Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vassago007

Kara kurtlar adlı ilk macerası olsa gerek :)

caretta

Zagor ile dövüşen zat Kara Kurtların komutanı Yüzbaşı Kraus.Lal KM 10.sayı.Lal
Aylık Zagor Serisi 219.sayıda Kara Kurtlar birliğinin eski Teğmeni Cordero
geri dönüyor...

darkwood

Zagor'u böyle marizleyen zor görülür ama Zagor'un bu maceradan önceki hikayede çok yorgun düştüğü, Nemedya efsanelerinde anlatılır.  8)
Darkwood Sakinleri..

Nomad

"Kara Kurtlar" isimli macera.
Yüzbaşı Krauss Zagor u marizleyen abimiz.
Üstadlar hemen vermiş cevabı.

Kinowa59

Uzun yıllardan sonra klasik cilt zagor No:10_ kara kurtlar_macerasini yeniden okudum. Sayfa 205 sol üst köşede zagor birlik komutanını şöyle tarif ediyor. " Albay hovard, bu birliğin ayaktakimindan oluştuğunu söylemeyi unuttu...Maceracilar, eski mahkumlar, serseriler ve bir sürü dengesiz adam."  Falih Rıfkı Atay in zeytindagi kitabında yazdığı, kendisi 1916 yılında Cemal Paşa'nın özel kalemiyken _suriye cephesinde_ Teşkilatı mahsusa ya kaydolmak için, İttihat Terakki cemiyeti ileri gelenlerinden Dr. Nazimla görüştüğünü ve dr.nazimin kendisine " biz bu çetelere hapishaneden, ipten, kaziktan adamlar alıyoruz, senin gibi gençlerin yeri orası değil."  Dediğini belirtir. Değerli dostlar bunları niçin yazdım. Günümüzden gerilere doğru şöyle bir bakıyorum da, batı cephesinde değişen hiçbir şey yok...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

internetten bulduğum Şu Güzellige bakar mısınız ? Zagorun Hangi serisi bu acaba

kırkambar

Buna benzer kişiye özel basımları İngiltere'de bir matbaa şirketi yapıyordu. Bu da öyle bir özel siparişe benziyor.

DAMPYR

Zagor Bu özel sayıdan sonra silkinip kendine geliyor okuma zevkinin üst düzeye çıktığı sayılara geliyor.Fantastik sayıları severmisiniz bilmem ama zevkle okunan güzel sayılar bizi bekliyor

kırkambar

Ne harika kapaklar. Lal bunlardan kartpostal yapıp beşerli olarak satışa çıkarsa, ya da daha iyisi yarı boy poster olarak piyasaya sürse...

Dylandog

zagor un vampirli macarelari her zaman muazzam dir yukaridaki  yeni sayilar beni cok umutlandirdi içim den bir ses yeni sayilar cok güzel olacak diyor ben zagor u aylik 201 sayi dan basladim  km 1-15 arasi okudum ve zagor km 100-117 bende zagor km 100-102 yeri ayridir düşlerim desin  ylenia

Orontes81

Zagor'un fantastik, doğa üstü maceraları daha ilgi çekici. Zagor 'a yakılıyor ama mesela teks de olmuyor bu tür maceralar.

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Orontes81

Zagor'un fantastik sayıları daha güzel...

Zeljko

Birkaç ay sonra Smirnoff Kontu hikayesinin (orj. zagor 150-152) devamını okuyacağız.O kitaptan bir sayfa paylaşıyorum bakalım ilk aklınıza gelen ne olacak?

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan