Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Bone'u bitirdim tabii ki. Hatta 9 kitabı tekrar okumak istiyorum bu ara ama hiç vaktim yok.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tunaorhun

Hayal Kahvem

Büyüklere Masallar'a bayıldım. Ayrıca mutlaka yazacağım. Acaba Altın Madalyon'da Büyüklere Masallar hakkında yazılan yazı var mı?

hennessy

Uncanny avengers 4.cilt okuyorum. Gerekli şeyler atağa geçti yetismem lazım. Konu fena değil çizimler güzel
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Esse Gesse Hayranı...

dean

2015'de başlayan Nick Spencer'ın yazdığı Ant-Man serisi. Indestructible Hulk'ın ilk iki cildini okudum onu All-New, All-Different'a en yakın zamanda tamamlamayı planlıyorum. İkinci kez Earth X'i okuyorum. Bi'de Axis'in Türkçe baskısı.

Nemo

Saguaro'nun 2.3. ve 4. ciltlerini okudum. Ilk basta onyargili davransam da sonrasinda sevdim. Simdi sira Dragonero'nun cikan sayilarini okumakta. 
Özel Alfa Ajanı

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Nisan, 2016, 21:18:54
Hawkeye 3 L.A. Woman...

Bu ciltte ilk iki Hawkeye cildinin lezzetini bulamadım. Muhtemelen hikayede odaklanılan kahramanın bu sefer kadın olmasından kaynaklanıyor bu durum.

Şimdi de elimde Yıldıray Çınar tarafından imzalanmış 'Fury of The Firestorm' un ilk cildi var.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

bugraltu

Marvel Unlimited üzerinden Marwel Now'a girebilme çalışmalarıma devam ediyorum;

-Straczynski'nin Thor vol 1 ve 2'si. Sinematik evrende Superman kadar hakkının yendiğini düşündüğüm Thor'un güzel bir hikayesini okumak beni çok mutlu etti. Genel olarak puanım 4/5
-Captain America: The Chosen. Çok ama çok kötüydü, okurken bunaldım. 1/10 Normalde goodreads hesabımda sadece puan veririm ama o kadar sıkıcıydı ki sinirimden girip yorum yaptım.
-Secret Invasion. Bu boyutta bir event için zayıf bir hikaye olmuş. Bendis'in Marvel üzerinde ilk dominasyon kurduğu Daredevil, Alias, New Avengers'ın ilk ciltlerinden sonra düzenli olarak kötüleştiğini düşünüyorum. 3/5

Ek olarak basılı şekilde;
- Hawkeye vs Deadpool. Vs ifadesi ve kapağı çok yanıltıcıydı, birbirlerine iki yumruk anca attılar. Beklediğim şekilde çıkmadı, kesinlikle zor bitirdim. 2/5
- Saga Cilt 2. Vaughan harika gidiyor, seriye genel olarak puanım 5/5 :)

dean

Alıntı yapılan: bugraltu - 27 Nisan, 2016, 18:05:41
Marvel Unlimited üzerinden Marwel Now'a girebilme çalışmalarıma devam ediyorum;

-Straczynski'nin Thor vol 1 ve 2'si. Sinematik evrende Superman kadar hakkının yendiğini düşündüğüm Thor'un güzel bir hikayesini okumak beni çok mutlu etti. Genel olarak puanım 4/5
-Captain America: The Chosen. Çok ama çok kötüydü, okurken bunaldım. 1/10 Normalde goodreads hesabımda sadece puan veririm ama o kadar sıkıcıydı ki sinirimden girip yorum yaptım.
-Secret Invasion. Bu boyutta bir event için zayıf bir hikaye olmuş. Bendis'in Marvel üzerinde ilk dominasyon kurduğu Daredevil, Alias, New Avengers'ın ilk ciltlerinden sonra düzenli olarak kötüleştiğini düşünüyorum. 3/5

Ek olarak basılı şekilde;
- Hawkeye vs Deadpool. Vs ifadesi ve kapağı çok yanıltıcıydı, birbirlerine iki yumruk anca attılar. Beklediğim şekilde çıkmadı, kesinlikle zor bitirdim. 2/5
- Saga Cilt 2. Vaughan harika gidiyor, seriye genel olarak puanım 5/5 :)

- Straczynski dönemi ve devamı güzeldir. Ama Now dönemi çok daha güzeldir. Thor son yılda çok başarılı maceralar çıkardı.

- Captain America konusunda Ed Brubaker dönemi en güzel dönem. Okumuyorsan kesinlikle o dönemi tavsiye ederim.

tommikser

Yedi ölümcül günah bitti.
Axis e doğruya başladım.

bugraltu

Alıntı yapılan: dean - 27 Nisan, 2016, 21:12:57
- Straczynski dönemi ve devamı güzeldir. Ama Now dönemi çok daha güzeldir. Thor son yılda çok başarılı maceralar çıkardı.

- Captain America konusunda Ed Brubaker dönemi en güzel dönem. Okumuyorsan kesinlikle o dönemi tavsiye ederim.

Brubaker donemini okudum, cok guzel bir ajan-super kahraman donemiydi gercekten. Now'a gectigimde daha ayrintili okuyacagim, suan sadece en onemlileri okuyorum hizli gidebilmek icin. Artik 50-60 cilt okumus durumdayim disassambled'dan beri :)

kalidor

Dylan Dog -14

Dylan bu kez 3. türle bayağı kısa mesafe yakınlaşmalara giriyor. Uzaylılar  Lovecraft'ın  "Zamandan Düşen Gölge" adlı öyküsünden fırlamış gibiler. Uzaylıların da az coşkun olmadıklarını görüyoruz  ::)

Chew -3

Konusu itibarıyla zaten çok farklı bir çizgi roman. Mizahi yönünü de beğeniyorum. 3. albümde  tempo öncekilere göre biraz düşse de yeni olaylara gebe, geçmişe dair bir kaç konu ortaya çıktı.

Yürüyen Ölüler-24

Oldukça düşük tempoda ilerlerken son 3-5 sayfada gördüklerimiz önce mideye sağlam bir yumruk yeyip sonra da bir aparkatla serdi geçti. İnsanların birbirlerine yaptıklarını zombiler yapmıyor. Bu "fısıldayanlar" daha çok su götüreceğe benziyor.

Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Mister No Klasiklere devam ,konular her geçen sayı biraz daha aksiyonlu gidiyor.Mister Noyu daha önce almadığım için pişman oldum.Mister No Konularında Altın Çağındayım ilerde ne olur bilemem ama şimdilik güzel gidiyor. şimdiye kadar okuduklarım arasında beni tek sıkan o kowboylu macerası oldu onuda anlamadığım için sıktı.konuyu daha güzel yapabilirlermiş... :D :) :-\

ferzan

Son bir haftada okuma performansım biraz düşse de, okuduklarımdan yeteri kadar randıman alabildiğimi de söyleyemem...Birkaç macera Zagor KM ciltlerden, birkaç macera Mister No KM ciltlerden okudum...Bir macera Julia, bir adet Teks Dev Albüm, birkaç sayı Klasik X-Men, bir de Green Lantern Gizli Orijin...Kendi başlıklarında bu okuduklarım hakkında üç beş kelam edeceğim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com