Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti - YKY

Başlatan memospinoz, 29 Mart, 2019, 19:08:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Londra, 1898. Victoria Devri sona ererken yirminci yüzyıl yaklaşıyor. Yaşanan büyük değişikliklerin yanında bir durgunluk çağı bu. Bir iffet düzeninin yanında bayağı bir karmaşanın hüküm sürdüğü bir çağ. Kahramanlara ihtiyaç duyan bir devir bu.

Allan Quatermain, Kaptan Nemo, Hawley Griffin, Dr. Henry Jekyll, Bay Edward Hyde ve Mina Murray işte o kahramanlar. Beraber, Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti'ni teşkil ediyorlar.

Esrarengiz "M"nin emri altındaki gizemli Campion Bond tarafından işe alınan bu altı maceracı, yardıma muhtaç imparatorlukları tarafından biraz da zorla hizmete alınıyor. Karşılarındaysa alçak Doktor'un dünyaya hâkim olmak için yaptığı rezil planı var. Ama işler tam olarak göründüğü gibi değil; gizli ve hücresel başka etmenler de işin içinde. Böylece, sıradışı bir hikâye doğuyor.

Boyut: 16x24 cm
Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 28 TL

hennessy

Merakla Bekliyorum....Alan Moore salgını var bu ara ülkemizde :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tuco Ramirez

Harika bir haber. Moore'un en iyi eserleri tamamlanıyor yavaş yavaş.

gamlıbaykuş

Bir de orijinal boy olsaydı tadından yenmezdi.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ZGeralt

Mrtekin

They drew first blood...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

memospinoz

nicholaihel

YKY bazen böyle sürpriz patlatıyor, ne de güzel oluyor. Kapak çizimi de Perker'i çağrıştırdı.

Bilal ceylan

Olağanüstü beyefendiler cemiyetini az önce kadıköyde ilyas dan aldım. Sağolsun ayır dedim ayırmış.
Kitabin baskısı renk ve kagıt kalitesi güzel ama hikaye ve cizgi cok saglam. Beğendim doğrusu.
Genelde böyle oneshoot serilerden pek hoşlanmıyor olsam da bu seriyi severek takip edeceğim.
Teşekkürler y.k.y.

memospinoz

Alıntı yapılan: Bilo - 07 Nisan, 2019, 17:48:48
Genelde böyle oneshoot serilerden pek hoşlanmıyor olsam da bu seriyi severek takip edeceğim.
Teşekkürler y.k.y.
Merhaba,
Oneshot seri derken? :D Oneshot tek atımlık devamı olmayan, seri ise devamı olan. Bu arada bu çizgi romanın da devamı var:

https://www.goodreads.com/series/49952-the-league-of-extraordinary-gentlemen

Görüldüğü üzere 4 ana cilt, bir ara hikaye cildi (Black Dossier) ve bir de spinoff cildi (Nemo) var.

gamlıbaykuş

Bilal ceylan

Alıntı yapılan: memospinoz - 07 Nisan, 2019, 18:08:18
Merhaba,
Oneshot seri derken? :D Oneshot tek atımlık devamı olmayan, seri ise devamı olan. Bu arada bu çizgi romanın da devamı var:

https://www.goodreads.com/series/49952-the-league-of-extraordinary-gentlemen

Görüldüğü üzere 4 ana cilt, bir ara hikaye cildi (Black Dossier) ve bir de spinoff cildi (Nemo) var.
gördüm dostum tesekkur ederim.umarim hepsi yayinlanir da zevkle okurum