Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Zagor demek, ormanlar, nehirler, Dağlar, fırtınalar, karlı zirveler, taşkın sular, şimşekler ve yıldırımlar, büyücü ve vampirler, uzaylılar ve hellingen, 🐺 kurt adamlar, Western ve kızılderili savaşları, beyaz adamın vahşeti demektir... Zagor demek, vahşi yaşamın ta kendisi demektir. Ve Zagor demek, biraz Ken Parker, çokça da özgür Dünya demektir. Ve de Zagor demek, mutlaka okunması gereken 100 temel klasikten, birincisi değilse de üçüncüsü demektir.( Birinci Tex, ikinci Ken Parker )

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 05 Mayıs, 2022, 07:06:03
Bir tek Süpermayk tekrar dönmedi.  :'(

Lozandaki gizli anlasma dolayisiyla dönemiyor 2023'te dönecek
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Kinowa59

Arkadaşlar, bu Lozan denilen adamı tanıyan varmı. Son dönemlerde hacı dayılar tarafından çok anılıyor. Yönetenlerin çok başarılı olduklarını ama bu Lozan denilen vatan haininin hükümete tuzak kurduğunu, bütün tüketim mallarını stoklayarak fiyatları yükselttiğini, tarımı, hayvancılığı bu vatan haini Lozan denilen herifin bitirdiğini, yakıtı, gübre fiyatlarını, elektrik ve doğalgaz başta olmak üzere, tuvalet kâğıdına kadar bütün insani tüketim maddelerine fahiş zamları bu hain Lozan'in yaptığını, memleketin ineklerini ve koyunlarını saklayarak et fiyatlarını yükselttiğini, ve bu adamın görüldüğü yerde kolluk kuvvetlerine ihbar edilmesinin vatan ve millet görevi olduğunu, hacı dayılar söylemektedir Biz sıradan vatandaşlar da " he hacı, bu vatan haini Lozan olmasa herşey çok güzel olacak" diye hacı dayıları desteklemeli, " nur ol, var hacı dayı" diye alkışlamaliyiz.

pizagor

Alıntı yapılan: bayram - 06 Mayıs, 2022, 12:00:32
Arkadaşlar, bu Lozan denilen adamı tanıyan varmı. Son dönemlerde hacı dayılar tarafından çok anılıyor. Yönetenlerin çok başarılı olduklarını ama bu Lozan denilen vatan haininin hükümete tuzak kurduğunu, bütün tüketim mallarını stoklayarak fiyatları yükselttiğini, tarımı, hayvancılığı bu vatan haini Lozan denilen herifin bitirdiğini, yakıtı, gübre fiyatlarını, elektrik ve doğalgaz başta olmak üzere, tuvalet kâğıdına kadar bütün insani tüketim maddelerine fahiş zamları bu hain Lozan'in yaptığını, memleketin ineklerini ve koyunlarını saklayarak et fiyatlarını yükselttiğini, ve bu adamın görüldüğü yerde kolluk kuvvetlerine ihbar edilmesinin vatan ve millet görevi olduğunu, hacı dayılar söylemektedir Biz sıradan vatandaşlar da " he hacı, bu vatan haini Lozan olmasa herşey çok güzel olacak" diye hacı dayıları desteklemeli, " nur ol, var hacı dayı" diye alkışlamaliyiz.

Cimer'e bu konu sorulmuş: Lozan'ın gizli maddeleri var mı sorusuna 'Herhangi bir gizli maddesi yoktur' şeklinde yanıt verilmiş.

https://www.birgun.net/haber/cimer-lozan-antlasmasi-nda-gizli-maddeler-bulunmuyor-385543

Öyle gizli bir maddeler topluluğu ki haklarında resmi ağızdan herhangi açıklama yapmayı bile yasaklıyor. Sadece fısıltılarla aktarılabilen, kulaktan kulağa şeklinde derin bilgi bunlar.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kinowa59

Hımmm. Bu lozan denilen herif Cimer'i de kandırmış. Hüseyin baş'ın partisi üyesi genç te yanlış yere sormuş. Hiç Birgün gibi doğrucu bir gazeteye, doğru bilgi verirlermi. O genç Cimer'e sorana kadar gidecekti bir cami kapısına ve benim gibi 63 yaşı devirmiş bir fosil' e ( bu yakıştırmayı bana 30 yaşlarında bir genç yapmıştı. Bence güzelde bir yakıştırma yapmıştı.) soracaktıki gerçeği öğrensin. O benim yaşlarımdaki hacı dayılar varya, o vatan haini lozan ın gizli planlarını, kimlere hizmet ettiğini, kesinlikle Yunan ajanı olduğunu, hatta siyonist ajan dahi olabileceğini, tek amacının Rusya ya hizmet etmek ve vatanı bölmek olduğunu, aynı Zaman'da Çin ajanıda olduğunu ve ABD nin hizmetinde olduğunu, İngiltere ve kuzey Kore hesabına çalışan uluslararası casus olduğunu kesin delillerle anlatır. lozan isimli bu ajan casusun erkek ve sağ gözünün şaşı, dilsiz, sağır ve şaşı gözü de dahil kör, sağ kol omuzdan, sol kol ise dirsekten kopuk, sol kulak köpek ısırması sağ kulak ise kapıya sıkışma sonucu kopmuş, burnunu ise " tek sağlam sen kaldın, senide ben halledeyim " diye kökünden kesmiş, gayet gizli çalışan, kesinlikle dikkat çekmeyen ve anadili gibi İngilizce, Japonca, Rusça , Türkçe  ve 17 yabancı dili anadili gibi konuşup yazdığını hacı dayılardan öğrenir, ardındanda böylesine aydın, bilgili hacı dayılara rastlayıp aydınlandığı için iki rekat şükür namazı kılardı.

Zeljko

Kinowa59

Sayın Zeljko, bu güzel görsel ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Zeljko

Alıntı yapılan: bayram - 12 Mayıs, 2022, 23:56:55
Sayın Zeljko, bu güzel görsel ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Görseli hoşuma gittiği için paylaştım. Bildigim kadariyla herhangi bir maceraya atifta bulunulmuyor-en azindan ben bilmiyorum-

Mrtekin

Alıntı yapılan: Zeljko - 12 Mayıs, 2022, 22:24:42

Behzat ya, görseli görünce koptum vallahi...Bu safı, GOT evreninde iki dakkada harcarlar, bırak "King of Kings"'i.
They drew first blood...

Zeljko

675. Sayının varyantı

Zeljko

Zeljko

Ferri'nin kabul görmeyen kapağı

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Saki

Bu Zagor ve Rakoşinin son karşılaşması öylemi, yani Avrupada, peki bu defa Zagor vampirin işini bitirdimi yoksa daha nice nice maceralar mı görecez...

Zeljko

Alıntı yapılan: Saki - 29 Eylül, 2022, 00:58:43
Bu Zagor ve Rakoşinin son karşılaşması öylemi, yani Avrupada, peki bu defa Zagor vampirin işini bitirdimi yoksa daha nice nice maceralar mı görecez...

Bitirmedi ama keşke bitirseydi zagor'un artik deri değiştirmesi gerekiyor misal dakwood novels türevi anlatilar dahada artmali