Thorgal - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Eylül, 2009, 16:23:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cantürk

Amazon uk de var. Cinebook  basıyor. Ancak edisyon olarak Fransızların ki kadar kaliteli değil.

Format küçük ve kuşe  kağıt değil.

Türkçe'si varken pek gerekli değil bence

http://www.amazon.co.uk/Thorgal-Vol-9-Rosinski-Jean-Hamme/dp/1849180504/ref=sr_1_3?s=books&ie=UTF8&qid=1306755661&sr=1-3

kalidor

Teşekkürler. Bizimkisi de pek orjinal boyutlarda değil ayrıntılar biraz kayboluyor ama hiç yoktan iyidir.
Crom! Ölüleri Say...

V

Thorgal cilt 5'i okuyorum.6. cildi stoğa atacağım.Elimizde yedek kalsın.Bu arada bazı yayınevleri Tüyap fuarına kadar yatışa geçecekler anlaşılan.Stoğu iyi yapmak lazım.
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Stokları muhafaza için, Bence büyük bir depo lazım.
Demirbaş yayınları ayda 6 adet yayın çıkarmayı hedefliyor, Marmara çizginin çıkaracağı yayınlar, 1001 roman, YKR, NTV, Gerekli Şeyler,Çizgili Düşler v.s. yayınevlerinin keza çıkaracağı yayınlarda var. Bunların üzerine aylık, onbeş günlük düzenli periotlar ile yayınlanan Lal, Oğlak, HozComics gibi yayınevlerinin kitaplarınıda koyarsak, bu kadar kitabı saklamak için bze güzel bir depo lazım. Dahada önemlisi bu kadar kitabı satın almak için iyide bir kaynak lazım.  ???
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

İlk defa Thorgal okudum ve tahmin ettiğim gibi çok beğendim. En güzeli de henüz okumadığım 4 cilt daha olması :)

pearl jam

çizgi düşler remzi kitapevinin yayımladığı ilk 5 sayıyı yayımlayacak mı? acaba bir netleşme oldu mu bu konuda? 7. sayıdan başlamaları  baştan beri böyle bir düşüncelerinin olduğunu göstermez mi? Aksi halde 6. sayının günahı ne? Remzi kitapevinin yayımladıklarını alma konusunda kararsızım sırf bu yüzden

kalidor

Bittikten sonra ilk 6 sayı yayınlanacak diye biliyorum.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Thorgal'in son cildi 12 Mayıs'ta çıkmış. 4 ay olmuş neredeyse. Yeni cilt kitap fuarına yetişecek mi acaba?
Crom! Ölüleri Say...

drfuhrer

arkadaşlar thorgal'ın tam macerasına sahip olmak için nasıl bir yol haritası gerekiyor?farklı yayınevlerinin yayınladığını biliyorum o kadar ???

hanac

Alıntı yapılan: drfuhrer - 17 Kasım, 2011, 18:00:10
arkadaşlar thorgal'ın tam macerasına sahip olmak için nasıl bir yol haritası gerekiyor?farklı yayınevlerinin yayınladığını biliyorum o kadar ???

İlk 5 sayı Remzi Kitabevi tarafından büyük boy olarak yayınlandı.

Özer Sahaf 7. sayıdan itibaren, 3'er sayılık küçük boy ciltler ile devam etti ve sonuna kadar götürecek gibi duruyor.

İlk 6 sayıyı daha sonra 2 cilt olarak yayınlayacak.

Yani Özer Sahaf'ın yayınları ile başlamak mantıklı.

Bende Remzi Kitabevi yayınlarını almadım.

drfuhrer

hımmm 8)
tşk ederim sevgili hanac.ben de öyle yapayım o halde...

kalidor

Thorgal'i şimdi okumaya başlıyacaksanız Remzi'leri almanız gerekebilir. Çünkü Thorgal'in geçmişi ile ilgili bazı önemli noktalar bu albümlerde anlatılıyor. Henüz yayınlanmamış 6. albüm yüzünden bazı yerler açıkta kalıyor mesela. Bir de orjinal boyutta olması sebebiyle bu albümlerin ruhu bambaşka. İlker Bey orjinal boyutta bassam maliyet en az %30 artar demişti.
Crom! Ölüleri Say...

gökmen

ilker beye teşekkür edin thorgala devam etsin...şansınızı ilk sayılar için fazla zorlamayın ne kadar satıyor,memnun musunuz?..diye bir sorun bakalım...

dursar

THORGAL IN YENI SAYISINDAN HERHANGI BIR HABER VAR MI.
YAYINLANMASINI EN COK BEKLEDIGIM CIZGI ROMAN.

kalidor

Bu ay sonu veya Şubat başı çıkacağı hakkında rivayet var.
Crom! Ölüleri Say...