Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Tebrik ediyor ve azmini alkışlıyorum.

s.b

Pardon, Azmi kim yahu ben tanıyor muyum?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

s.b

Sayın Tomun mikseri, sizin şu bağrı yanık koyu bir Anadolu delikanlısı olan Hulk ağaya karşı tavrınızı anlamak mümkün değildir. Ne istersin bu tarlada, bağ bahçede çalışmaktan yeşillenmiş olan garipten. Alnının teriyle en ağır işlerde çalışıyor gene de size yaranamıyor. Üstelik SSK sı bile yok.

tommikser

Ahanda ağzınla itiraf ettin abi.Bunu şuçunu kabul olarak görüyorum.Sen bağrı yanık Anadolu yiğidini it gibi çalıştır.Az yemeğe tamah ettir sonra da kaçak işçi olarak çalıştır.Olacak iş mi?Hulk sevenler büyük bir şuça ortak oluyorsunuz bilesiniz.

s.b

Uleeeyyyyynn essah mı deyyon. Demek şuç işleyyok öyle miiiiii? Amanıııın bundan kelli Hulk'u gizli okuyak gari.

hennessy

Hasan reis dedi Punisher Subaru İmpreza kullanıyormuş bizede okumak düşer o zaman.......

Not: Tommikser senin arabayı kullanan bir karakter var mı? :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Başka Yerden Hikayeler 4.sayı ilk hikayesi "Cehennemden Gelen Yaratık" bitti. Sıra geldi 2.hikayesine..  ;)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Kull 2. Cildi okuyorum. 8-10 sayfalik genel olarak müthis keyifli öykülerden oluşan 400 sayfalik bir fantastik şölen. Pek beğendim, aklınizda Kull reyize ilişkin ufacık bir önyargi bile varsa düsunmeyin alın,  okuyun arkadaşlar. Ama Kull'a da kul olmayın. :D

Crom! Ölüleri Say...

kandorlu

Superman ve çelik adamları okudum dark avengers ikinci kitaba baslıcam.

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Mart, 2014, 18:06:39
Kull 2. Cildi okuyorum. 8-10 sayfalik genel olarak müthis keyifli öykülerden oluşan 400 sayfalik bir fantastik şölen. Pek beğendim, aklınizda Kull reyize ilişkin ufacık bir önyargi bile varsa düsunmeyin alın,  okuyun arkadaşlar. Ama Kull'a da kul olmayın. :D

Kull'un ilk kitabının yarıya yakınını daha önce okumuştum ama boş zaman sıkıntısı ve o kadar okunmamış yayın içinde 400 sayfalık kitabı bitirmek hiçte kolay değil bu anlamda tebrik ederim Fatih'im. Bol bir zamanımda bitirmeyi hedeflediğim yayınlardan birisi.

Bende bu arada Saga ve Julia Almanak 1.sayıyı bitirdim.
Saga değişik bir evrenin zaman ve mekanında iyi kurgulanmış hikayesi ve çizimleri ile beğendiğim devamını merak ettiğim bir çizgiroman oldu. Julia almanak ise, Julia'nın üniversitede öğrencilik yaptığı yıllarında geçen, mesleğe ilk adım atışı ile ilgili yine keyifli hikayeleri var.
Sıra geldi yeni fumettilere önce Cassidy, Legs ve sonra Nick Raider'a.. ;)
Darkwood Sakinleri..

kandorlu

En son okuduklarım saga, dark avengers 2 ,julia almanak, Dylan dog reng çümbüşü 6, cassıdy ve legs weaver şuan kuşatmayı okuyorum. 

tommikser

Eeee kondorlu başka gezegenden gibi davranmak olmaz ;D Okuduklarınızdan en azından Julia almanak ve Dylan Reng Cümbüşü için bir tanıtım yazısı bekliyorum.Merak ediyorum o kitapları da  :D ;) :)

hobi77

Nightrain'in önerisi ile Son Erkek'e başladım. birinci cilt ten itibaren kitap beni içine aldı. fakat 3 cilt var sadece. sanırım yeni ç.r. arayışlarına gireceğim.