Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: V - 19 Temmuz, 2013, 00:15:57
Zombiler sağolsunlar yeri geldikçe karakter fazlasını temizliyorlar,ardından hemen yeni karakterler seriye dahil oluyorlar..
Daha iyi ya, yeni karakterler seriye bambaşka tad getiriyor.Seri monotonluktan kurtuluyor... 8) ::) :D

hanac

Daha önce de foruma eklemiştim ama eklediğim resimler kaybolmuş.

O kadar çok ölen oldu ki, ABD de bununla ilgili 4 sayılık özel seri bile yaptılar.

DAMPYR

Bu sayılar bizde yayınlanacakmı... ??? ::) :o

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 20 Temmuz, 2013, 19:15:30
Bu sayılar bizde yayınlanacakmı... ??? ::) :o

Tahmin etmiyorum. Gerek de yok.

İlave para kazanmak için yapılar işler.

hennessy

Yürüyen ölülerin cacığından para kazanalım hesabı gereksiz sayılar kalan sağlar bizim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

dean

DAMPYR

Ne oldu Yürüyen ölülere Dünya darmı geldi... ;D ;D ;D

Harun Ça

16. cilt için Marmara Çizgi bayram sonrası dedi şaka maka güncelede yetiştik bundan sonra beklemek daha sancılı olacak.

DAMPYR

Güncel kaç ayda bir yayınlanıyor... ??? ::) :)

haysat

Yahya benim bildiğim orjinal sayı 18.ciltte,2 sayı sonra kafa kafaya gelince neden çıkmıyor,yeni sayı nerde kaldı diye isyan

etmeye başlayınca anlarsın günceli.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HayalGücü

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 10 Ağustos, 2013, 17:51:42
Güncel kaç ayda bir yayınlanıyor... ??? ::) :)
Bir cilte 6 sayı oluyor. Yani kabaca 6 ayda bir.

Harun Ça

19. cilt eylülde çıkacak olan 114. sayıyla tamamlanacak. Biz 18'e gelene kadar o da çıkmış olur. 20. ciltte şöyle bir farkı var bu cilt 115-126 arası 12 sayıdan oluşacak. 115. sayı ekimde yayımlanacak ve 120. sayıya kadar ayda iki sayı çıkacak yani aralığa kadar bu 6 sayı tamamlanıyor. Kalan sayılar için henüz bir açıklama yok. Bizim için sıkıntı 19. ciltten sonra başlayacak gibi duruyor.

darkwood

Bu durumun olumlu yönleride varaa. Şöyleki yürüyen ölülere harcanan mesai diğer yayınlata harcanacak demrktir.Conan, Bouncer, XIII gibi kitapların yayınları hızlanabilir.  :)
Darkwood Sakinleri..

hanac

ABD de 113. sayı çıktı, bizimle olan fark çok azaldı, yetiştik sayılır