Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Hayat hepimize beklenmedik şakalar yapabilmekte. Önemli olan ayakta durabilmek. Geçmiş olsun abi. Umarım en kısa zamanda sorunlar çözülür.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: s.b - 18 Ocak, 2011, 09:47:14
Her neyse kafamı fazla karıştırmadan Yürüyen ölüler 5. sayıyı okumaya başlıyorum. Bu saatte işin gücün yok mu kardeşim nasıl okuyacaksın derseniz, el cevap, evet işim gücüm yok. Patron tepemin tasını attırdı ben de "size hayırlı işler" dedim. Dün bir bugün iki.

Dostum geçmiş olsun, her işte bir hayır vardır. Canını sıkma Lami'nin de dediği gibi can sıkıntını çizgi roman okuyarak gidermeye çalış. Kendine iyi bak.

hanac

Sami abi geçmiş olsun.

Umarım herşey istediğin gibi gelişir.

pizagor

Polyanna olmaya gerek yok, çok kötü bir haber bu... Şartlarımız ve sorumluluklarımız ortada, umuyorum en kısa zamanda bu süreç atlatılır sami abi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 18 Ocak, 2011, 09:15:46
Ya abiler siz neden bahsediyorsunuz? Orası neresi? Biz kimiz?
O resim ne öyle? Ya o moruk süpermen kim? Kim kimdir, ne değildir, öteki beriki midir?
Yahu biz kaç asır geride kalmışız böyle be.!!!!!!!

Okuduğum bu albüm taaa 1985'ten... Aradan geçen 25 senede bunun üzerine bir de Infinite Crisis geldi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

İlgi ve alakanız için hepinize teşekkür ediyorum. Sağolun canım kardeşlerim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

emre ozdamarlar

Sami Abi gecmis olsun, otur kafani dinle 2 hafta, sonra bakarsin yeni islere. Degisiklik iyidir her daim.

alan ford

Sami abi geçmiş olsun. Umarım bundan sonrası gönlüne göre olur.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Allah hayırlı bir kapı açar,içini
ferah tut Sami Abim.
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Zaman zaman insanın hayatında böyle süreçler oluyor.
Bunu yaşamış birisi olarak söylüyorum ve seni anliyorum.
Umarım en kısa zamanda gönlüne göre bir iş bulursun.
Stres atmanın en güzel yanı okumak okumanın en güzel yanı çizgi roman okumak.
Sen,Teks ve arkadaşları yakında bu patronun önünü kesersiniz,düşündükçe acıdım adama.
Kendine iyi bak, sevgiler...

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Hayal Kahvem

Selamlar

Epeydir uzak kaldım altın madalyon'dan. bakın ne anlatacağım. dün benim öğretmen kardeşle istanbul daydık. baktım kadıköy pasajının önünde değil miyim?
dedim ben bir koşu aşağıya ineyim. benim çizgi romanlarımı alıvereyim. kardeş çekti kolumdan. şimdi çizgi roman mizgi roman boşver dedi. ben kaçtım kardeşten:) koşa koşa
merdivenleri indim ve büyülü rüzgarı buldum... nananamommm... zagor ve ken parker'ın son sayısını aldım. sonra hani bir çizgi roman daha alacaktım.  allahım aklıma gelmiyor
bir türlü alacağım çizgi romanın adı... diyorum ki maltalı bişi olacaktı... maltalıydı... maltalı korro olabilir mi? evet... çocuk bana bakıyor... çocuk dediğim ilyas yani.. sonra tanıştık tabii.. ama ben nasıl canım burnumda alıyorum... yukarıda bekleniyorum ya.. bir telaş.. bir telaş... ee.. yaşlılık da olunca unuttum kitabın adını... neyse ki hanac ın telefonu var.. ona sorunca.. hanac leb demeden leblebiyi hemen anladı...  corto maltes dedi... heyyyy... tamam... colto maltes dedim... ilyas alışık değil tabii bana hanac kadar:) hanac başöğretmenim olduğu için... resim yüklemeleri falan hep hanac öğretmiştir:) neyse aldım nihayet bir tuz denizi şarkısını... bu arada iyi oldu ilyas la tanışmam... artık sipariş vereceğim ona.. kargoyla göndersin...  bu arada tarkan galiba ratip tahir burak hakkında yazılar yazmış.. şimdi müsadenizle o tarafa doğru akayım... böyleyken böyle son durumlar işte:)

tommikser

Şu aralar Marvel evreninden yıllarca ayrı kalmanın acısını çıkarıyorum. Dark Wolverine elimde onun canını çıkarıyorum.

Old Wolverine okudum ve de mükemmel bir öykü çıkarmış adamlar. Ya House of M; M hanedanlığı marvel evrenini adamlar yeniden yaratmışlar.

Xmen için süper bir öykü olmuş. Bir ara Conan Vs Thor okudum. Fena değildi.

Batman ve Örümcek Adam'ın ortak macerasını da okudum iyi bağlamışlar valla adamlar.

Okuduğum-ki bugün okudum- Nemesis mükemmel bir öyküydü. Keşke ülkemizde yayınlansa.

Daha bir sürü şey okudum ama hatırladığım bu. Ülkemizde yayınlnan ise çr lerden Okko bitti, Ken Parker 22. sayıya kadar baştan sona devirdim.

Arada bilka örümcek ve süpermenlerde okuyorum. Yakında yalınayak gen okuyacağım. En son çıkanları hemen okuyup size dönecem.

Bu arada gerekli şeylerin çıkardığı son sayılarda ikinci okumaları da tamamladım ;D

Bu arada dediğim marveller dün ve bugün okundu. Yarın Flash ve Green Lantern serilerini devirecem. Batman lerde yakında  ;D

Admin'in Notu: 10 dk. uğraşarak mesajı okunulur hale getirdim.  :)

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Underfined

Amazing SpiderMan Cilt 1-2-3 ü okudum yani amerika köklü söylersem 537 ye kadar okudum diyelim..İster istemez İç Savaş a da giriş yapmış bulunmaktayım...Ama elimde ilk 4 cilt var umarım diğerlerinide bulur hemen bitiririrm...:)