destekdukkan.com

Başlatan memospinoz, 05 Aralık, 2017, 19:26:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Kitaptan tiksindim yemin ederim.  :'( Vaktinde o kadar aradığım kitabı kaldırdım bir köşeye, görmek bile istemiyorum.  :(

Abysmal

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 22 Aralık, 2020, 13:37:57
Kitaptan tiksindim yemin ederim.  :'( Vaktinde o kadar aradığım kitabı kaldırdım bir köşeye, görmek bile istemiyorum.  :(
Geçmiş olsun. Üzücü bir olay, destekdükkandan alışveriş yapılmaması gerektiği konusunda kulağımıza küpe oldu :(

pizagor

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 22 Aralık, 2020, 13:37:57

Hemen iade - değişim talebi yapılmalı. Doğru düzgün iş yapmalarının, düzgün kitap kargolamalarının tek yolu bu.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

memospinoz

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Aralık, 2020, 15:36:36
Hemen iade - değişim talebi yapılmalı. Doğru düzgün iş yapmalarının, düzgün kitap kargolamalarının tek yolu bu.

Satış bölümünden bir beyle görüştüm. Tekrar gönderim sağlayacağını, hasarlı kitabı göndermeme gerek olmadığını söyledi. Umarım eksik kitaplarla beraber hasarsız çizgi romanım da elime ulaşır bir an önce.  :-\
Gelişmeleri tekrar yazarım.

pizagor

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 22 Aralık, 2020, 17:18:24
Satış bölümünden bir beyle görüştüm. Tekrar gönderim sağlayacağını, hasarlı kitabı göndermeme gerek olmadığını söyledi. Umarım eksik kitaplarla beraber hasarsız çizgi romanım da elime ulaşır bir an önce.  :-\
Gelişmeleri tekrar yazarım.

İşte bu çözüm odaklı yaklaşımla da yeniden bir şans verilmeyi hak ediyorlar bana kalırsa.

labirent

Kutu, plastik ambalaj vb. hep ek maliyet. Bunun dışında kitaplara odun muamelesi yapan çalışan da cabası. Bu tür siteler çalışanını mutlaka eğitmeli ve asgari koruma şartlarını mutlaka sağlamalı. Çalışanda bilmeli ki, siparişler kesildiğinde ilk işini kaybedecek kişi kendisi olacaktır.

pizagor

Kondüsyon titizliği konusunda iki gruba ayrılıyor okur: Bir kısmı kitabı çantasına atıp, tepe tepe, kırıştıra kırıştıra, hunharca okurken, bir diğer grup ise kitabın sırtında kırık olmasın diye kitabı 120 dereceden fazla açmayacak şekilde elinde tutuyor. Bu bahsettiğim romanlardaki durum ama benzerini çizgiromana da uyarlayabiliriz. Gözlemlediğim kadarıyla bizim toplumumuzda roman okurlarında birinci grup daha ağır basıyor, çizgiromanlarda ise ortada sadece koleksiyoncular kaldığı için ikinci grup baskın bir şekilde önde. Ancak satışın ezici galibi romanların daha fazla olan özensiz müşterileri bu konudaki ihtiyacı - beklentiyi şekillendiren, müşteri tatminini belirleyen ana unsura dönüşüyor. Alan razı - satan razı bir ilişkide olan hesaplamalarda kaale alınması gerekmeyen üç - beş kondüsyon meraklısı çizgiromancıya oluyor.

OZAN BALIM

Daha önce de yazmıştım şikayetimi herhalde 5 senede pek değişen bir şey olmamış. Online satış şimdiden toplam satışın büyük bölümünü oluşturmaya başladı. Aklı başında her satıcının hele hele aracıya ihtiyaç duymadan kendi satış imkanını kazanan yayımcının bu işe kafa yorması ve ciddiye alması gerek. Yoksa birkaç TL fazla verse de ciddiye alana yönelir okur.

memospinoz

Yanlış adrese gönderilmiş. Aradım tekrar göndereceklerdi, ne oldu bilmiyorum araya karantina da girdi. Takip numarası da vermiyorlar.  >:( :'(

memospinoz

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 04 Ocak, 2021, 23:56:24
Yanlış adrese gönderilmiş. Aradım tekrar göndereceklerdi, ne oldu bilmiyorum araya karantina da girdi. Takip numarası da vermiyorlar.  >:( :'(

Ne gelen kargo var, ne arayan soran. Yazıklar olsun ya, bunlara 1 kuruş bile kazandırılmaz.

Şu şikayetlere bak, 5 senedir çözüme ulaşmayan şikayet var.  >:( >:( >:(
https://www.sikayetvar.com/destek-dukkan

memospinoz

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 06 Ocak, 2021, 14:18:16
Ne gelen kargo var, ne arayan soran. Yazıklar olsun ya, bunlara 1 kuruş bile kazandırılmaz.

Şu şikayetlere bak, 5 senedir çözüme ulaşmayan şikayet var.  >:( >:( >:(
https://www.sikayetvar.com/destek-dukkan

Ben de yazdım şikayetvara en sonunda.  >:(
Bakalım nolacak.

pizagor

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 06 Ocak, 2021, 14:18:16

Sitedeki cep numarasını aradığımda ulaşmıştım. Hatta o anda yanıt veremedi, daha sonra arayacağını söyledi. Birkaç saat sonrası da farklı bir cep numarasından dönüş yapıldı.

memospinoz

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Ocak, 2021, 14:40:32
Sitedeki cep numarasını aradığımda ulaşmıştım. Hatta o anda yanıt veremedi, daha sonra arayacağını söyledi. Birkaç saat sonrası da farklı bir cep numarasından dönüş yapıldı.

Niçin aradın ki? Yoksa?  :o ;D
Sakın sipariş vereyim demeyin.  :D

memospinoz

Nihayet kargo elime ulaştı. Ama uzun süreç beni çok yıprattı.  :(

pizagor

Kondüsyon bu sefer tatmin edici mi bari?