Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Eski dost Nathan'i okumaya devam ediyorum. Bu arada da 4 ciltlik invincible iron man serisine baslayacagim.

ümitkr

Bugün buldum ve hemen gözden geçirdim: Dark Horse - Frank Miller "Hard Boiled sayi 2" muhtesem mirimlerim muhtesem

Ön kapak

Arka kapak

komikadam

Bu gün Hipnoz'un yeni sayisini ve Totem aldim. (Rodeo)Simdi onlari okuyorum... ;D

rumar80

Gizli savasi sevdiyseniz, gizli savas sonrasi ve iç savasta Nick Fury'nin neden ortadan kayboldugunu ve neler yaptigini merak ediyorsaniz Secret Warriors'u öneririm Gizli istilada ortaya çiktilar, ama Nick Fury faktörü çok etkili.
   Farkli bir çizgi roman (casusluk, süper kahramanlar, komplo teorileri) isteyenler için birebir. Su anda birinci cildini okuyorum (Nathanla dönüsümlü) Maalesef sadece ingilizcesi var.

s.b

En son Savas 2. sayiyi okudum. Kapak çok güzel.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Nathan'lari okumaya devam, arada da "Gizli istila" Secret invasion okunacak, okuyunca da sizinle paylasacagim.

pizagor

Çok verimli bir haftasonu geçirdim... 2 gün boyunca Greystorm'u, Sakli Yüz'ü, Teks'in Meksika'da baslayan California Körfezi'nde sonlanan Uzun Yolculuk (115 - 116 ve 117. sayilar) isimli hikayesini ve 1602 albümünü okudum... Bu arada albümün kapaginda Neil Gaiman ismini görünce 1602'yi esim de merak etti. Simdi albüm onun elinde, okuyor :) Sordum, begenmis...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Tommiks 3. sayiyi okudum. Baski sorunu olsa da Tommiks okumak güzel.

rumar80

Zagor klasik son sayi, Green lantern: wanted Hal Jordan okundu. Simdi sira Nathan Never Martin Mystere speciale'yi sakince okumakta.

V

Milliyet Çocuk'un ilk sayilarindan itibaren okumaya basladim.1972,73 bitti..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Çilginsin diyorum ve imreniyorum. Red Kit'i ilk defa milliyet çocukta imparator macerasi ile tanimistim. Ama ben daha çok Tercüman çocuk okurdum. Milliyet çocuk uzaktaki akraba gibidir o yüzden

Saint2

rumar80

Green lantern serisi disinda Barbar Conan'in vahsi kilici okunmakta

nacho_grande

Ne buluyorsam okuyorum desem çok mu genellemis olurum? ;)

Ama son olarak dün "Genco' nun Yalan Dünyasi" ni okudum. Sönmez Karakurt' un çizgisi çok tarzim olmasa dahi, teknik detaylar ve tespitleri hosuma gidiyor.

s.b

Arunas'tan çikan Klasik Dünya'nin Hakimi'ni okuyorum.