Braquo

Başlatan Ahmet Oktay, 19 Ocak, 2018, 22:33:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Braquo, 2009-2016 yılları arasında 4 sezon yayınlanmış, her sezonu 8 olmak üzere toplam 32 bölümden oluşan Canal+ yapımı Fransız polisiye dizisi. Konusu; Polis memurları Eddie Caplan, Walter Morlighem, Theo Wachevski ve Roxane Delgado'nun hayatı bir dava yüzünden haksız yere suçlanan meslektaşları Max'in intiharıyla altüst olur. Bunun üzerine "sarı çizgiyi" geçerek dostları Max'in şerefine sürülen lekeyi temizlemek için yasaları çiğnemekten bile kaçınmazlar.

http://www.imdb.com/title/tt1429534/?ref_=nv_sr_1

Diziyi izlemeye yeni başladım, bugün yarın ilk sezonu bitiririm. Sert bir polisiye, 45-50 dakika arası bölüm süreleri. Ne gereksiz diyalog ne gereksiz aksiyon oldu bence şimdiye kadar, gayet kıvamında herşey.

Harun Ça

Uzun zamandır listemdeydi 2 sezon indirip izlenecekler listesine atmıştım. Hatırlatma için teşekkürler yakın zamanda kalan sezonlarıda indirip bi maraton yaparım.

Ahmet Oktay

İlk sezon bitti, öyle de bir yerde bitti ki yayınlandığı zaman güncel izleyenlere küfür gibi. Aynı şeyi Breaking Bad 5. sezon 8. bölümde de yaşadım, zamanında güncel izleyenler o bölümden sonra sezonun 2. yarısı için 1 yıl beklemiş. Bunda ise 2. sezon için 2 yıl beklenmiş. Böyle durumlarda iyi ki diziyi yayınlandığı zaman değil bittikten sonra toplu halde izliyorum diyorum. Sezon finali iyiydi, ben biraz daha hareketli bekliyordum gerçi. Arayı soğutmadan devam edeceğim diziye, polisiye severlere, farklı bir tat arayanlara tavsiye edilir.