Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuco Ramirez

Evet büyük boy olanlar. (sanırım bu soruyu 100. mesajımı kutlamak için sordun ;D)

hanac

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 25 Kasım, 2014, 20:59:40
Evet büyük boy olanlar. (sanırım bu soruyu 100. mesajımı kutlamak için sordun ;D)

Aynen ama tebrikler için 100 ler kulübüne uğraman gerekecek.  :)

yalcinerol345

34 sayıyı bulamıyorum.Madem çok satılmıyor 34.sayı neden yok.Eğer satılıyorsa neden yılda iki kez basılıyor?

sulkesen

son çıkan 52 sayıyı bugün okudum gerçekten çok çok iyi bir maceraydı

corvus

Müjdemi isterim! Ken Parker geri dönüyormuş. Pelerinli'de haber olarak çıkmış: http://pelerinli.com/2015/04/ken-parker-geri-donuyor/

xmenac

Umarım yayınevlerinden biri bu yayını yayınlamak için girişimde bulunur. Ben henüz hiç okumadım ama epey takipçisi var Ken Parker'ın.

Animvader

Diğer başlıkta da yazdım.Haberde bir hata var.Yeni serinin ilk sayısı değil. http://www.mondadoricomics.it/collana/ken-parker şuradan da görülebileceği gibi Mondadori Comics'in haftada 1 sayı olarak başlattığı Ken Parker'ın bizdeki altın seri ve özel seri olarak yayınlanan tüm külliyatını içeren 50 sayı sürecek yeni edisyonun son sayısı olacak.Geçen sene 11 Nisan'da başlayan seri haftaya bu özel sayıyla bitecek.Bu sayıda Ken Parker'ın hikayesini nihayete erdirecek son sayı olacak, olay bundan ibaret.

alan ford

Altın seri ve özel seri dediğiniz bizde Rodeo'nun 8 sayı büyük boy olarak yayımladığı seri mi  ? Bir de sonradan yayımlanan  Nefes ve Düş de bu seriye mi ait ?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Animvader

Hocam, ben Ken Parker'a o kadar hakim değilim.Özel seri 4'ün arkasında bir liste yayımlanmış ona bakarak karşılaştırdım.30. sayıya kadar Altın Seri yayınlanmış.

Mondadori 30'da altın serinin son sayısı ve bizdeki Özel serinin ilk sayısı yayınlanmış.

31'de Özel Seri 2 ve 3; ve sizin dediğiniz Nefes ve Düş yayınlanmış.

32'de yine Özel Seri 4 ve 5

33'de bizde Zor Saatler I,II,III olarak çıkan Özel Seri 6,7,8 ve bizde yayınlanmayan Ken Parker Magazine 6 L'ETERNO VAGABONDO yayınlanmış.

Sonra 43'de bizde Özel Seri olarak yayınlanan ama devamı gelmeyen, KP Magazine bitmiş.

44-47 arası da KP Speciale yayınlanmış.48 ve 49 La Grande Avventura yani Büyük Macera olarak geçiyor.Bütün sayıların renkli olarak kapakları ve yazar-çizer tarafından seçilen illüstrasyonlar toplanmış.

Bu hafta çıkacak olan 50. Sayı "Fin Dove Arriva il Mattino" ile de seri bitiyor.Bu işte yeni yazılan-çizilen, hikayeyi sonlandıracak olan nihai sayı.Zaten Milazzo  da bir ropörtajda sonunda yeni fikirlere doğru önüme bakabileceğim falan demiş.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Kerimoğlu

Ben de heyecanlanmıştım, Ken Parker'ın yeni maceraları geliyor diye... Kalan 6 sayıyı da görsek daha ne istiyoruz ki...

seastar1000

Ken Parker cılar haftaya yada 10 güne yenı sayı geliyor sayı 54 boston

caretta

Yayınlanan 53.sayı "Göçmenler" mi? Ken Parker'in bu sayısının kapağını kim paylaşacak?

Nightrain

Daha önce yapıldığı gibi, Ken Parker'i ciltli halde yayınlasınlar. Benim gibi Ken Parker okumak isteyenler için iyi olacaktır.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

Özel Alfa Ajanı