En Kahraman Rıdvan - Marmara Çizgi

Başlatan pizagor, 14 Ekim, 2009, 20:39:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

En kahraman rıdvandan sonra oguz aralın utanmaz adam serisinede başlarlarmı acaba?oda yayınlansa hiç fena olmazdı.... ;)

pizagor

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 27 Aralık, 2011, 20:28:51
En kahraman rıdvandan sonra oguz aralın utanmaz adam serisinede başlarlarmı acaba?oda yayınlansa hiç fena olmazdı.... ;)

Bir de Vah Vahap Vah...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yalcinerol345

Bir de atlı bir kahraman vardı.İsmini şimdi hatırlamıyorum.Gülmekten ölürdüm.

rumar80

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Aralık, 2011, 18:41:53
   Gaddar Davut.

evet ya kılıçla gaddar davudu ikiye bölerlerdi. konuşması :yarı ,yarı vucuttan ve diğer vucuttan gelirdi.... ;D ;D ;D

pizagor

En Kahraman Rıdvan'ımızın yeni sayısından haber var mı?

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Şubat, 2012, 14:42:55

Çıktı  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 17 Mart, 2012, 08:42:23
Alıntı yapılan: pizagor - 22 Şubat, 2012, 14:42:55

Çıktı  :)

En Kahraman Rıdvanla gülmeye devam ediyoruz.... 8) ;D ;)

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2011'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

En Kahraman Rıdvan, "En İyi Türk ÇR Seri" dalında 2010 seçimlerinde olduğu gibi yeniden ikinci seçilmiştir.

kültürelgüncel

Dün akşam En Kahraman Rıdvan'ın dördüncü kitabı "Hong Kong'da"yı okudum. Sayfa sayısının azlığına rağmen yine hoş bir maceraydı. Rıdvan'ın bir garip olay zinciri sonrası kendini uyuşturucu kaçakçılarının Hong Kong'a giden gemisinde bulmasıyla başlayan macera gülümseten bir son kareyle bitiyor.

Bu arada: Uykusuz'daki çizgi roman ve karikatürlerle birlikte eski mizah dergilerindeki bazı çizgi romanları(Galip Tekin-Tuhaf Öyküler, Kemal Aratan-İhtiyatsız Adam, Suat Gönülay-Ben Yaşarım,..) da yayımlanan Mürekkep Yayınevi'nin hem baskısı kaliteli, hem de fiyatları çok uygun. (Ayrıca fuarlarda %50 indirim var) Henüz bu yayınlarla tanışmamışlara tavsiye ederim :)

hanac

5. sayı çok yakında çıkıyor

hennessy

En Kahraman Rıdvan'ın yepyeni öyküsü 'ALO KİM VAR ORADA' HARAKİRİ DERGİSİ'nde yakında...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Temmuz, 2012, 11:33:35
En Kahraman Rıdvan'ın yepyeni öyküsü 'ALO KİM VAR ORADA' HARAKİRİ DERGİSİ'nde yakında...
Güzel bir haber.Bu arada En Kahraman Rıdvanın Maceraları bittimi 5'inci kitapla yoksa daha varmı... ???

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Temmuz, 2012, 11:33:35

Hay Bin Kunduz! çok sevindim bu habere!

yunusmeyra

harika bir karakter,tekrar aramızda  :o ..usta,ÇROP'ta ümit'in ustayla yaptığı röportajından ayrıntıları öğrendim..usta önce kısa bir öyküyle dönüyor,peşinden -ve harakiri tekrar kapatılmazsa  ;) -uzun maceralarıyla bizle olacak gözüküyor..
not:bakalım rıdvan mı değişti,yoksa biz mi,yoksa dünya mı??
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR