Wonder Woman 1984

Başlatan dean, 16 Mayıs, 2017, 23:08:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

hanac

noir

eyoruk

Çıkıyor ,çıktığı gibi izleyeceğiz tabi ama bu filmi DC filmleri arasında nereye koyacağız ? Nereye bağlanacak ? Evren iyice çorba oldu filmler iptal oyuncular iptal.Plan yok proje yok.

Steve Trevor için çeşitli teoriler var.Doğrusu tek teori var  ;D Bakalım doğru çıkacak mı ?

Nightrain

1 tane leak düştü. Bayağı uzun. Doğruysa film güzel olmuş gibi duruyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Trailerde çalan şarkı için;

New Order-Blue Monday

https://youtu.be/FYH8DsU2WCk
They drew first blood...

dean

Film iki kere ertelendi. Şu anki vizyon tarihi 2 Ekim 2020.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Fragmandan önce sızan görsellerde, Cheetah oldukça kötü duruyordu. Fragmanda kanlı canlı görünce oldukça tatmin oldum. Cheetah'ı oldukça güzel tasarlamışlar bence.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Film ayın 25'in de HBO Max üzerinden yayınlanacak. Sinemaların açık olduğu ülkelerde de vizyona girecek.

hennessy

Filmden beklentim çoktu herhalde ondan keyfim kaçtı. Şimdilik fazla yorum yapamayacağım çünkü izleyen çok yok sanırım ama bilindik hikaye. Ergen filmi tadında olmuş.

Aksiyon sahneleri güzel sevemedim hikayeyi. İlk film daha güzeldi. Gal Gadot bile gözüme iyi gelmedi bu filmde. 6.5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Çok kötü film ya. Senaryosunu yazanlar arasında "Geoff Johns"' da varmış; adama uykusunda falan mı yazdırmışlar, istense bu kadar kötü yazılamaz yani.

Harcadıkları paraya yazık. 84'te bile bu filmden daha güzel filmler seyrettik. Saçma sapan, mantık hataları ile dolu bir film olmuş. Zor tahammül ettim sonuna kadar, atlaya atlaya gittim. İlk filmi sevmiştim ama bu film cidden rezalet bence.

Seyredecekseniz, cidden beklentiyi çok düşük tutun. Dc, bir de "standalone" filmleri güzel yapıyor diye seviniyorduk, yine başa döndüler...
They drew first blood...

mersan0

Son zamanların en iyi ilk hafta açılışını yaptılar, hem de dijitalde

KenParker

Alıntı yapılan: mersan0 - 02 Ocak, 2021, 14:18:32
Son zamanların en iyi ilk hafta açılışını yaptılar, hem de dijitalde
O konuda rekor kırmışlar.
Da bir rekorları daha var. İzleyici puanlarında en beğenilmeyen film oluyormuş. ;D
Galiba insanların hem film izlemeye ihtiyacı var hem de berbat film izlediklerini anlayınca basmışlar düşük puanı.

Nomad

Ömrümden 2 saati çaldılar.
Mümkün olsa dava eder geri alırım.
İnsan aklıyla dalga geçen bir film.
Yapımda emeği geçen herkesin ***

Normalde üç beş satır da olsa birşeyler yazar, sebeplerimi belirtirim biliyorsunuz.
Buna valla değmez.
İzlemeyin vaktinize yazık.