Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Ken Parker 54 Boston'ı dünya gözüyle görebilsek... Gören var mı?

köstebek

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 02 Haziran, 2015, 23:10:09
Ken Parker 54 Boston'ı dünya gözüyle görebilsek... Gören var mı?

Var tabii, Kadıköy, Ken Parker'la dolu. Hayrola?

OZAN BALIM

İnternette 54. sayıya ilişkin hiç görsel yok maalesef. Biz İstanbul dışındakiler önce resimlere bakıp iç geçiriyoruz, sonra ulaşıyoruz, hor görmeyin Köstebek Abi...

köstebek

Çok eski bir sayı halbuki, uzun yıllar önce alaska adıyla basılmıştı. Asıl beklenen sayı Grev...
Büyük boyları da bekliyoruz...

Sonuçta herkes bir şeyler bekliyor...

Not: Ozan Bey, siz bizim şampiyonluğu henüz kutlamanız galiba... Onu da bekliyoruz...

xmenac

Idefix'te en son 50. sayı gözüküyor. Acaba tükenen sayıları siteden kaldırıyorlar mı diyeceğim ama zaten mevcut tüm Ken Parker sayıları tükenmiş gözüküyor Idefix'te.

Yayınevlerinin bastıkları tüm çizgi romanları satabilmeleri sektör adına çok güzel bir haber ama bir kaç sayı önceki yayın bile hemen tükeniyor. Gerçi bir kaç sayı öncesi dediğimiz de bir kaç sene öncesi oluyor. :) Ken Parker az sayıda mı basılıyor acaba yoksa internette mi pek bulunmuyor. Kadıköy'de ikinci el olarak değil de sıfır olarak satılan eski sayılarda durum nedir?

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 02 Haziran, 2015, 23:42:55
Not: Ozan Bey, siz bizim şampiyonluğu henüz kutlamanız galiba... Onu da bekliyoruz...

Ferhat dağları delmiş şampiyonluk ne ki...

OZAN BALIM

Gayrı resmi olarak kapalı devreye ilk geçen yayın Ken Parker oldu herhalde. Ben 52 ve 53'ü ancak İstanbul'a geldiğimde birkaç ay önce alabildim.

OZAN BALIM

Grev çok özel bir sayı, Adah'la birlikte geçmişte Türkiye'de yayınlanmayan iki sayıdan biriydi, şimdi tek kaldı. Nedamet getiren ajan prokovakatör Ken Parker uzun tüfeği kadar bıçağını da ne kadar iyi kullandığını gösterir ve kanun kaçağı olur. Çeviri taramalardan okuyan sabırsız bir okur olarak dört gözle bekliyorum ama 6 ayda 1 periyod ile daha çok bekleyeceğim gibi görünüyor.

haysat

Şaka maka adamlar seriyi bitirecek. Ne kaldı ki.

8 Sayı çıkan büyük boylarıda basarlar belki.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Animvader

sulkesen

ken parker çok iyi bir çizgi roman satışının düşük olmasının sebebi bu çıkan sayıların daha önce ülkemizde yayınlanmış olması.Özel büyük boy seri(ülkemizde yayınlanmayan seri sadece 8 sayı çıkmıştı) çıktıktan sonra satışların daha iyi olacağına inanıyorum

Tuco Ramirez

Çok tuhaftır ki büyük boy sayıların yayınlandığı dönemde dahi Rodeo yetkilileri satışların düşük olmasından yakınıyorlardı. Zaten ana seri ile birlikte yayınlanan bu özel serinin yayınına ara vermişlerdi bu yüzden. O zaman da yayınlanmamış maceralar olduğu halde satışların az olmasını büyük boy olmasına bağlayanlar olmuştu...

Animvader

Ken Parker'ın özel bir çizgiroman olduğuna ben de katılıyorum.Özel Seriden çıkan 8 sayıyı okuduğumda bile bunu farkettim.

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım Ken Parker niye satsın ki?Basıldığından kimin haberi var?Basıldığından haberiniz olsa kaç yerden alma imkanımız var?

En baba kitap sitelerinde dahi yok.Hepsini geçtim parantezden çıkan ilk sayıları bulmak imkansıza yakın.E şimdi bu yayın niye, nasıl, kime satsın?

Keşke İtalya'da yapılan son edisyonu gibi 2-3 sayı bir arada daha düzenli bir yayınevinden çıksa da herkese ulaşsa.

OZAN BALIM

Çok doğru, 54. sayı çıkalı 1 ay oldu ama kapağının görselini paylaşan olmadı henüz, ne burada ne facebookta ne de satış sayfalarında yok. Kendi adıma, yeniden farklı ve ciltli bir edisyonda basılsa 2. kez alırım hiç düşünmeden. Ana seri bittikten sonra özel seri için öyle bir şey olsa ne güzel olurdu...

afu

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 06 Haziran, 2015, 19:53:09
Çok doğru, 54. sayı çıkalı 1 ay oldu ama kapağının görselini paylaşan olmadı henüz, ne burada ne facebookta ne de satış sayfalarında yok. Kendi adıma, yeniden farklı ve ciltli bir edisyonda basılsa 2. kez alırım hiç düşünmeden. Ana seri bittikten sonra özel seri için öyle bir şey olsa ne güzel olurdu...

aşağıda linki verilen bölümümüzü unuttunuz sanırım.
güncel yayınlar düzenli olarak ekleniyor  ;)
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9369.0.html