Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

düğün bekliyor demedi demeyin

DAMPYR

Bencede öyle birşey yada ona yakın bir süpriz olacak gibi Çikonun öleceğini sanmam  Çizgi Romanın dengesi bozulur... 8) :D :)

alan ford

Alıntı yapılan: hanac - 27 Ocak, 2014, 16:31:06
Hmmm ne olabilir ki ?

Acaba TOKİ darkwood'da toplu konut yapmış olmasın ?  :)

3 yıl içinde neler yapılmaz ki ?
Bak bu olabilir. Orman vasfını yitirmiş arazidir deyip küçük balkonlu mimari ucubeleri dikmişlerdir :-\
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Hayal Kahvem

NIC

Bu ay çıkan zagor km 91 ile doğan egmont dönemine geldik

İşgalciler isimli hikaye Zagor'un en sevdiğim hikayelerinden defalarca okumuşumdur

Hikayenin ilk basıldığı yıl daha orta 1. sınıftım ne ara bu yaşa geldim ben  :'(

Hikayede Teksten de bahsediliyor...

hanac

26 Mart'da İtalya'da çıkacak olan Speziale No:26 kapağı

caretta

Hemen sözlükten "risvegli" kelimesine baktım."Uyanış"demekmiş.Mezardan çıkan kol acaba bir zombi macerasına mı işaret ediyor?

darkwood

Zagor'un zombili, vampirli maceraları her zaman ilgimi çekmiştir, bu hikayede oldukça güzel görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Erlic'in yerine Zagor'u koydun bari alttaki yazıları da değiştirseydin  :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Evet Zagor dünyanın en güneyine de gitti. 586. sayı

DAMPYR

Bu gidişle Türkiyeye de uğrarsa hiç şaşırmam... 8) :D :)

darkwood

Zagor'un deplasmanda geçen maceraları genelde çok iyi oluyor. Daha önce Lal özel serisinin ilk sayılarında yer alan maceraları oldukça güzeldi.
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Darkwood bey, açın bir Zagor special sayfası. Çok yaklaştık, geliyoruz. Hatta kapak yükleyecektim, baktım, daha sayfası bile yok :)

Hatta ilk yazısı olarak güzel kaleminizden bir türkiye'de ve italya'da zagor spesialler yazısı da bekliyoruz.

s.b

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 05 Haziran, 2014, 22:15:01
Darkwood bey, açın bir Zagor special sayfası. Çok yaklaştık, geliyoruz. Hatta kapak yükleyecektim, baktım, daha sayfası bile yok :)

Hatta ilk yazısı olarak güzel kaleminizden bir türkiye'de ve italya'da zagor spesialler yazısı da bekliyoruz.

Sayfa hazır efendim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8047.new.html#new
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Bu arada Zagoreeta ne zaman baskıya giriyor, köstebek bey  ;)
Darkwood Sakinleri..