ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Kitaplıktaki dizi dizi Teks ciltlerini görünce bayağı keyiflendim!!!

konyakficilari

harika bir oda olmuş gerçekten mükemmel vakit geçirilebilecek bir oda...
ayrıca tek kahraman yerine sevdiğiniz kahramanları tercih etmenizi çok beğendim... aslında elden gelse de kolaj çalışma yapılabilse...
bu stor perdeye dijital baskı işini oldukça gıpta ettiğimi itiraf etmeliyim :))
nerede yaptırabileceğimizi sorsam ve siz de cevaplasanız forum kurallarına aykırılık olur muydu acaba?

pizagor

Perde gerçekten çok yaratıcı olmuş...

Alıntı yapılan: konnektör - 16 Ağustos, 2012, 16:58:10
Kolleksiyon olarak çok zengin değilsede oldukça zevkli diyebilirim. Bencede perdeye tek bir kahraman büyükçe bastırılsaydı daha iyi olurdu.

Muhtemelen internetten indirilen o resimlerin çıktı boyutları büyüdükçe kare kare görünmeye başlıyordur. Dolayısıyla dediğiniz türde iyi bir sonuç alınamayabilir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

konyalıconan

Eyyüp abi bana odadan ilk bahsettiğinde de harika olacağını tahmin ediyordum fakat bu kadarını beklemiyordum açıkcası. Kendine ait muhteşem bir çr mabedi yapmışsın:) Bu bölümdeki resimlerde aslına bakarsan bir tür itkiye sebep oluyor. fakat koyun postu kimsenin dikkatini çekmemiş sanırım. Bence Tarkan Kurt ismine de böyle bir dekoratif post kullanman uygun olmuş. Eee abim olarak madem böyle bir oda yaptın benim de dekorasyonuna küçük bir katkıda bulunmam gerekiyor artık;)

konnektör

Alıntı yapılan: SkyWolka - 16 Ağustos, 2012, 16:56:21
Şu ciltler için poşetleri nerden buluyorsunuz yahu,bulamadım hiçbir yerde o yüzden hala karton kutularda saklıyorum ???
Sevgili arkadaşım kitap poşetlerinin en uygun fiyata ve bol çeşitte bulabileceğin yer tahtakalede, postane sokağının üst sokağını kesen paralel sokaktaki caminin tam karşısında ambalajcıların olduğu bir han var  orada bulabilirsin. Yanlız alacağın poşetlerin numunesini veya ölçülerini de yanına al, çünkü göz yanılabiliyor. Birde kilo ile satış yapıyorlar adet olarak alamazsın.
Girişteki dükkanlar biraz daha pahallı satıyor sanırım, içerdeki dükkanlarada fiyat sormadan alma.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

yunusmeyra

böyle güzel ve özenli bir "çizgi roman" odası görmek çok güzel..  boş yer kalmayıncaya kadar dolmasını temenni ediyoruz..  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Güzel abim odan muhteşem olmuş. Hele de perdeye bayıldım bu fikir aklıma yattı. Böyle bir odaya sahip olmak isterdim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

emre ozdamarlar

Eyyup Bey gercekten harika bir oda olmus. Icim gitti fotolara bakarken.

kedidiro

üniversite yıllarımda çalıştığım tiyatromuzun cafesinin bir odasının duvarları tamamıyla afişlerle kaplıydı... bir sürü afiş biriktirmiştim ilerde kendime ait bir odam olursa ben de yapayım diye... şimdi sizin çizgi roman odanızı ve perdenizi görünce bu fikir de çok hoşuma gitti... içinde nice güzel saatler, günler geçirmenizi dilerim... darısı hepimizin başına

Tarkan Kurt

Dostlar beğeni, iyi dilek, temenni ve eleştirilerinizin için hepinize tek tek teşekkürler. :) konyakficilari perdeyi İstanbul  Bahçeşehir'de bulunan Kutay Perde'ye yaptırdım.

Gambit

Tarkan cok guzel olmus dostum odan, genisleme paketine yerin kalmis olmasi da ayrica harika

Perde cidden guzel olmus, yaptirmak isteyenler olursa benim yuksek cozunurlukde taranmis orjinal kapaklardan gonderebilirim, hatta valit ayarlarsam ben de kendime yaptiracagim bir stor perde.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Gambit - 17 Ağustos, 2012, 12:27:15
Tarkan cok guzel olmus dostum odan, genisleme paketine yerin kalmis olmasi da ayrica harika

Perde cidden guzel olmus, yaptirmak isteyenler olursa benim yuksek cozunurlukde taranmis orjinal kapaklardan gonderebilirim, hatta valit ayarlarsam ben de kendime yaptiracagim bir stor perde.

Sağol dostum. Perde için sonradan aklıma geldi aslında keşke senden isteseydim diye resimleri. Bende bazı resimleri forumdan ve figurecollector adlı siteden aldım. Muhtemelen senin paylaştığın kapak resimlerinden olabilir.

darkwood

Çizgiroman odasını ve çok kahramanlı perdeyi bende çok beğendim, umarım bizede nasip olur.
Bu güzel odada ailecek iyi günlerde bol bol keyifle çizgiroman okumanızı dilerim.
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 16 Ağustos, 2012, 14:23:05

Sevgili Tarkan Kurt, bu güzel çizgiroman odasının son halini merakla bekliyorum :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Şu sıralar çok yoğun olduğum için odayla pek ilgilenemedim. Bayram tatilinde bir el atarım belki.