27 ağustos 2011 izmir toplantısı

Başlatan kedidiro, 11 Ağustos, 2011, 21:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Toplantı tarihimiz ayın 27'si olarak düzeltilmiştir.Umarım bol katılımlı bir toplantı olur.

hanac

kültürelgüncel (Mustafa) de İzmirli.

O da katılırsa, iyi bir röportaj bile çıkarabilir bu toplantıdan.  :)

tommikser

oooo Mustafa'da gelirse süper olur.Şöyle keşke 10 kişi falan toplanabilsek süper olur.

dursar

IZMIRDE OLURSAM MUTLAKA KATILMAK ISTIYORUM.
SAYGILAR

tommikser

Kesinlikle beklerim tanışmak ve çizgi roman konuşmak çok keyifli olur.

Tarkan Kurt

Katılım giderek artıyor, şöyle İstanbul'u kıskandıracak bir sayıya ulabilirsek çok iyi olur. ;D

tommikser

Abi biz İzmir'liyiz.Biz farklıyız (biraz İzmir milliyetçiliği yapayım)  biz yaparsak İstanbul gibi olmaz ;D Bir bakmışız 15 kişi olmuşuz. 8)

ferzan

Ayın 24'ünden sonra çıkıp gelmeyi kafaya koydum,hem biraz daha kalmış olurum toprağımda.İnşallah 27'si gibi geleceğim toplantıya.Günü yaklaştıkça son durumları konuşuruz gene buradan.En sonunda ''gunessemerci'' ile karşılaşacağız demek. ;) Taa Ferri'ler İstanbul'a geldiğinden beri Facebook olsun,burası olsun netten takipteyim kendisini.Gerçi,Altın Madalyon ailesinden bir tek Hasan Abi'yi reelde görebilmiştim.Mustafa da ayarlayabildiği takdirde iki eli kanda olsa yetişir sanıyorum.Kısacası,sabırsızlanıyorum sizlerle tanışmak için... :) Bir avuç kişiyle de olsa,toplantı toplantıdır...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

tommikser

Dostum çok sağol dediklerinden sonra zagor tişörtü gibi oldu yüzüm.Konuşacak çok şey var.Biraz İstanbul'un ve İstanbul'luların dedikodusunu yaparız ;D Bir araya gelince baya kaynaşırız.Beni tanımak kolay olur Zagor Tişörütüm olur üzerimde.Bende sizlerle tanışmayı çok isterim :D

kültürelgüncel

Kesin konuşamayacağım için üzgünüm: "gelme ihtimalim var"

Ben de sizlerle tanışmayı çok isterim. Ama pazar günleri hariç her gün 8 saat dershanem var. Toplantının olacağı haftaki ders programı henüz verilmedi. Toplantı saatiyle dershaneninki çakışmazsa gelmek istiyorum. İnşallah gelebilirim.

tommikser

Arkadaşlar muhabbeti unutmuş değilim.Ayın 27'sine de az kaldı.Ben otobüs biletimi aldım orada olacağım.Babam da sıkıcı bir çizgi romancıdır oda gelecek.Eğer sizinkilerden de ilgilenen varsa gelsinler.Şöyle ailecek güzel bir toplantı yapmış oluruz.

Ne zaman buluşacağımızı da belirleyelim derim bu arada.Kesin bir saat verelim artık dimi.

Carnage

Nerede toplanıyoruz? Gelebilirim de gelemeyebilirim de...

tommikser

Dostum en merkezi yer bana sevgi yolu gibi görünüyor.Oraya sonuçta ulaşım çok kolay.Hem pınar kitaba da uğrarız diye düşündüm.Ben şöööyle bir bakacam.Orada kalabalık olursak kordon olabilir veya oraya yakın bir yerde oturabiliriz.Gelmeni çok isterim.

Amacım İstanbul tayfasından güzel bir toplantı yapmak ;D

ferzan

Bilet işini hallettim.Perşembe öğlen yola çıkıyorum,akşamına İzmir'de olacağım.Buluşma yerini ve saatini teyid ettikten sonra cumartesi günü ilk ve en erken gelen olarak sizleri karşılamayı planlıyorum. :)
    Daha önce de söz edildiği gibi,Alsancak Sevgi Yolu'nda Pınar Kitap'ın orada buluşup istediğimiz yere geçebiliriz ya da doğrudan Kıbrıs Şehitleri Caddesi girişinde,artık klişeleşmiş bir buluşma yeri olan Sevinç Pastanesi önünde de toplaşabiliriz.Çok içimizden gelir ve sıcak gözümüzü korkutmazsa biraz oturduktan sonra da Pınar Kitap'a geçebiliriz ya da hiç geçemeyebiliriz de.Karşıyaka'da Levent Abi'nin Baykuş Home'u da var ama herhalde oraya kadar uzanamayız.Kısacası,bana herşey uyar.Siz kararlaştırın aranızda...
    Numaram 0505 801 84 45.Dileyen Facebook'tan da ekleyebilir.Dorukhan Özcan diye aratırsanız ortak arkadaşlardan çıkar zaten.
    Bir yıla yakındır İzmir'e doğru dürüst gitmiyordum,sırf Pınar Kitap'ı kurutmak,bu toplantıya katılmak ve bir dostumu görmek için geliyorum.Ailemle zaten sıkça bir araya gelebildiğimizden,İzmir'in benim için anlamı bunlardan ibaret kaldı.Cumartesiyi iple çekiyorum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

tommikser

Dorukhan dostum dediğin gibi yapalım bence de Pınar kitabın orada buluşalım oradan canımız nereye çekerse oraya doğru geçeriz.Benim de bakacağım eski kitaplar var bende onlara bakmayı düşünüyorum.Bakalım bu gidişle 10 kişiyi geçecek gibiyiz. ;D