Infinity Wars - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 01 Kasım, 2019, 13:17:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

INFINITY WARS YAKINDA RAFLARDA!

SONSUZLUK TAŞLARI DÜNYA'YA GELİNCE ONLARI KONTROL ETME SAVAŞI DA BERABERİNDE GELİYOR. CAPTAIN MARVEL, STAR-LORD, DOCTOR STRANGE, LOKI VE DAHA BİRÇOKLARI ÖN SAFLARDA! AMA TAŞLARI TAŞIYANLARIN HİÇBİRİ NE İÇLERİNDEKİ GÜCÜ TAM OLARAK ANLAYABİLİYOR NE DE ONLARI YOK ETMEK İÇİN GEREKENİ! KAHRAMANLARIN EN BÜYÜK SORUSUNUN CEVABI KOZMOSUN DENGESİNİ SARSIYOR; REQUIEM KİM? SONSUZLUK BÜKÜLDÜ VE GERÇEKLİĞİN TEK BİR UMUDU VAR. BU ÖYKÜNÜN SONUÇLARI MARVEL EVRENİNİ
YILLAR BOYUNCA ETKİLEYECEK! KOZMİK SAVAŞ KAYNARKEN GERRY DUGGAN'LA MIKE DEODATO JR.
EBEDİYETE BAKIYOR... VE GERÇEĞİ AYDINLATIYOR‼️

(Tanıtım Bülteninden)

afu

Acaba aşağıdaki sayıları içericek mi?  ::)
(Bilgileri amazon.com sayfasından aldım)

Orjinal kitabın içerdiği sayılar:  (toplam 592 sayfa)
Infinity Countdown Prime 1,
Infinity Countdown 1-5,
Infinity Countdown: Adam Warlock 1,
Free Comic Book Day Amazing Spider-Man/Guardians of the Galaxy 2018 (Guardians of the Galaxy Saga),
Infinity Wars Prime 1,
Infinity Wars 1-6,
Infinity Wars: Fallen Guardian 1,
Infinity Wars: Infinity 1,
Thanos Legacy 1

Nightrain

Alıntı yapılan: afu - 01 Kasım, 2019, 13:56:17
Acaba aşağıdaki sayıları içericek mi?  ::)
(Bilgileri amazon.com sayfasından aldım)

Orjinal kitabın içerdiği sayılar:  (toplam 592 sayfa)
Infinity Countdown Prime 1,
Infinity Countdown 1-5,
Infinity Countdown: Adam Warlock 1,
Free Comic Book Day Amazing Spider-Man/Guardians of the Galaxy 2018 (Guardians of the Galaxy Saga),
Infinity Wars Prime 1,
Infinity Wars 1-6,
Infinity Wars: Fallen Guardian 1,
Infinity Wars: Infinity 1,
Thanos Legacy 1

O omnibus. Infinity Countdown ve Infinity Wars'un birleşiminden oluşuyor. Orijinali 272 sayfa ve içinde; INFINITY WARS PRIME 1, INFINITY WARS 1-6 sayıları varmış. Infinity Countdown basıldı bizde.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

Ya bu hangi infinity? Kaçıncı infinity?

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Sonsuzluk taşları dünya'ya gelince onları kontrol etme savaşı da geliyor.Captain marvel, stalord, Doctor Strange, Loki ve daha birçokları ön saflarda! Ama taşları taşıyanların hiçbiri ne içlerindeki gücü tam olarak anlayabiliyor ne de onları yok etmek için gerekeni! Kahramanların en büyük sorusunun cevabı kozmosun doğasının dengesini sarsıyor; Requiem kim? Sonsuzluk büküldü ve gerçekliğin tek bir umudu var. Bu öykünün sonuçları marvel evrenini yıllar boyunca etkileyecek! Kozmik savaş kaynarken Gerry Duggan!la mike dedato jr. ebediyete bakıyor.

Ve gerçeği aydınlatıyor!

Sayfa Sayısı: 308
Etiket Fiyatı: 72 TL

memospinoz

72 ₺  :o   :'( Ağlamıyorum gözüme mürekkep kaçtı.

tommikser

Sanırım fiyatlar artık etiket üzerinden değil indirim üzerinden hesaplandığı için yüksek söyleniyor. Etiket üzerinden satışların çok ama çok az olduğunu düşünüyorum. Kitapevleri artık yeni bir pazarlama yönetimi olarak bunu benimsediler anlaşılan.