Forumdan Beklentilerimiz

Başlatan kalidor, 15 Temmuz, 2016, 14:42:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KenParker

Bildirimler sadece bize mesaj yazılırsa veya mesajımızdan alıntı yapılırsa gelsin bence. Öbür türlü hiç alakasız konulardan bildirimler alıp duruyoruz.

memospinoz

Selamlar,
Profil>Forum profili>Profili düzenle>Haberdar edilme adımlarını kullanarak buradan haberdar edilme ayarlarınızı ayarlayabilirsiniz arkadaşlar.

xmenac

Forumda doğrudan bir iletiyi yanıtlama özelliği yok maalesef. Konu başlığına yanıt giriliyor. Başka bir üyeye yanıt mı yazılıyor yoksa konudaki diğer mesajlarla alakalı olmayan bir ileti mi olduğu otomatik olarak ayırt edilemiyor.

Fakat hiç yazmadığınız konulardan bildirim gelmez. Daha önce yazdığınız bir konu başlığı olduğu için geliyordur.

Saint2

Alıntı yapılan: xmenac - 15 Eylül, 2020, 10:58:22
Forumda doğrudan bir iletiyi yanıtlama özelliği yok maalesef. Konu başlığına yanıt giriliyor. Başka bir üyeye yanıt mı yazılıyor yoksa konudaki diğer mesajlarla alakalı olmayan bir ileti mi olduğu otomatik olarak ayırt edilemiyor.

Fakat hiç yazmadığınız konulardan bildirim gelmez. Daha önce yazdığınız bir konu başlığı olduğu için geliyordur.

Özür dilerim anlamadım. Mesela şu an size alıntı yaparak cevap yazıyorum. Bu şekilde kime mesaj yazıldığı anlaşılmaz mı ?

Mrtekin

Forumun televizyon ve sinema ve kitap ana başlıkları, kendi içinde bir sürü alt kategoriye (altbölüm) ayrılmıştı. Bu alt kategoriler ortadan kaldırılınca, sanki  birbirine girmiş gibi olmuş ve de karışmış. Eski hal bu başlıklarda bence daha iyiydi.
They drew first blood...

xmenac

Alıntı yapılan: Saint2 - 16 Eylül, 2020, 13:27:22
Özür dilerim anlamadım. Mesela şu an size alıntı yaparak cevap yazıyorum. Bu şekilde kime mesaj yazıldığı anlaşılmaz mı ?

Alıntılarda anlaşılır ama alıntı dışında maalesef belirli bir mesajı yanıtlama özelliği yok. Doğrudan başlığa yanıt yazılmış olunuyor.

Saint2

Netflix
Prime Video
Mubi
Blu Tv  vs. şeklinde alt başlık açıp daha önceki mesajları da buraya toplamaya ne dersiniz ?

seastar1000

Evet bildirimlerin gayet güzel bir faydası varmış bugun farkettim bana özel mesaj gönderilmiş bildirimde gördüm hemen yanıtladım

hanac

Alıntı yapılan: Saint2 - 16 Eylül, 2020, 16:58:22
Netflix
Prime Video
Mubi
Blu Tv  vs. şeklinde alt başlık açıp daha önceki mesajları da buraya toplamaya ne dersiniz ?

Ok Sinan Baba, ilk fırsatta.

Vega

Aradım, mamafih forumda sorun bildir gibi bir seçenek ya da başlık bulamadım. Hatat gransmaster hanac'a bile sordum. o da yok dedi. Bir mesajımı güncellemek, üzerinde değişiklik yapmak istediğimde aşağıda görünen şekilde, sayfanın üst kısmında yükleniyor yazısını görüyorum. ancak yüklenen bir ey yok. Sorun bende midir, genel midir?

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

xmenac

Benzer bir problem, başka bir mesajdan alıntı yapmaya çalıştığımda bende de oluyor. Yükleniyor yazıyor ama o aşamada kalıyor, devam etmiyor.

Başka üyelere sorduğumda alıntı yapabildiklerini söylemişlerdi. Çözüm olarak alıntı seçeneğine tıkladıktan sonra bağlantıyı yeni sekmede aç diyorum. Mesajın düzenlenmesi için de bu yöntemin işe yarayacağını düşünüyorum.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

KenParker

rumar80

Vega

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...