Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Ben Marmara'nın yayın periyodunu anladım. Ne zaman sipariş versem bir iki gün sonrasında yeni sayıyı çıkartıyorlar. Bana mı gıcıkları anlamadım.  Gelince soracağım Erdem Beye ya da birileri soruversin neymiş alıp veremediği :P ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Cantürk

emre ozdamarlar

Marmara Cizgi bitirelim rahatlayalim dedi heral. Kala kala 6 cilt kaldi zaten. Sonra Amerika'yi yakaliyoruz.

Bundan sonra Marmara Cizgi'ye ve Turk cizgi roman okuruna bir diger Robert Kirkman projesi olan Invincible yakisir. Benden söylemesi :)

s.b

Marmara Çizgi benim Navajoyu yayınlasa ne güzel olurdu be.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 18 Ocak, 2013, 15:11:25
Marmara Çizgi benim Navajoyu yayınlasa ne güzel olurdu be.

Yoksa Teks Almanağı Marmara Çizgi mi aldı Sami Abi ?

DAMPYR

Alıntı yapılan: alan ford - 18 Ocak, 2013, 14:01:21
Ben Marmara'nın yayın periyodunu anladım. Ne zaman sipariş versem bir iki gün sonrasında yeni sayıyı çıkartıyorlar. Bana mı gıcıkları anlamadım.  Gelince soracağım Erdem Beye ya da birileri soruversin neymiş alıp veremediği :P ;D
O Zaman sen her ay sipariş vemeye devam et... ;D :P :D

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 18 Ocak, 2013, 15:17:44
Yoksa Teks Almanağı Marmara Çizgi mi aldı Sami Abi ?

Abi belli mi olur. Bu çizgiroman yayıncılarının hiç ayarı olmuyor. Fiyatına zam yapmasınlarda varsın Marmara yayınlasın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

12. sayı bugün Beşiktaş'ta vardı.

darkwood

Bu cilt yarında Kadıköyde olur sanırım. Yanında da Lone Wolf a Cub un 2.sayısı olursa dahada güzel olur.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 18 Ocak, 2013, 19:08:40
Bu cilt yarında Kadıköyde olur sanırım. Yanında da Lone Wolf a Cub un 2.sayısı olursa dahada güzel olur.
Yürüyen pardon, koşan ölüler yarını bile bekliyemediler Mesut bugünden raflarda yerlerini aldılar.... ;D :D :)

pearl jam

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 18 Ocak, 2013, 14:45:24
Marmara Cizgi bitirelim rahatlayalim dedi heral. Kala kala 6 cilt kaldi zaten. Sonra Amerika'yi yakaliyoruz.

Bundan sonra Marmara Cizgi'ye ve Turk cizgi roman okuruna bir diger Robert Kirkman projesi olan Invincible yakisir. Benden söylemesi :)

Ben de geçenlerde aynı şeyi düşünmüştüm. Invincible merak ettiğim bir çizgi roman

omega red

aman marmara fumettiden uzak dursun...

rumar80

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 18 Ocak, 2013, 14:45:24

Vallahi iyi olur. Ben de Invincible'ı nasıl alacağım diye düşünmekten kurtulurum.

darkwood

Marmara Çizgi tarafından yayınlanan Yürüyen Ölüler serisinin 12 nolu yeni cilt sayısını Kuzgun Çizgiromanevin'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

hanac

12. sayıyı okudum.

Sanırım şimdi yazacaklarım supoyler sayılmaz;

Ama yine de isteyen burada okumayı bıraksın.

Sonunda bizimkiler sığınacak yeni bir yer bulurlar, ya da birileri onları bulur diyelim.

Çok sakin geçen ama alttan gerilimi veren bir bölüm olmuş.

Sanırım önmüzdeki sayılarda yine fırtınalar kopacak.