Yasaklar sonrası Toplantı-Toplaşma

Başlatan Saint2, 15 Mart, 2021, 13:58:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Arkadaşlar...
Hani diyorum, yasaklar gevşemişken en kısa zamanda bir toplantı yapalım mı ? Zaten cumartesiden başka bir alternatifimizin olmadığını düşünüyorum. Tarihi çok da ileri atmadan hangi cumartesi olsun, konuşalım mı ?
Çaylar, tostlar benden.

Kinowa59

Merhaba Saint2. Benimde aklımdan geçiyordu  acaba diyordum, forum dostlarımızın toplandığı bir yer varmı. Ben henüz hiçbir forum üyesi arkadaşla tanışamadim. Çok iyi olur. Selamlarımla.

DAMPYR

Toplantıya aslında bende gelmek isterdim ama Toplantı istanbulda oluyo hep, Antalyada ikamet edince olunca olmuyo işte Neyse bizde eğer toplantı olursa gene toplantıda çekilen Resimlerle yetineceğiz artık

Bilal ceylan

Güzel fikir toplantı olursa bende katılırım.

ZGeralt

Havalar daha da ısınınca, kısıtlamalar da tekrar artırılmazsa neden olmasın. Şimdi salgın bu haldeyken, açık havada oturma imkanı da kısıtlıyken ben iştirak edemeyeceğim maalesef. Umarım bu yazı rahat geçiririz.

kedidiro

İstanbul altın madalyon buluşmaları en çok özlediğim şeylerden biri oldu bu pandemi döneminde... Yine de hala erken benim için. Maske takmaktan öyle yıldım ki biraz daha dişimi sıkacağım ve bu illet bittiğinde koşarak geleceğim manisa'dan... Bu vesileyle İstanbul buluşması dostlarıma da selam etmiş olayım. Özlendiniz dostlar...

hanac

2020 yi pas geçtik.

İnşallah 2021'in ikinci yarısı toplanabiliriz.

Zeljko

Yok mu yakin zamanda ölü toprağını kaldiracak bir toplantı ?
Yoksa görüşme oluyor da haberimiz mi yok?
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 18 Ağustos, 2022, 19:22:51
Yok mu yakin zamanda ölü toprağını kaldiracak bir toplantı ?
Yoksa görüşme oluyor da haberimiz mi yok?

Sanki toplantı olsa katılacaksın  ;D

Zeljko

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 22 Ağustos, 2022, 16:13:18
Yap toplantıyı gör katılımı  :)

İşyerinde Samsunlu bir ağabeyim var; kendisi için sıklıkla kullandığı bir cümle geldi aklıma...

Ver gazı, tutma Lazı   :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Zeljko

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Ağustos, 2022, 17:05:05
İşyerinde Samsunlu bir ağabeyim var; kendisi için sıklıkla kullandığı bir cümle geldi aklıma...

Ver gazı, tutma Lazı   :)

Benim de tanidiğım bir rizeli vardı "ver yetkiyi gör etkiyi" diyordu sonra ne oldu bilmiyorum

Kinowa59

Benim de tanıdığım bir Rize' li vardı. Vatandaş verdi yetkiyi gördü cebindeki hafiflemeyi...

darkwood

Eylül ayının ortalarına bir toplantı yakışır.
Darkwood Sakinleri..

Saint2