Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Sayın Saki, hangi çizer bu. Ben Marco Verni ye benzettim.

hanac

Alıntı yapılan: bayram - 17 Şubat, 2022, 11:33:40
Sayın Saki, hangi çizer bu. Ben Marco Verni ye benzettim.

Ferri bu  :)

Zaten Verni'nin çizgileri Ferri'ye en çok benzeyendir.

Saki

Zagor, Helingen ve Akronlular macerasından...

Saki

Zagorun büyük dostu, albay Peri var,  doktor Peri. Onu hep albay Peri olarak bildik. 

İsmini bilen var mı  :D

Kinowa59

Merhaba değerli çizgi roman severler. Bu fumetti yoksunluğunda güzel bir haber. Lal kitap klasik Zagor cilt 123 ve diğer aylık yayınlar yarın, yetişmezse en geç Çarşamba günü çizgi roman satış yerlerinde olacakmış.

aa

Teşekkürler bu güzel haber için...
Esse Gesse Hayranı...

Kinowa59

2010 Kasım ayında ( yoksa Ekim'  miydi.) Ülkemize geldiğinde TÜYAP kitap fuarında hem fotoğraf çektirdim hem de o hafta çıkan klasik Zagor cilt 52 ve oğlak yayınlarının maceraperest Zagor 1 ve 2 sayılarını imzalatmıştım. Kitaplığımin en kutsal raflarında koruyorum o ciltleri. İnşallah Darkwood ormanlarındaki avcıların yıllık toplantısında Zagor ile Rochas arasında Hakemlik yapıyordur. Tanrının rahmeti üzerine olsun.

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Zeljko

Şu zagorun baltasına bir güncelleme gelmeli artık yazıktır günahtır rakip takıma ronaldo, zagora sabri sarıoğlu

battlehammer

En son Zagor okuduğumda (80ler) bu abimiz bataklıkta saklanan haydut falan döverdi, kasabadaki sorunları çözer, yerli halkı eylerdi. Şimdi ne zaman Zagor kapağı görsem bir iblisler, vampirler, cinler, şeytanlar. Bir 10 15 yıl önce yazılacak konuları tamamen bitmiş muhtemelen. :D

teks55

İlgili sayı Zagor'un 682. sayısıdır.
Macera ismi: Golnor Üzerindeki Gölgeler

İtalya'da 3 Mayıs 2022 tarihinde (yani bugün) yayınlanmıştır.

Şuanki maceraların 1841 yılında olduğuna dair bir görüş mevcut.
1842/1843 yılında olduğuna dair bir başka görüş de mevcuttur.
Zagor'un 1804-1810 yılları arasında doğduğunu biliyoruz.
Bu da Zagor'un şimdiki maceralarda 36-40 yaşları arasında olduğunu gösteriyor.

İlgili sayıda Zagor ve Çiko, bir hayal ülkesi olan Golnor'a yolculuk ediyor.
Geri dönüşler, canavarlar, elfler, paralel boyutlar...

Giuliano Piccininno tarafından çizilen (Orta dünya tarzı) bir Golnor haritası...

Zeljko

Senaristler kaybolan heyecanı geri getirmek için "tüm tuşlara" basıyor sanırım...Bu ayda "Kara Lord" ve "Devil Mask" ittifak kurmuşlar. Bakalım zagor bu şer ittifakını devirebilecek mi yoksa golnor'da mülteci olarak mı hayatına devam edecek? Merakla bekliyoruz...

Vassago007

Ben hala keyifle okuyorum Zagor'u evet bazı maceraları yavan olabiliyor ama en önemli eksiği Çiko'nun Trampy ile yaptığı girişler yok artık.

Orontes81

Ben de seviyorum zagor u..fantastik maceraları daha hoş bana göre de.

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 04 Mayıs, 2022, 15:11:49
Senaristler kaybolan heyecanı geri getirmek için "tüm tuşlara" basıyor sanırım...Bu ayda "Kara Lord" ve "Devil Mask" ittifak kurmuşlar.

Bir tek Süpermayk tekrar dönmedi.  :'(