Gotham Tv Series

Başlatan dean, 15 Ocak, 2014, 16:43:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 18 Ekim, 2015, 15:32:06
  Michael Chiklis, diziye resmen Detective Vic Mackey olarak katıldı bu bölüm. izleyenler The Shield dizisini bilir. Bu dizide Chiclis son derece sert, kararlı ve birazda karanlık işlere bulaşan bir polistir. Aynı zamanda Strike Team isimli birimi yönetmektedir. Dizi de Gotham'ın yayınlandığı kanal olan FOX'un, kablolu yayın yapan kardeş kanalı FX'de yayınlanmıştır.

Dün Gotham'ı izlerken "bu kadarı da olmaz" dedim. Chicklis'ın karakteri Nathaniel Barnes, resmen Vic Cackey. Hadi diyelim karakterizasyonu benzesin. İyi de kardeşim Gotham dizisinde de adama Strike Force kurdurmak ne demek ya! Adamlar The Shield'den kopyalayıp, Gotham'a yapıştır yapmış.

Bunun adı umutsuzluktur diyeceğim ama diziyi HİÇ seyretmediğim için haksızlık ta yapıyor olabilir miyim diye de düşünüyorum.

doktor1881

Bölüm:2/6 (Güncel) Güzel bir bölümdü.Bölümde herkes kendi dramını yaşıyor.Wayne Endüstrisinde kirli işler dönüyor
Fragmandan gelecek bölümün daha güzel olacağı anlaşılıyor

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Pazartesi ABD de yayınlanan 3 tane güncel dizim var. Gotham--Supergirl--Minorty Report

Bölüm:2/7 (Güncel) Penguen'in annesine sevgisine sapka çıkarıyorum
Wayne aşk insanı aptala çevirir.Dostlarına güven (Abi tavsiyesi)

Ed benim Joker adayım.Gordon sendeki mangal yürek kimsede yok ;D

Bölüm mükemmeldi.Kaçırmayın derim

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:2/8 (Güncel) Arkadaşlar 2. sezon gerçekten harika. Bu bölümde çok güzeldi (Arada kısa bir süre baydı ama)
Bölümde tempo yüksek ve sürprizlere gebe
Bölüm Barbara ekseninde gidiyor ve dizi bir sanşı da hakediyor arkadaşlar

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2/9 (Güncel) 10 numara bir bölüm.
Ed Nygama -Penguen sahneleri ilginç olmakla beraber Gordon hedef tahtasında
Bruce'de hala kadınların elinde oyuncak

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

Bölüm:2/10 (Güncel) Bruce akıllandı oyunu kuralınına göre oynamaya başlarken,Gordon ise akıllanmayacak gibi

Bölüm Notu:7.5/10

Caped Crusader

Benim 2.sezon için beklentim fazla değildi. Dizinin 1.sezonuna göre kıyaslarsak, 2.sezon baya iyi gidiyor diyebilirim. Bence Gotham'ın bu sezon yaptığı en iyi iş, ana hikayeyi gereksiz bölümlerle uzatmadan ilerlemesi. Bu da daha tempolu bölümler izlememizi sağlıyor.

rumar80

Bu diziyi hiç izlemedim desem....

Caped Crusader

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Kasım, 2015, 17:22:14
  Bu diziyi hiç izlemedim desem....

Bence izlemediğiniz için kaybettiğiniz bir şey yok :) Gotham'ı  Batman öncesi değişik bir açıdan izlemek istiyorsanız tavsiye ederim. 2.sezonda iyi gidiyor.

rumar80

O zaman biraz daha bekleyebilir

dean

Diziye Mr. Freeze geliyor.

doktor1881

Bölüm:2/11 (Güncel) Mr. Freeze bölüm sonunda göründü
1.sezon ile 2.sezon arasındaki fark siyah ile beyaz arasındaki fark gibi
Bölümün sonlarına doğru Gordon'un olduğu sahne mükemmel
Tek kusuru 31.dk da Cat'in Rahip savaşcıyı tek tekmeyle bayıltması :o :o :o
Zannedersem 3. sezon için malzeme topluyorlar Bütün meftalar bir hastaneye gidiyor ama sonrası..........

Bölüm Notu:10/10

V

Bu sezonun ilk yarısını yani 11 bölümü ardarda izledim ve geçen sezona göre artan bir başarı grafiği var diyebilirim.

Yanlız ileride dünyanın en iyi dedektifi olacak Bruce'un ergen halinde zekanın pırıltısından eser yok adeta..Bir şey falan içmezse düzeleceği de yok..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Bölüm:2/12 (GünceL) 3 ay sezon arası tatili vermişler.Bu ne ya kardeşim ;D

Bu bölüm de Mr.Freeze'nin öyküsü ve Penguen'in başına gelenler dönüşümlü izlendi

doktor1881

5
Bölüm:2/13 (GünceL) Mr. Freeze bu bölümü de işgal etmiş ;D
Penguen'e ilk kez acıdım,hadi penguen hadlerini bildir dedim