Guardians of the Galaxy (Fresh Start)

Başlatan dean, 12 Ekim, 2018, 13:54:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Guardias of the Galaxy'de Marvel'ın yeni yıldız yazarı Donny Cates'e emanet.

pizagor

Asgardians of The Galaxy de devam ediyor mu?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Ekim, 2018, 14:09:05
Asgardians of The Galaxy de devam ediyor mu?

Mini seri olarak kalacak.

Nightrain

Soldaki Silver Surfer, sağdaki Adam Warlock, en öndeki ise net Star-Lord. En üsttekini bilemedim.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Karakterler komple açıklandı. Bunlardan sadece 6 tanesi ekibe dahil olacakmış.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

İlk sayıdan çok heyecan yapmak istemiyorum ama baya iyi başladı. Hikayeyi ve ekibi beğendim. Potansiyeli yüksek bir seri. Bakalım.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 24 Ocak, 2019, 02:34:59
  İlk sayıdan çok heyecan yapmak istemiyorum ama baya iyi başladı. Hikayeyi ve ekibi beğendim. Potansiyeli yüksek bir seri. Bakalım.

Abonelik listemde. Herhalde bu ay 13gezegen'e gelir. Merakla beklediğim bir seri.

rumar80

Gürkan bir soru: Sence yeni ekip filmdeki olası değişiklik nedeniyle mi kuruldu sence, yoksa sadece çizgi romanda bir değişim için mi?
Bu arada ekibin kimlerden oluştuğunu daha bilmiyorum. Özellikle de öğrenmemek için uğraştım.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ocak, 2019, 11:53:53
Gürkan bir soru: Sence yeni ekip filmdeki olası değişiklik medemiyle mi bu ekip kuruldu sence, yoksa sadece çizgi rpmanda bir değişim için mi?
Bu arada ekibin kimlerden oluştuğunu daha bilmiyorum. Özellikle de öğrenmemek için uğraştım.

Bence çizgi romanlar için. Yeni ekipten baya bi' Dan Abnett tadı aldım. Donny Cates, Annihlation ile başlayan kozmik hikayeleri devam ettirmek istemiş gibi.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 24 Ocak, 2019, 11:56:52
  Bence çizgi romanlar için. Yeni ekipten baya bi' Dan Abnett tadı aldım. Donny Cates, Annihlation ile başlayan kozmik hikayeleri devam ettirmek istemiş gibi.

Eyvallah

kharon

Denemek icin ilk sayiyi aldim, yeni okudum.
Oldukca guzel bir giris, yeni ekip... bakalim...

dean

Guardians of the Galaxy, Vol. 1: The Final Gauntlet

Sayfa Sayısı: 144

İçerdiği Sayılar: Guardians of the Galaxy #1-6

Çıkış Tarihi: 27 Ağustos 2019

Guardians of the Galaxy, Vol. 2: Faithless

Sayfa Sayısı: 136

İçerdiği Sayılar: Guardians of the Galaxy #7-12, Guardians of the Galaxy Annual #1

Çıkış Tarihi: 3 Mart 2020