Türkçe Yayınlanmış Marvel Now Dönemi Okuma Sırası - Eventlere göre sıralı

Başlatan attakkann1, 22 Mayıs, 2018, 22:56:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

attakkann1

gerekli şeyler ve marmara çizginin ayrı ayrı listeleri vardı kendim editledim biraz üstüne diğer serileride ekledim bu şekilde bir okuma sırası listesi oluşturdum yanlışlarım varsa belirtirseniz düzeltirim.

HacıGeraltEmmi

Sırf bu sebeple okumuyorum çoğu serisini. Kitap mı okuyayım bulmaca mı çözeyim :)
Tek sayılıklar, arada çıkan team-up spider gibi çerezlik seriler hariç.

attakkann1

Alıntı yapılan: designer73 - 22 Mayıs, 2018, 23:17:21
Sırf bu sebeple okumuyorum çoğu serisini. Kitap mı okuyayım bulmaca mı çözeyim :)
Tek sayılıklar, arada çıkan team-up spider gibi çerezlik seriler hariç.

benim gibi yıllardır manga okumuş anime izlemiş birisi için bukadar karışık bir işe girişmek çok zor geldi başta manga dediğin 1 başlıyor gittiği yere kadar marvelde birbirine bağlı bir sürü seri olunca banada oyuncak çıkmış oldu binevi oturdum birkaç gündür bulmaca çözer gibi bunları araştırdım daha okumaya başlamadan bana yeterince eğlenceli zaman geçirtti ;D

Cizgiadam

Alıntı yapılan: attakkann1 - 22 Mayıs, 2018, 22:56:46
gerekli şeyler ve marmara çizginin ayrı ayrı listeleri vardı kendim editledim biraz üstüne diğer serileride ekledim bu şekilde bir okuma sırası listesi oluşturdum yanlışlarım varsa belirtirseniz düzeltirim.

Resmin kalitesinden dolayı çizgi romanlar anlaşılmıyor. Daha yüksek çözünürlüklü bir şekilde atabilir misiniz?