Dylan Dog Sohbet Odası

Başlatan s.b, 05 Ekim, 2009, 09:13:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Şu ana seri Tex gibi iki koldan devam etse de ayda bir Dylan Dog okuyabilsek... Yan seriler, Maxiler ana serinin tadını vermiyor doğrusu...

kalidor

ana seri en son Kasım sonunda çıkmış. Yani 6 ayda bir ancak okuyabiliyoruz. Yılda 4 sayı eder ki böyle giderse ara İtalya'yla bayağı açılır.
Crom! Ölüleri Say...

HayalGücü

Alıntı yapılan: kalidor - 28 Mayıs, 2014, 08:04:02
ana seri en son Kasım sonunda çıkmış. Yani 6 ayda bir ancak okuyabiliyoruz. Yılda 4 sayı eder ki böyle giderse ara İtalya'yla bayağı açılır.
Normalde 3 ayda bir çıkıyor. Fakat bu sefer araya 2 tane Romanzi,1 ayda da yayın çıkmayınca uzun bir ara olmuş oldu.

Bence ana seri 2 ayda bir çıkmalı.Boş kalan ayda da dönüşümlü olarak Maxi ve RenkCümbüşü çıkabilir.

DAMPYR

Her ay bir Dylan dediler ama oda diğer seriler gibi zamanında çıkamadı... :-\ >:( :(

Mrtekin

Dylani cok sevmeme ragmen, biraktim, cunku horror da dön dolas ayni gibi hissetmeye başladim. Brendon sanki daha farkli bir ufuk sundu bana...
They drew first blood...

Mrtekin

Aynen. Dylanı ben de çok sevsem de, horrorda dön dolaş aynı, b sınıf korku filmleri tadı gibi bir hisse kapıldığım için bıraktım. Ama, Brendon yeni bir ufuk sundu bana. Dylanı sıfırlayacaklarına, biraz brendon ile ortak öyküler yapıp, karaktere yeni bir yön versinler, bence. Güzelim karaktere yazık etmesinler..
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Bence aylık seri ya da Klasik Maceralar diyelim gayet güzel. Ben  yan serileri almayı bıraktım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

NIC

OZAN BALIM

Tex kime meydan okurdu acaba? Birisi İhtiyar Deve olurdu kesin ama o ihtiyar konformist hasta olacağım bahanesiyle ihtiyarlığından dem vurur kaçardı kesin...

köstebek

Carson parayı basar, yemeğini yiyip birasını yudumlardı... Orası kesin

Mrtekin

They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Ağustos, 2014, 23:36:21
Bi de diabolik diyo sanki :)

topolino dediği de Miki Fare...

Teks'in yan yana geldiği isimlere bak...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 24 Ağustos, 2014, 00:51:57
topolino dediği de Miki Fare...

Teks'in yan yana geldiği isimlere bak...

Diabolik'i yedirmeyiz :D

NIC

Diabolik mesajı almış demekki

seastar1000

dylan dog u pek begenmedım dogrusu bır kac cılt okudum bana gore degılmıs
asagıdakı lınk karsıma cıkınca sevenlerı ılgılenır dedım
umarım begenen cıkar

http://www.federicomauro.eu/11918/1852493/works/dylan-dog-famous-stuff