Wasteland - Çorak Topraklar / Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 08:48:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Okumaya iki kere başlamış, sonra araya sürekli birşeyler girdiği için iki kere bırakmış olduğum Çorak Topraklar'ın 3.kitabını hevesle bekleyenlerdenim...Bu şekilde üçünü son kez arka arkaya ve tam bir şekilde okumuş olurum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 19 Mart, 2015, 14:41:41
Bu arada az da olsa kitabı seven arkadaşlara bir haberim var. Çizgi Düşler yayınevi devamından gelecek ciltlerin anlaşmasını yaptı. 3. cildin çıkması için çevirimin bitmesi bekleniyor.

Çok teşekkürler. Yarım kalan seriler istemiyoruz  :)

köstebek

Serinin yarım kalanı makbuldür ...

Herkesin bildiği gibi "kör ölür badem gözlü olur" diye ünlü bir sözümüz var ... :)

alan ford

Çizgili köstebek sizi bulmuşken sorayım. Ben bu serinin ilk iki cildinin hard cover tabir edilen birleşik versiyonunu edinmiştim.  3. ciltten sonra 4. ciltle beraber böyle bir edisyon olacak mı yoksa diğer serilerdeki gibi yumuşak kapakla devam mı edecek seri  ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

köstebek

Alıntı yapılan: alan ford - 19 Mart, 2015, 22:38:54
  Çizgili köstebek sizi bulmuşken sorayım. Ben bu serinin ilk iki cildinin hard cover tabir edilen birleşik versiyonunu edinmiştim.  3. ciltten sonra 4. ciltle beraber böyle bir edisyon olacak mı yoksa diğer serilerdeki gibi yumuşak kapakla devam mı edecek seri  ???

bilmiyorum, ama sanmıyorum... daha bu tarz şeylerin konuşulması için çok erken.

3. cilt bu sene çıkarsa, 4. cilt en iyi ihtimalle seneye çıkar. İkili cilt diye iki sene beklemeye değer mi?

not: Bence bu konuda bir fikri yoktur, ama İlker'i de cepten arayabilirsin.

köstebek

Bu arada... Çorak Toprakları bu kadar bekliyorsak, bi el atalım da beyler, şu iki cildi biraz canlandıralım, eşe dosta aldıralım.

alan ford

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 19 Mart, 2015, 22:56:00
bilmiyorum, ama sanmıyorum... daha bu tarz şeylerin konuşulması için çok erken.

3. cilt bu sene çıkarsa, 4. cilt en iyi ihtimalle seneye çıkar. İkili cilt diye iki sene beklemeye değer mi?

not: Bence bu konuda bir fikri yoktur, ama İlker'i de cepten arayabilirsin.

Değmez ama sonra sert kapaklı edisyonu görünce içim gidiyor , kaşınıtı basıyor , huyum kurusun :D Neyse hele bi çıksın muhtemelen atarız sepete.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

battlehammer

post apocalypse olsun da çamurdan olsun krizlerimden birinde amazondan kindle edisyonunu almıştım dayanamayıp. Hiç de gözüme çarpmadı raflarda, bilmiyorum çevrildiğini şu ana kadar. Devam edecekse alalım :)

grmnt

Alıntı yapılan: köstebek - 19 Mart, 2015, 23:03:31
Bu arada... Çorak Toprakları bu kadar bekliyorsak, bi el atalım da beyler, şu iki cildi biraz canlandıralım, eşe dosta aldıralım.

2012'de fuara geldiği gün almıştım. O günden beri bekler bu garip yolunu. Mart ayında çeviriye yollandı diye bir haber aldık. Sonrası gelmedi.

Ama bu garip halen umutla bekler.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: grmnt - 15 Aralık, 2015, 12:31:45
2012'de fuara geldiği gün almıştım. O günden beri bekler bu garip yolunu. Mart ayında çeviriye yollandı diye bir haber aldık. Sonrası gelmedi.

Ama bu garip halen umutla bekler.

Geçenlerde sordum, planlarında varmış devamı ama kesin tarih belli değil :-\

Harun Ça

Devamı gelmediği için almıyordum, çıkacağını bilsem alırım.

V

"İstemem,eksik olsun.."

ilke

bu hafta sonu çeviri başına oturuyorum arkadaşlar  :-[

haziran00

;D ;D ;D bekliyoruz, emeğine sağlık şimdiden İlke  ;)

kalidor

Yıllar once aldığim ilk cildi bugün okuyabildim ve şimdiye kadar elimin altinda boyle bir hazine varken neden simdiye kadar okumamışim diye hayıflandım. Post-apokaliptik türünü sevenler muhakkak bayılacaklar. Çizimlere 3-5 sayfadan sonra alışiyorsunuz. Farklı kurgu içeren sayfalar ilk başta kafa karıştirsa da alışınca òykünün akışı içinde anlamlı ve farklı olmuş. Yarın 2. Cilde başlamak için sabırsizlaniyorum.

Bu arada İlke 3. Cildin çevirisine başladığını yazmış. Son durum nedir? ::)
Crom! Ölüleri Say...