Haziran 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 29 Mayıs, 2015, 20:54:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akif1

Kesinlikle Witcher 1 Amerikan vampiri de onunla yarışır fakat Witcher'ın sonunda insanı köşeye yatırmasından +1 Puan aldı benden.

Kazanmak bana nasip olursa Harbinger okumak cidden isterim :)

yunusmeyra

y:son erkek..son sayıda da olsa bu selamı çakmalıydım  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pearl jam

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 03 Eylül, 2015, 23:14:01
y:son erkek..son sayıda da olsa bu selamı çakmalıydım  :)

saga diyecektim ama ayni sebeple y son erkek diyorum.

panthei

açık ara amerikan vampiri olduğunu düşünyorum, kurgu hikaye çizimler mükemmel, bir de JBC kalitesi, eseri bir kazanan yapıyor.

Örümcek Adam

Ben oyumu hawkeyedan yana kullanıyorum,hem ilk çıkışıyla gözleri üstüne çekmeye başardı bence.

kalidor

Alıntı yapılan: kizilaslan - 05 Eylül, 2015, 19:12:42
rastgele deneyelim bizde şansımızı :D

Ne seçtiğini ve neden seçtiğini 1-2 cümleyle yazarsan şansın bayağı artar. Yoksa çok zor dostum  8)
Crom! Ölüleri Say...

@Serhan

Amerikan Vampiri. A'dan Z'ye her şeyiyle "Olmuş bu!" dediğim bir çizgi roman Amerikan Vampiri. Ülke sınırlarında JBC Yayıncılık'ın özenle hazırlayıp makul fiyat etiketi ile sunduğu seriye başlamak yeni bir tür arayanlar için doğru tercih olacaktır. Aldım , JBC'nin o kalitesiyle okudum , gayet de beğendim. Hepinize öneririm.

Moriarty

Hawkeye 1 kesinlikle, hikayesi, çevrilmesi, Türkçe grafikleriyle 1 numara :)

@Serhan

İşinize karışmak istemem ama , birşey dikkatimi çekti.

Alıntı YapAyın Kitabı seçim anketinde 6. ay.

Kitabını seç
    Yorumunu yaz
    Hediyeni kazan

Hediye yine çoktan seçmeli:

suponsorlarımız: Ferzan, Büyülü Dükkan ve Jbc

ankete aşağıdaki linkten de ulaşabilirsiniz:
    http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9369.0.html
Suponsor değilde Sponsor olması gerekmiyor mu ?

The_DarknesS

Çıkan bütün comicsleri alıyorum.
Bu ayda çok iyi ciltler var.
Avengers yeniden başlıyor, Witcher var, Son Erkek nihayete eriyor, Saga var, Hawkeye çok iyi, Yürüyen Ölüler adı üstünden yeni bir başlangıç yapıyor, Örümcek Adam'lar var.
Örümcek Adam Klasik fena değil, Flash, Ironman ve Daredevil orta halli. Taht Oyunları ve Hellboy meraklıları için iyi kitaplar.
Hepsi iyi kitap ama Amerikan Vampiri çok daha iyi.
Scott Snyder çok iyi bir çizgi roman yazrı, Batman serisinde yaptıklarını keyifle okuduk. Stephen King ise artık efsane. Vampir - Korku türüne yeni bir soluk getiren çizgi roman çok iyi. Kesinlikle ayın kitabı olmalı.

maeglin

Normal şartlar altında listede bu diğerinden daha iyi çünkü "şu sebeple" diyeceğim çok fazla comics vardı, tamamını almadım ancak listedeki serilerden 5 - 6 sını almıştım. Aldıklarımın içerisinde Daredevil ile Flash arasında kaldım, biri dört biri üçüncü cildini yayınladığı için aşağı yukarı ikisi de son yayınlanan ciltleri ile durumu biraz toparlamış gibi görünüyor. Ama tercihim Flash yönünde oldu, bunda hem karakteri seviyor oluşum hem de yıllardır derli toplu ulaşma noktasında yaşadığım sorunlar etkili.

Fakat biri samimi ol, olmazsa olmazlardan mı deseydi, hayır derdim, ama siz yine de okuyun, flashpoint öncesi, karaktere yabancı olan biri için iyi, diziye bağlı ilerleyen biri için ise sadece kafa karıştıracaktır, henüz okumayıp da okuyacak olan arkadaşlara önerim, diziyi unutup, çizgi romana yönelmesi :)

egeman45

Witcher ve Hawkaye'yi uzun süredir merakla bekliyordum.ikisininde çizimleri güzel olmasına rağmen Witcher nedense beni pek fazla tatmin etmedi belki de beklentim büyüktü. Bu yüzden Hawkaye diyorum.

Şansımı Harbinger'dan yana kullanacağım :)

afu

Ayın Kitabı seçiminde zor bir ayı geride bıraktık.
Tam 20 değişik çr sizlerden oy aldı.
Sonunda ipi göğüsleyen Amerikan Vampiri #1 oldu.

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

afu

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Eylül, 2015, 09:31:10
Çooook uzun zamandır beklediğim bu kitabı geçtiğimiz aylarda Türkçe olarak okumanın keyfi muhteşemdi. Piyasadaki vampir hikayelerinin aksine daha sert, daha deli olan bu hikayeye bayıldım. Özellikle bizi şerefsiz hatta daha başka sıfatlar da hakeden Skinner Sweet gibi bir karakteri tanıştırdığı için hem Snyder hem de Stephen King'e minnettarım. Tabii ki bu güzel eseri basan JBC'ye de öyle...

Bu yorum nightrain'i kazanan yaptı.
Tebrikler.
Beğendiği tüm çizgiromanlar için bu tür özendirici yorumlarını bekliyoruz.
  ;)