Superman Red Son - YKY

Başlatan dean, 31 Mart, 2017, 19:12:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bloodslince

"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

haziran00

Alıntı yapılan: Agamotto - 28 Ekim, 2019, 11:58:21
Crisis mi çıkacakmış :o

Telifini aldılar diye biliyorum ama YKY ne yapacağı belli olmuyor, bir iletişim kanalı da yok ne yazık ki öğrenebilelim.

Bloodslince

Alıntı yapılan: haziran00 - 28 Ekim, 2019, 12:12:39
Telifini aldılar diye biliyorum ama YKY ne yapacağı belli olmuyor, bir iletişim kanalı da yok ne yazık ki öğrenebilelim.

Mail atınca cevap veriyorlar aslında. Ben Blacksad'i sordum geçen ay, tekrar basılacak mı diye, tekrar baskısının yapılacağı söylendi.

Şu linkten de kontrol etmemi rica ettiler. Bu arada 2020'de Blacksad 1-2 yeniden basılacak söylemiş olayım denk gelmişken.  ;D

http://kitap.ykykultur.com.tr/kitaplar/tekrar-basimlar

Mail: YKYPAZARLAMA@ykykultur.com.tr
Çok zor olmadı.

haziran00

Alıntı yapılan: BLooDSLinCe - 28 Ekim, 2019, 12:21:10
Mail atınca cevap veriyorlar aslında. Ben Blacksad'i sordum geçen ay, tekrar basılacak mı diye, tekrar baskısının yapılacağı söylendi.

Şu linkten de kontrol etmemi rica ettiler. Bu arada 2020'de Blacksad 1-2 yeniden basılacak söylemiş olayım denk gelmişken.  ;D

Çok güzel haber, umarım sözlerini tutarlar :) Birde Red Kit hızlansa tadından yenmez  ;D

Bloodslince

Alıntı yapılan: haziran00 - 28 Ekim, 2019, 12:27:42
Çok güzel haber, umarım sözlerini tutarlar :) Birde Red Kit hızlansa tadından yenmez  ;D

Bence tutarlar, malum İş Kültür ve YKY gibi yayınevleri aşırı sistematik ilerler, 1 yılın baskı planı kesinlikle yapılmıştır, hazırdır, onaylıdır. Şaşmaz bence. :)

Red Kit'e bulaşmadım ben, hala da kararsızım. Çok ilerledi seri, kafamda deli sorular... Siz hızlansın derken, ben hiç almadığım için gözümde büyüyor. :)
Çok zor olmadı.

Agamotto

Alıntı yapılan: BLooDSLinCe - 28 Ekim, 2019, 12:21:10

Gerçekten güzel haber. Ben sene başında sormuştum yeniden baskı şu an için düşünmediklerini söylemişlerdi. Demek ki yeni planlarına eklenmiş sevindim :)

Nightrain

Söylemekten dilimde tüy bitti: All-Star Superman, Superman For Tomorrow gibi hikayeleri de bassalar keşke.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

Ertan reise sormuştum crisisleri bir kaç ay önce. Yapıkredi çıkaracak büyük ihtimal demişti. Oradan biliyorum.

Nightrain

Identity Crisis kesinlikle basılmalı. 2020'de basarlar inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

aitor03

Alıntı yapılan: KenParker - 26 Ekim, 2019, 23:54:35
Comic aleminin beşiğinde çok sattığı için iyi bir hikaye bulacağınızı zannedip beklentinizi yüksek tutmayın bence. Hikaye eveleyip geveliyor ardından diktatör Süperman, kötü adam Lex Luthor'a karşı noktasına varıyor. Alt metindeyse Ruslar pis elbiseler giyen kötü adamlardır, Amerikalılarsa tertemiz giyinen özgürlük abideleridir subliminal mesajı ta başından sonuna kadar yedirilmiş. Yarım heyecanlı maceranın sonuna vardığında dimağında hangi lezzet, aklında ne kalıyor derseniz ''tekrar okunmaya değmeyecek bir Süperman'' derim.

Piyasada bulamazsanız 16 gün sonra normal satış fiyatıyla benden alabilirsiniz.

+1
ayrıca ben de benimkini satabilirim.

dayıcomics

Yapıkredi Red Son'ı yeniden mi bastı yoksa elinde stok vardı onu mu bitirmeye çalışıyor?
https://www.babil.com/superman-red-son-kitabi-kilian-plunkett

memospinoz

dayıcomics

sultanhisar

nicholaihel

Ciltli bassalardı bu defa güzel olurdu.