Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Yürüyen ölüler in birinci kitabına başladım İlyas ın dediği gibi senide kaybettik :) bu seriye başlayan bırakmaz dedi sanırım bunuda takip edeceğim :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Essentisl wolverine 2 (gerekli şeyler baskısı)

Bu arada Sevgili Murat, yürüyen ölüler öyle bir tutku ki bana tüm seti aldırdır. 14 cildi de okudum

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Nisan, 2011, 22:56:32
Essentisl wolverine 2 (gerekli şeyler baskısı)

Bu arada Sevgili Murat, yürüyen ölüler öyle bir tutku ki bana tüm seti aldırdır. 14 cildi de okudum

Sevgili üstadım sevgili İlyas elime tutuşturdu oku dedi kıramadım şimdi geri kalanlarıda alacağım hakketten keyifle okudum sizler sayesinde
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Aynı şey benim başıma geldi: Altan ilk üç cildi verdi: Beğenmezsin geri ver dedi. Vermedim, gittim kalanları ingilizce aldım

Crimean

Yürüyen Ölüler (İlk kitap bitti.) ve Tex Altın Klasik I okuyorum. İkisi de çok sağlam.

tommikser

Ohooooo daha yolun başındasın.Yürüyen ölülerde neler oluyor neler bir bilsen.Oku bırakamayacaksın.Altın Teks'i beğendiysen Aylık seriyi daha da beğenirsin.Altın Teks 40 yıl öncenin çizimleri şimdiki çizimler mükemmel ona göre ;)

Crimean

Alıntı yapılan: gunessemerci - 26 Nisan, 2011, 16:00:00
Ohooooo daha yolun başındasın.Yürüyen ölülerde neler oluyor neler bir bilsen.Oku bırakamayacaksın.Altın Teks'i beğendiysen Aylık seriyi daha da beğenirsin.Altın Teks 40 yıl öncenin çizimleri şimdiki çizimler mükemmel ona göre ;)
Aynen. Dizisinde ilk sezonu bitirdim, şimdi okudum ve felaket spoiler aldım. Ayrıca Teks'i de bayağı araştırdım. Elimden düşmüyor. :D

pearl jam

dün ilban ertem in vicdan ını okudum ve tek kelimeyle bayıldım. o sıcacık çizgilerini özlemişim.

ayrıca ilban ertem şu anda ihsan oktay anar ın muhteşem romanı puslu kıtalar atlasını çiziyormuş. bununla ilgili başlık açacaktım aslında ama hala nasıl konu açacağımı öğrenemedim  ;D

hanac

Alıntı yapılan: pearljam - 26 Nisan, 2011, 21:25:04
ayrıca ilban ertem şu anda ihsan oktay anar ın muhteşem romanı puslu kıtalar atlasını çiziyormuş. bununla ilgili başlık açacaktım aslında ama hala nasıl konu açacağımı öğrenemedim  ;D

"Yeni Konu" tuşuna tıklayarak yapılır.

Açılan pencereye konunun başlığı ve mesaj yazılır.

Hadi bekliyoruz.  :)

kalidor

Alıntı yapılan: pearljam - 26 Nisan, 2011, 21:25:04
ayrıca ilban ertem şu anda ihsan oktay anar ın muhteşem romanı puslu kıtalar atlasını çiziyormuş.

Okunacak milyonlarca kitap varken aynı kitabı ne kadar beğensem de dönüp 2. kez okumam. Yalnız bunun istisnalarından biri Puslu Kıtalar Atlası'dır. Uzun İhsan Efendi'nin sınır tanımaz hayalgücü, nüktedanlığı bir çizgiroman okuyor gibi kitaba çiviliyordu resmen. İhsan Oktay Anar'ın çizgiromanla arası nasıl acaba? 
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

"Yeni Konu" tuşunu bulamamıştım şimdiye kadar ama şimdi buldum. :) teşekkürler.

NIC

1001 roman julia ilk cildi bitirdim,harikaydı.Özellikle "Christine Kim" adlı macera Dylan'ın yokluğunda ilaç gibi geldi.Organize bir suç hikayesiyle,güven-ihanet-aile kavramlarını ve julia'nın anılarını harmanlayıp ortaya güzel bir macera çıkarmış yazar.

rumar80

Sonunda kavuştuğum 1001 romanlarımı ve Dampyr'i okumaya başladım. Volto ve Greystorm'u bir süre daha okumayacağım. Bitsinler toptan okumaya niyetliyim. Ama merak ettiğim için Caravan'ı okumaya başladım.

tommikser

Uçma sanatını (yakında fikrimi yazacam)Ken 44,X men klasik,Amerikan tanrıları,Julia 1001 roman okuduğum çizgi roman ve romanlar.Bir kısmı bitti.Zagor klasiklere başlayacam gözüm yerse...

alan ford

Sorma . Bende de o kadar çok okunacak birikti ki. Kiki Haziran ayı siparişlerine kaldı artık. Ama Bilgesu yayıncılık bir yandan Yakari bir yandan da Cenaze Evi Şenlik Evi ile çizgi roman dünyasına sessiz sedasız süzülüverdi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir