Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Sevgili adminim Allah senden razı olsun.Sen olmasan ben ne yapardım kim bilir?

Tarkan Kurt

Jim Lee'nin müthiş çizimleriyle 3 kitaptan oluşan Batman ŞŞŞ okuyorum. Yarın da New Avengers okumayı planlıyorum.

rumar80

Batman bütünlüğü içine kaynama yapılan, yeni bir düşman, yeni bir aşk (bana örümcek adam-kara kedi aşkını hatırlatır ki bence daha iyidir) ekleyen bir seri. Bir de üstüne Harvey Dent (bunu yazmıyorum Eyyüp bey okumasını bitirince ekler)
   JimLee X-men'i çizdiği dönemde zirveye ulaşmış, hatta Chris Claremont'u X-men'den etmiş biridir. Özellikle kadın çizimleri mükemmel.

Carnage

Dün Inception Cobol Job'ı okudum. Kafa dinlemek için okunacak güzel bir çizgi roman.Inception'a giriş niteliğinde yazılmış hoş bir öykü. Domm ve Arthur'un Saito'nun mühendislerinden Kaneda'nın bilinçaltına girişini anlatıyor. Pastel renklerin kullanıldığı renklendirme de çok hoş.

s.b

Savaş 3. sayıyı okuyorum. Kapak muhteşem. Ahh, ya iç sayfalar. Okuduktan sonra ilgili başlıkta diyeceğimi diyeceğim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Bugünlerde nedense biraz Comics okuyasım var elimde okumadığım hiç Comics kalmadı. Sadece Hulk 2 var o da bir türlü Kadıköy'e gidip alamadım. Keşke Gerekli Şeyler biraz birşeyler çıkarsa da şu anki Comics açlığım dinse. Ben de bu yüzden elimdeki önceden okunmuş ciltlere döndüm. İç Savaşı yeniden okudum ve şimdi Arkabahçe'den çıkan Klasik X-Men'leri okuyacağım. Ben bu 6 sayıyı bitirene kadar belki Gerekli X-Men'i çıkarır ama taşınıyorlarmış galiba bu da demektir ki 1 ay kadar yeni yayın yok. Neyse önce X-men ardından da Dylan Dog'un son sayısını falan okuyacağım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Tarkan Kurt

Bugünlerde Julia okuyorum. Aksoy'un 15 kitabı ve Milliyet'in yayınladığı 1 sayıyı okudum. Sırada Oğlak'ın yayınladığı 2 süper cilt var. Onlarda bitince 1001 Roman Julia'yı bekleyeceğiz, gerçi Aralık ayında çıkacaktı ama bizim yayıncılar hangi dediklerini zamanında yaptı ki ;) geç olsun da güç olmasın, mümkünse bir de yarım kalmasın  ::)

s.b

Demirbaş yayıncılıktan Tommiks 4. sayıyı okuyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

X-women'a başladım, ama orjinal comic olarak. Bitince yorumumu yazarım.

hanac

Corto Maltese "Oğlak Burcu Altında" adlı albümü okuyorum.

legs

rumar80

Dün yürüyen ölüler toplu gösterisine başladım. İlk cilt bitti. Kaldı 12 cilt daha

mcyz

Martin Mystere klasik maceraların yanında, özel seriye de başladım.

İlk sayıda, Lami Tiryaki'nin "Türkiye'de Martin Mystere" adlı yazısını okumak benim için sürpriz oldu açıkçası  :)

rumar80

Lal yaynlarının o dönem için en güzel yanlarından biri bu editoryel yazılardı.

dean

Planet Hulk 2.cilt bitmek üzere umarım World War Hulk'u da görürüz.