Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Bu konuda vicdanı en rahat insanlardan biriyimdir sanırım ;D ;D ;D (bu gülücük işini sevdim abi)

Gambit

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Mayıs, 2012, 10:57:07
Bu konuda vicdanı en rahat insanlardan biriyimdir sanırım ;D ;D ;D (bu gülücük işini sevdim abi)

valla forumda yeterince tanitim yapmadin zamaninda, itkilemedin insanlari o yuzden, bence vicdanin tam tersine rahatsiz olmali  ;D ::) :-*

PS: gulucuklere gel  :D

tommikser

O zaman çömezdim abi taaaa iki yıl önceki yayın ama şimdi öyle mi ver gazı yanmasın yapıyorum 8) ::) ;)

dean

Bugün Yürüyen Ölüler 7 bitti. 8 ide dün almıştım çok iyi bir şekilde devam ediyoruz bakalım.

rumar80

Secret Avengers 24 bitti. Artık Avengers vs X-men'e kadar geldik.
Sırada Red Lanterns var.

s.b

Alıntı yapılan: Gambit - 27 Mayıs, 2012, 10:43:01
Diabolik - kaybolan kanli yillar i okudum,
bekledigimden daha iyi cikti isin gercegi bu macera, diger kitaplarini da alacagim.

tabii benim gibi zamaninda almayanlar yuzunden seri durdurulmus durumda, bu da kotu bir sey maalesef

Hah işte budur. Olayı çözmüşsünüz Gambit bey. Diabolik ne yazık ki hak ettiği ilgiyi vaktinde göremedi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 29 Mayıs, 2012, 08:24:36
Alıntı yapılan: Gambit - 27 Mayıs, 2012, 10:43:01
Diabolik - kaybolan kanli yillar i okudum,
bekledigimden daha iyi cikti isin gercegi bu macera, diger kitaplarini da alacagim.

tabii benim gibi zamaninda almayanlar yuzunden seri durdurulmus durumda, bu da kotu bir sey maalesef

Hah işte budur. Olayı çözmüşsünüz Gambit bey. Diabolik ne yazık ki hak ettiği ilgiyi vaktinde göremedi.

Geçen hafta sonu uğradığım Gerekli den Diabolik konusunda aldığım son bilgilere göre ülkemizde tutulmadığından yayını düşünülmüyor. Yine bu kitap ile aynı zamanlarda yayınlanıp daha sonra devamı gelmeyen Vampirella'nın ise Tuyap Fuarına yeni sayısının yetişmesi için çalışmaların olacağını öğrendim.

En son okuduğum kitaplara gelince, Oğlak Zagor Efsanevi 10.cilt ilk macera "Tonka'nın Öfkesi" ile Gerekli Şeyler New Avengers 2. cildini bitirdim.
Darkwood Sakinleri..

konnektör

Dün akşam büyülü rüzgarın 110. sayısı olan "yamyam"ı okudum çok beğendim. Şu anda lal in yayınladığı fumettiler arasında en çok büyülü rüzgarı beğeniyorum, hikaye ve senaryoları çok güzel.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

DAMPYR

2 haftadır evde misafir var.çizgi romanları ortaya çıkaramıyorum.2,5 yaşındaki cimcime yırtacak diye korkuyorum... :P  :-X :-\

hennessy

Mister No KS 31 çıktı aldık ve okumaya başlayacağız gene maceralar içine dalacağız iyiki varsın Mister No...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kedidiro

bir çoğumuzun okuma alışkanlığı kazanmasında büyük payı olan milliyet çocuk dergisinin ortasında yayınlanan tam macera klasiklerden 15'inin bir araya getirildiği yıpranmış bir şahıs cildi buldum. birini okuyup az nostalji yapayım derken dördünü ( don kişot, taraskonlu tartarin, töton şövalyeleri, rob roy) bitirivermişim. daha kaptan grant'ın çocukları var, kral süleyman'ın hazineleri var, kara korsan var... :)
  ps: ali bey ( haysat) istanbul'a yolum düştüğünde cildi yenilemek için sizi rahatsız edeceğim. şimdiden söyleyeyim.bin selam

altay1944

Kitaplığımda uzun zamandır duruyordu yeni sıra geldi.Kimden mi söz ediyorum yılmaz yayıncılık tan lary yuma...İlk sayı hardcover kapak...İkinci ve üçüncü sayılar lake ...Düzen yok kısacası.Ama kahraman kendini okutuyor...Devamı gelmemiş.Yazık olmuş bu kahramana.üçüncü sayının arka kapağında alacakaranlık diye bir seriden söz ediliyor .Bekleyin deniyor.Bekliyor musunuz?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Death Note 10 başlayacağım kapak gerçekten on numara olmuş.

hennessy

Death Note 10 bitti 9.kitaptada dediğim gibi hikaye popülerleşince uzatmak için iyice konuşmalar ağırlıklı konuyu uzatma için aynı hikayeyi başkaları ile yaşatmaya çalışmışlar ve sıkmışlar bence iki kitap daha kaldı inşallah eski temposunu döner konu.Nathan Never Lal 30.ve 31.fasiküle başlayacağım.

hennessy

Bugün çizgi romana doyacağız sanırım Tex dev albüm 4.cilde başlayacağım kızgın kurşun