Thorgal - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Eylül, 2009, 16:23:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Thorgal matbaadaymış ve önümüzdeki hafta raflarda olacak. İlker Bey, hikayenin çok iyi olduğunu söyledi. Taslakları da gösterdi. 1-2 daha yayın düşündüğünü de ekledi.
Crom! Ölüleri Say...

dursar

BU GUZEL HABER ICIN COK TESSEKKURLER KALIDOR.
DIGER YAYINLARI DA HEYECANLA BEKLIYORUM.MUTLAKA KALITESI DE THORGAL BENZERI OLUR.

kalidor

Bu sayıyla orijinal serideki;

25. sayı Le Mal Bleu - (Mavi Veba) (1999),
26. sayı Le Royaume sous le Sable - (Kumların altındaki Krallık) (2001) ve
27. sayı Le Barbare - (Barbarlar) (2002) sayılarını okuyacağız. 

Thorgal'in bitmesi için 2 macera kaldı, 28. sayı Kriss de Valnor - (Valnor'lu Kriss) (2004) ve  29.sayı  Le Sacrifice - (Fedakarlık) (2006).

Sonrasında Thorgal'in oğlu Jolan'ın olduğu ve Van Hamme'ın bıraktığı serideki maceraların (4 macera, sonuncusu 2011'de çıktı) ise bizde yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil. Tabii bir de Remzi Kitabevi'nin yayınlamadığı 6. sayı var. İlker Bey onu da düşünüyoruz dedi ama bu da belli değil. Bakalım bekleyip göreceğiz. Thorgal'in satışları ne yazık ki pek iyi değil ve İlker Bey büyük özveriyle sadece seriyi bitirmek için uğraşıyor. Bu sebeple 6. sayıyı çıkarsa bile Jolan'lı maceralar bence zor görünüyor.

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Bu uzun zamandır beklediğimiz iyi bir haber, umarım bu kez zamsız bir yayın olur.
Bu arada düşünülen bu yayınlardan biri Kral Kull olabilirmi?
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Kull zaten en kötü Nisan sonu gibi geliyor Mesut Abi. Kral Conan olursa iyi olur tabi ;)
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Thorgal ( daha önce başka bir başlıkta daha yazmıştım )  bence piyasadaki en çok kişiye hitap eden çizgi romanlardan biri. Buna rağmen satışlarının düşük olması üzücü. Umarım oğlu Jolan'ın maceralarını da okuyabiliriz.

tommikser

Geç tanıştığım ve bundan dolayı kendime kızdığım,okurken merak ve heyecandan kalbimin çarptığı,insan nasıl böyle bir kitabı kaçırır dediğim ve sonunu merakla beklediğim son yıllarda okuduğum beni en çok etkileyen dizi.

Şiddetle( bu terimdi de anlamam ama,anlamı şu olabilir okumazsanız ağzını burnunuzu kırarım gibi) tavsiye ediyorum ;D

DAMPYR

Bence bir yayının satması için reklamının yani tanıtımının yapılması çok önemli. Thorgal 'ında satması için bu seriyi çok iyi bilen birinin tanıtması lazım diye düşünüyorum.çizgi romanlar pahalı olduğu için okurlar ister istemez seçicilik yoluna gidiyor..... ;) :)

drfuhrer

arkadaşlar thorgal hardcover işine girmeyi düşünüyorum.fiyatı ne kadardır ve komple takım olarak büyülü rüzgar'da veya kaan comics'te var mıdır?

hennessy

Alıntı yapılan: ArAmAS - 28 Ocak, 2012, 23:53:49
arkadaşlar thorgal hardcover işine girmeyi düşünüyorum.fiyatı ne kadardır ve komple takım olarak büyülü rüzgar'da veya kaan comics'te var mıdır?

Yanlış hatırlamıyorsam tanesi 50 tl den satılıyor.Geçen İlyas ın rafları kurcalarken görmüştüm ama hepsi varmı arayıp sormanız lazım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Bugüz Özer Sahafa uğradım Thorgal'ın ve Tolga'nın baskısı bitmiş, yarın veya öbür gün satışa çıkacağını öğrendim.
Kull da Nisan ayına kadar dörtyüz küsür sayfalık tek cilt olarak yayınlanacakmış.
Never'in 2.sayısı ise Mart ayında yayınlanacakmış. Never 1.sayısı ise tükenmek üzereymiş bu kadar satış beklemediklerinden 500 adet basmışlar.  :D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Thorgal 7 yi aldık arşivimize koyduk

kalidor

Bu müthiş haber için teşekkürler Murat Abi.
Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

hennessy