Thorgal - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Eylül, 2009, 16:23:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Yeni kitaba seviniyor ama maceranın bitecek olmasına üzülüyorum.  :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Harika bir haber. Yarın inşallah Kadıköy'deyim :D Ah bir de bitmeseydi keşke :'(
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Bittiğini nerden çıkardınız yahu, bir cilt daha var bildiğim kadarı ile ???

tunaorhun

tommikser

5. remzi yayın eviden.Bunlar büyük boy tek sayı.Son sayı ile ile birlikte çizgili düşler 8 cilt çıkardı.Çizgili düşlerin boyutu küçük ama 3 sayı bir arada.Eğer sert kapak seviyorsan çizgili düşlerin sert kapak edisyonuda var.Biraz tuzlu ama enfestir.

kalidor

Alıntı yapılan: designer73 - 01 Kasım, 2012, 21:48:00
Bittiğini nerden çıkardınız yahu, bir cilt daha var bildiğim kadarı ile ???
Abbas Abi Jolan'ın maceralarını Özer Sahaf büyük ihtimal yayınlamayacak. Bunun dışında Thorgal'in kızı Louve'un ve Kris de Valnor'un da ikişer adet macerası yayınlandı.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Formumuzda 2011 yılının en iyi çizgiromanı olarak Thorgal seçilmişti. 200-250 satar bence. Thorgal mitoloji, fantezi, bilimkurgu, gerilim/korku, dram vb birçok türü barındıran harika bir eser.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 01 Kasım, 2012, 23:32:14
Formumuzda 2011 yılının en iyi çizgiromanı olarak Thorgal seçilmişti. 200-250 satar bence. Thorgal mitoloji, fantezi, bilimkurgu, gerilim/korku, dram vb birçok türü barındıran harika bir eser.

Bu ünvanı hak eden gerçekten harika bir çizgiroman. 
Bir kez okuyanın elinden bırakamayacağı ve her çizgiroman okurunun okuması gereken bir seri.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Çizgi Düşler ekibinden Mustafa Edebali diyor ki; Ana serinin tamamlanmasına 2 kitap kaldı. Büyük ihtimalle 2013 bahar aylarında 33. Thorgal basılmış ve seri tamamlanmış olacak. Daha sonra yan serilere girmeyi düşünüyoruz, fakat henüz kesinleşmedi.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Aldık arşivimize koyduk hemen okumaya başlayacağız...............Sami abi geldin aramadın kınıyorum...............

s.b

Abi inan aramayı düşündüm ama rahatsız etmek istemedim. Çünkü çok erken geldim. Saat daha 10 olmamıştı ve alacaklarımı alıp hemen döndüm.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Bir solukta kitap bitti çizimler enfesti arkadaşlar hikayede güzeldi sonu öyle güzel ve meraklı bir yerde bittiki devamını bekle dur şimdi çıkarsa elbet...

kalidor

İlk 2 macerayı okuyup bitirdim, yavaş yavaş okuyorum kıyamıyorum hemen bitmesine. Valnorlu Kris isimli ilk macerada Kris ile Aaricia'nın hamam sahneleri görülmeli,kaçırılmamalı ;), Kris ablamız az çok matrak geçsede kendisinde lezbolukta olduğunu gördük  ;D Neyse efenim burayı geçelim de Aarica da çok saftirik hakkaten.

2. maceranın sonunda Thorgal sonunda huzura kavuştu. 3. macera ile birlikte artık Jolan kendisini keşfetmek ve güçlerini kullanmayı öğrenmek için ailesinden ayrılıp yeni maceralara yelken açacak. Ktabın künye kısmında ve 3. maceranın kapağında yazar halen Van Hamme olarak yazılmış. Oysaki kitabın arka kapağında da belirtildiği üzere 30. albüm ile Van Hamme bayrağı Yves Sente'ye teslim ediyor. Burası atlanmış ne yazıkki. Neyse olur o kadar, sağlık olsun. Bu arada kendisinden beklenilmeyecek bir fedakarlık yapan Kris büyük ihtimal önümüzdeki maceralarda tekrar karşımıza çıkacaktır.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Müthiş kadın Kriss'ten kurtuluş yok. Gölgesi bile Thorgal ailesini savurmaya yetiyor. Bu durumda Aarica yengenin saftirikliklerinin payı da yok değil hani ;D Hamam sefası sırasında yanaklarının hafif pembeleşmesi de gözlerden kaçmıyor ;D ;D