Zagor Dev Albüm - LAL

Başlatan hanac, 15 Nisan, 2011, 18:05:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

zagor,şanslı adam vesselam.bayanlardan böylesine ilgi görmek her babayiğidin harcı değildir...

Ramzy

Zagor'un dev albümünü aldım, Gökyüzündeki Şato adlı macera. Yarısındayım, hoşuma gitti, hani öyle çok sardığını söyleyemem ama Zagor sayfalarını büyük boyutlarda (Teks'in bazı sayıları gibi) okumak güzel oluyor.

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2011'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Zagor Dev Albüm, "En İyi Tek Sayılık Macera (One-Shot)" dalında üçüncü seçilmiştir.

aa

Çizimler çok güzel ama konu çok fantastik ve uçuk. Beğenmediim.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Alıntı yapılan: aa - 18 Mart, 2012, 15:21:05
Çizimler çok güzel ama konu çok fantastik ve uçuk. Beğenmediim.

Dev albümler ana seriden farklı olduğu için ve 2 yılda bir çıktığı için daha değişik ve ana seriden daha farklı konularda oluyor.bu yüzden fantastik bir bir konu seçmişler..... :D :) ;)

NIC

Mister No'yu beklerken, 30 mayısta ikinci dev geliyor... Senaryo Burattini, Çizim Verni...

Umarım ilk sayı gibi yavan olmaz  :-\   Mister No ise Ağustosta podyumlara geri dönecek.

Ölümü Yenen Adam

hanac

İlk dev albümün en güzel tarafı çizimleri idi.

Bu yeni albümünde çizimleri çok iyi gözüküyor.

Verni kendini çok iyi geliştirdi yıllar içinde, Ferri'nin tarzına en yakın olan çizer.

Zaten o yüzden veliaht gözüyle bakılıyor.

caretta

30 Mayıs'ta İtalya'da mı Türkiye'de mi yayınlanacak?

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 11 Mayıs, 2012, 21:37:14
30 Mayıs'ta İtalya'da mı Türkiye'de mi yayınlanacak?

İtalya'da yayınlanacak.

Bizde fazla beklemeyiz herhalde, fuara yetişir.  :)

Gambit

Alıntı yapılan: NIC 39 - 11 Mayıs, 2012, 21:12:55
  Mister No'yu beklerken,30 mayısta ikinci dev geliyor...Senaryo Burattini Çizim Verni...

Umarım ilk sayı gibi yavan olmaz  :-\ 

Ilk sayidan daha yavan olmayacagini dusunuyorum ben, ilk sayi kadar dandik macera bayaadir okumamistim, bi daha bu kadar kotu senaryo yazilma ihtimali dusuk :)

NIC

Alıntı YapIlk sayidan daha yavan olmayacagini dusunuyorum ben, ilk sayi kadar dandik macera bayaadir okumamistim, bi daha bu kadar kotu senaryo yazilma ihtimali dusuk

Zagor'un ilk dev sayısı ne versek gider diye düşünmüş olacaklar ki üstünde pek durulmayan bir sayı olmuş

darkwood

Zagor Dev Albüm, "2011 Yılı En İyi Tek Sayılık Macera (One-Shot)" dalında üçüncü seçilen bu kitap için bana bu son yorumlar bayağı ilginç geldi.
Ben çizimlerini beğendim ve fantastik uçuk konusunu da yadırgamadım, zira Zagor un önceki maceralarında da bu türde sevilen birçok fantastik macera mevcut.
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

240 sayfalık bir albüm çizdirmek gerçekten kolay değil ama dev albümlerde hala klasik Zagor çizerlerini kullanmakta büyük bir handikap...

Yılda bir yayınlanan bir albümün ayrıcalığı olmalı...Toricelli ve Verni kanımca bu ayrıcalığı sağlamıyorlar...İlk sayının senaryosu da belki göndermelerle yüklü ama yavan bir sayı olduğu herkesce kabul gördü zaten...

Bonelli Tex'e gösterdiği ayrıcalığı başka hiç bir yayınına ne yazkı ki göstermiyor...

Bu arada Ağustos da yayınlanacak Mister No Dev albüm mü, special mi, Maxi mi olacak seri ve görseller hakkında hiç bir bilgi yok mu?

Bonelli sitesinde biraz dolaştım ama bulamadım...

Cevap ne olursa olsun güzel haberdi...Kim bilir belki aylık seriye tekrar başlarlar... :)

NIC

Alıntı YapBu arada Ağustos da yayınlanacak Mister No Dev albüm mü, special mi, Maxi mi olacak seri ve görseller hakkında hiç bir bilgi yok mu?

Bonelli sitesinde biraz dolaştım ama bulamadım...

Aylık Zagor 565/566 sayılarda Zagor ve Mister No karşılaşacaklar.

Senaryo Mister No'dan çok iyi tanıdığımız  Luigi Mignacco

Çizer ise tabiki Ferri

Gambit

Bonelli nasil yonetiyor bu isleri hic anlamiyorum

Dev album gibi bir sayi yapiyorsan zagor gbi efsanevi bi karaktere biraz adam gibi senaryolu olmasina ozen gosterirsin. Hos, tex buyuk albumlerde oyle ahim sahim degil, maksat dev album yapmak icin yapilmis gibiden oteye gitmiyor benim icin. Bu yaklasimi bozabilecek tek seri nathan never bence. Nathan in devleri fena degil