakit geçirip onları tanıma şansına erişiyoruz. Bu da dizinin artı özelliklerinden biri haline geldi. Dizinin üçüncü sezonunda ikinci sezonununda üzerine koyduğunu söylemek mümkün.

doktor1881

Bölüm:3/8 (GünceL) Oswald aşkına sahip çıkmak için her yolu deniyor
Bu bölüm Yargıç'ın doğuşuna sahit oluyoruz
42 dk lık bölüm su gibi aktı

doktor1881

2
Bölüm:3/9 (GünceL) Barnes,İvy ve Ed Nygma cephesinde önemli gelişmeler mevcut.
Dizi tam kıvamında gidiyor

doktor1881

Bölüm:3/10 Baykuşlar Meclisi,Fısıltı Çetesi,Mario olayı
Yine güzel bir bölümdü.Karekterlerin gelişimini büyük zevkle izliyoruz

sulkesen

2 sezonda bozuldu kötüleşti dedikleri için hiç başlamadım ama galiba 3 sezon iyi

noir

Alıntı yapılan: sulkesen - 04 Aralık, 2016, 10:23:40
2 sezonda bozuldu kötüleşti dedikleri için hiç başlamadım ama galiba 3 sezon iyi

Bence asıl 2. sezonda iyileşmeye başladı

doktor1881

4
Bölüm:3/11(GünceL) Aşk acısı Gordon'a ne yaptırıyor.Yine aşk acısı küçük Bruce de ucundan etkiliyor.Tabiki Penguen'i unutmamak gerekir

Bölüm Notu:8.5/10

ghostrider

Keşke direkt olarak Batman'in dizisi yapılsaydı çok güzel olurdu.Batman oynayacak iyi birini bulurlardı süper olurdu.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.