Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Marmara Çizgi bunu bassın! ;D

İlk 48 sayıyı içeriyor. Haydi Marmara haydi, tam zamanı tam zamanı şimdi... ;)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Mart, 2012, 00:05:18

Ne güzel bunun türkçesi çıksa zaten Marmara Bi 10 sene Yürüyen ölüleri basmaz herhalde artık.... ;D ;D ;D

ExarDarkkiller

Astonishing X-Men gibi ciltleri birleştirip yapsa çok güzel olur. X-Men de yaptı.Yürüyen Ölüler de de yapabilir.Haydi Marmara Çizgi :)

Nightrain

Be sormuştum, şuan için düşünmüyoruz demişlerdi. :-[

kalidor

Yürüyen Ölüleri rahmetli Ali Recan yayınlasaydı çoktan stokta kalanları birleştirip cilt çıkartmıştı:)
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

bir gün gözlerimin ta içine bak,
                                                                     anlarsın ölüler niçin yaşarmış.

---Sezai Karakoç, Monna Rosa---
Crom! Ölüleri Say...

lbjames

şahsen ben marmara çizgiyi bekleyemedim ve bir koleksiyon çılgını olarak, taşıması, okuması hatta kütüphane de saklaması neredeyse imkansız olan bu kitabı getirdim. yasak değilse alınan yeri de paylaşmak isterim burda şuanda indirimde ve kargo dahil 50$'a geliyor. X-men omnibus'un fiyatını düşününce ingilizce bilen arkadaşlar için bence gayet makul. He bide fiyatı düşünmeyip ben daha koleksiyon hastasıyım diyen varsa yakında da şöyle bişey çıkıyor :)

Walking Dead Özel Cilt Compendium 1

alan ford

Hımm bu özel ciltli Compendium çok iyiymiş. Ama maalesef bütçe elvermez buna. Bu arada yazabilirsiniz nereden aldığınızı. Bildiğim kadarıyla bu konuda yasak yok
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Alıntı yapılan: alan ford - 29 Mart, 2012, 19:02:20
Hımm bu özel ciltli Compendium çok iyiymiş. Ama maalesef bütçe elvermez buna. Bu arada yazabilirsiniz nereden aldığınızı. Bildiğim kadarıyla bu konuda yasak yok

Zaten gelecek olan sipariş ingilizce olacağı için bide ingilizce öğrenmek lazım..... ;D ;D ;D

lbjames

Alıntı yapılan: alan ford - 29 Mart, 2012, 19:02:20

amazon.com dan aldım, Türkiye'ye çizgi roman satışı yapıyolar tabi genelde çok pahalı özellikle kargonun etkisiyle ama buna özel bi indirim var bu fiyata gelebiliyo yani.

hennessy

İlke kardeşim sanada böyle bir kapak yakışır anladın sen onu :)

Not : Yanlışlıkla sayın lbjames yazısnı sildim tekrar yazarsanız sevinirim kusuruma bakmayın......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

lbjames

yazdıklarımı hatırladığım kadarıyla ben geri ekledim, bu arada söz uçar yazı kalır derlerdi yalanmışşş geriye sadece resim kalmış işte çizgi romana bağlanmanın bir nedeni daha :D

Nightrain

Hardcover kapaklarda şahane ama pek bi ağır oluyorlar. Özellikle benim gibi bilekleriniz ince ve elleriniz küçükse, tutması eziyet oluyor. Bence Marmara önceki sayfaya koyduğum softcover cildi bassın.  ;D

HacıGeraltEmmi

Düzenli bir periyotta çıkarsınlar normal sayıları başkaca birşey istemem ::) Düzenli periyottan kasıt yılda bir sayı değil elbetteki ;D ;D