18 Temmuz 2010 - Bakirköy ÇR Toplantisi

Başlatan hanac, 07 Temmuz, 2010, 23:27:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

komikadam

Merhaba Altin Madalyon sakinleri; Bakirköy'deki toplantiya geç katilip erken ayrilmak zorunda kaldim. Toplatidaki dostlarin hepsiyle ilk kez karsilasmama ragmen çok samimi bir atmosfer vardi... Fakat Puxa vida! Hay bin kunduz! ve Karamba karambita su ise bakin ki zaman bir anda akip gitmis. Tipki avuçlarimizi ne kadar siksak ta parmaklarimizin aralarindan sizan su gibi... Tabii biz de bos durmadik o anlari dijital olarak tarihe kaydettik. ;D Daha siki ve üretken dostluk/toplantilarin olmsi dilegiyle.

hanac

hanac

hanac

haysat

Bu günkü toplanti benim açimdan çok güzel geçti yeni dostluklar yeni arkadasliklar kuruldu. Çizgiroman konusulup eskileri tartistik yeni yayinlarin tutarsizligindan dem vurup eskileri yad ettik .Kimse  yabancilik çekmeden sanki 40 yillik dost gibi muhabbetin tozunu attik .Umarim yeni toplantilar olur ,çünkü bu baslangiçti .Mithat'i Doktor Kemal Bey'i taniyordum,ama Sami Bey'i, Hüsnü Bey'i Yasar bey'i ve Hasan'i tanimak benim için büyük mutluluk oldu.Hepsine tesekkür ederim böyle bir olusumun içinde olduklari için.
sevgiler...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Yasar Firat (komikadam), Mithat, Mefail, Ali Yilmaz, Kemal Bey'in oglu, Kemal Bey, ben, Hüsnü Bey

ontario70

Cok harika bir bulusma olmus. Keske ben de aranizda olabilseydim.

BAHADIR

Kelli felli,göbekli,kocaman kocaman adamlarsiniz, utanmiyorsunuz degil mi çizgiroman konulu toplantilar yapmaya...Bak bak bak... bide ellerinizdekileri masaya saçmissiniz...Bari kimseye çaktirmayip elinizdekileri göstermeseydiniz...Ne bilim eski asker arkadaslari yada okul arkadaslari toplantisi izlenimi verseydiniz...Ergenekon'u tartisiyoruz,ülkeyi kurtarma planlarinin birer parçasiyiz agirligi içinde olsaydiniz...Bilmiyorum artik...Umarim çok fazla kisi bu olaya sahit olmamistir... :o

s.b

"Çok fazla kisi sahit olmamistir" ne demek, bütün Bakirköy ahalisi "bu deliler ne yapiyorlar" diye bize bakiyorlardi. Arkadas kirkindan sonra rezil olduk ya. Nereden uydum bu "akli eksiklere" bilmem.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Lami Tiryaki

Daha çok "duayenlerin toplantisi" olmus. Kimbilir neler kaynattiniz keyfini yüzlerinizden okuyorum. Keske daha çok katilim olabilseyms. Darisi yeni toplantilarin basina.

Selamlar
Lami

s.b

Hasan Anaç, Kemal Durak, Hüsnü Çoruk, Ali Yilmaz, Mefail Pehlivan Mithat Bozyigit ve Yasar Firat abilerime katilimlarindan dolayi çok tesekkür ediyorum. Hep beraber hosça vakit geçirdik. Devamini umut içinde bekliyorum.

aaciltan

Bu toplantiya katilamadigim için çok üzgünüm arkadaslar ama en kisa zamanda yeni toplantilar yapip su kaynatma isini daha da siklastirabiliriz insallah...
Kisa bir süre için de olsa çocukluktaki günlerimize dönebiliriz sik sik... Hele de bu sitedeki kaliteli arkadaslarla, ayni kafayi paylastigimiz kisilerle....

V

Isinlanmayi iste bunun için istiyorun arkadaslar;"Gerektigi zamanlarda dostlarla birlikte olabilmek için"
Birlikte nice doyumsuz çizgi roman muhabbetlerine.. :)

"İstemem,eksik olsun.."

s.b