Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

@Serhan

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Temmuz, 2015, 18:23:50
Sonunda döndüm yurtdışından :) bugün itibari ile önümüzdeki 30-45 gün zaman Sürecinde takdirlerinizi hak edeceğiz inşallah :)
Bekliyoruz..

Batman / Superman : Mayıs Sonu

Dedektif 3 : Nisan sonu / Mayıs başı

Tdkr : 1 hafta içine (M.Ö 1)

Year One : Çok Yakında (M.Ö 3)

Harley : 10 gün içinde (4 Ay önce)

Batman 4 : (M.S 2016)

Nightrain

Büyük bi titizlikle çalışıyorsunuz tamam, takdir ediyoruz ama yavaşsınız. Mesela Çizgi Düşler'de çizgi roman yayıncısı, Özellikle Vertigo'ları neredeyse her ay aksatmadan yayınlıyorlar.

Kaç aydır Kara Şovalye Dönüyor'ü bekliyoruz. Diğer Batman'larda cabası.

Yanlış anlaşılmasın, JBC'yi seviyorum, yayınlarınız takdire şayan ama okuyucular şikayet etmekte haklılar.

Jedmau

Selamlar,

Aslında bu olaylar ile ilgili söyleyeceklerim var fakat polemik yaratmak istemiyorum.

Daha 2 hafta olmadı 3 yayın birlikte çıktı , ay sonuna 2 tane daha hazırlamaya çalışıyoruz.

Bazı detayları atlamamız yanlış yorumlara neden oluyor , Detective 3 basmadan Batman 4 basamayız , detective 3 de eksik dosyalar varken onu beklemek zorunda kalıyoruz , şayet aynı şekilde tdkr , bvs ve arkham gibi.

Her zaman söylediğim gibi bir yayın benim için yeterli kaliteye ulaşmadan basmama taraftarıyım. Kaliteden ödün vermek istemiyorum , kaldıki pek çok okur ileride ne çıkacak diye merak edip duruyor , bunları duyurarak ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum , çünkü beklenti oluşuyor.

Neyse , elinizden geleni yapmaya devam edeceğiz , kusura bakmayın.

Sevgiler
Ertan

Nightrain

Estafurullah. =) Bi ayar falan çekin şu DC'ye. Fanlar kızgın, kalabalık öfkeli falan deyin. :P

Jedmau

Aslında basıma girmeden haber vermeyeceğim demiştim ama bu çok sevdiğim bir arkadaşımın ricası ile yazıyorum :)

Batman : Ölümcül Tasarım sanırım hafta sonu baskıya girmiş olur , aynı şekilde Deadpool Deadpool Öldürüyor

Batman : Detective Comics bir sorun çıkmazsa bir dahaki hafta başı.

Sevgiler
Ertan

Mrtekin

DP Kills DP çok iyi haber.

Peki, Star Wars'dan ne haber, Ertan Bey. 1 senedir bekliyoruz, bi açıklayamadınız gitti...

SW için de bir beklentimiz oluşsun mu? :)

They drew first blood...

yalcinerol345

Nightrain

Star Wars 2015 istiyoruz. Hem de fasikül olarak.

emre ozdamarlar

Ertan Abi, Gotham Central, Gotham Noir, Batman Nine Lives gibi eserlere el atmayi dusunuyor musunuz ilerisi icin?

Nightrain

Chuck

Bence Ertan Abi'nin kafasında Star Wars 2015'ler Amerika'da ciltlenince bizde de o şekilde basmak var.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

abselemon

Star wars'ın geçmişte basılıp tamamlanmış serilerini batman'da olduğu gibi ciltli şekilde jbc basabilir bence.

Nightrain

Alıntı yapılan: Neco - 20 Temmuz, 2015, 15:52:53
Bence Ertan Abi'nin kafasında Star Wars 2015'ler Amerika'da ciltlenince bizde de o şekilde basmak var.

Henüz yeni bir seri. Umarım ciltli basılmaz. Geriden takip edelim ama fasikül olsun. Sonuçta aylık bir seri ve diğer ciltlerin çıkması çok uzun sürer. Fasikül daha ucuz hem.

Mrtekin

They drew first blood...