Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - DCEU Film 2

Başlatan dean, 25 Ağustos, 2013, 02:01:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Bu arada The Batman başlığında konuşurken atladık. Çok kısa süre içerisinde yeni fragman gelecek. Bütün Comic-Con çıldırmaya hazır bekliyor fragmanı :)

Nightrain

The Killnig Joke animasyon filme uyarlanacakmış. Projenşn başında da Bruce Timm efsanesi olacakmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Nightrain

Oyyyyy oyyyy oyyyyy!!! Manyak guzel, dehset guzel, efsane ulaaaaan. Robin in kiyafeti var. Direk Under the Red Hood a temel atilmis. Resmen agliyorum mutluluktan.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Ben de beğendim.
Ben Affleck'in yaşlanmis halini de sevdim.
Seneye tam anlamıyla karar veririz.

Yine de Lex Luthor'u sevemedim

cmkrbn

Fragman, olağanüstü :D :D 5 kere izledim ama robin kostümünü farkedememiştim bir daha bakayım :D

lampard

Batman çölde askerlerle dövüştüğü sahnede birinin boynunu kırıyor galiba, önceki trailerda da batwing 2 silahlı adamı havaya uçuruyordu.

Ras Al Ghul

cmkrbn

Alıntı yapılan: cmkrbn - 11 Temmuz, 2015, 23:20:00
Fragman, olağanüstü :D :D 5 kere izledim ama robin kostümünü farkedememiştim bir daha bakayım :D

Gördüm şimdi. Ben hep üstündeki yazıya odaklanmışım. Birde renksiz olunca ... Şimdi daha da bir merak ettim filmi. Çok efso olacak çooook.

Sakızlı Ohannes Paşa

Cidden harika olacak bu film galiba. Fragmanın son 1 dakikasında orgazm oldum. Ama her şeye rağmen o lex luthor cidden hiç olmamış. Ben affleck ise yaşlı bruce wayne rolüne cuk oturmuş. Ben de ilk duyduğumda çok oturtamamıştım onu batman olarak ama mantıklı düşünüldüğünde yüz hatları olarak christian bale'den daha iyi uyuyor çizgi romanlardaki bruce wayne profiline.

Mrtekin

Ben de nedense tam tersini düşünüyorum :)
They drew first blood...

xmenac

Beklediğimden de iyi. Fragman üzerinden yorumlamak ne kadar doğru bilmiyorum ama sinema tarihindeki en iyi Batman'i izleyeceğimizi düşünüyorum. En iyi Batman filmi olmayabilir ama ilk kez bir filmde Batman'in ve Bruce Wayne'in bu kadar iyi yansıtıldığını gördüm.

@Serhan

Pulluk

Bu kadar çok detay varken hikayede, 3 saate yakın bir film olmazsa çok sıkıntı olacak gibi geliyor bana...  ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Sakızlı Ohannes Paşa

Şunu da unutmadan ekleyeyim. Yönetmen hala büyük sıkıntı. Adam tam bir cgi aşığı. Bunları abarttıkça filmler steroidli gibi duruyor. Çok yapay oluyor. Kararında kullanırlar inşallah.